• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k 1. soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser765
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser765

Guest
Zde si můžete popovídat o svých výtvorech. Navzájem pochválit a okomentovat o tom co se dá ještě zlepšit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Prosím proč nejdou opravit své vlastní příspěvky? je tam jenom citace...
 

DeletedUser6741

Guest
to james-m: Jamesi, nepoužil jsi správnou předlohu a správnou stránku na upload.
 

DeletedUser

Guest
To sup : Náádhera :) Doufám že vyhraješ máš to pěkné :)
To moniskash : Tobě se to taky hodně povedlo :)
 

DeletedUser765

Guest
Děkuji, obrázek byl dělaný v rychlosti a pro představu jak si takovou soutěž asi představujeme ;-)
 

DeletedUser

Guest
V rychlosti? Mě příde že se na tom hodně makalo, já sháním někde na netu jak dělat sníh a nic, jinak ten strom je taky pěknej a sníh vypadá jako real. Každopádně sem pak něco vložím...
 

DeletedUser765

Guest

DeletedUser

Guest
No,tak této seouteže se nezúčasním :D proti supovi nemám šanci.Fakt náááádhera.

Omlouvám se předem za doublepost,ale nejde upravovat přízpěvek.Zůčastním.Konečněm vím jak na sníh :D


Edit MonishkaH: spojuji příspěvky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Měl bych takový dotaz k photsopu 4:mám obrázek a potřebuju na něm je PF 2010 a ještě jedna vrstva sněhu a potřubuji tyto vrstvy dát do jiného obrázku ,ale když to tam přetáhnu tak písmo je navrchu a sníh je pod ním.Děkuji za odpovědi:rodina::svícka:
 

DeletedUser765

Guest
Prohoď vrstvy v paletce vrstvy. Jednu vrstvu prostě chytni a dej ji nad tu druhou nebo pod ni ;-)
 

DeletedUser

Guest
anebo před kopírováním do jiného obrázku ty dvě vrstvy spoj (sloučit viditelné)
 

DeletedUser

Guest
i tak to je dost pěkný

mám dotaz:
můžu se zůčastnit ve všech 3. soutěžích nebo jenom v 1.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Soutěž začíná dne 6. prosince, končí 20. prosince, bude mít 3 samostatné části.
Hodnocení provede West Team 21. prosince, výsledky budou oznámeny 23. prosince.
 

DeletedUser

Guest
Chci si jen ujasnit - když bych si upravoval příspěvky v 2. soutěži - můžu i změni děj..?
 

DeletedUser765

Guest
Dokud soutěž nebude uzavřena, můžeš editovat porád svůj příspěvek. ;-) My budem hodnotit ten výsledek, co tam zůstane toho 21. 12. Takže to můžeš upravovat do té doby jak chceš, měnit různě děj,..
 

DeletedUser

Guest
Měl jsem taky připravene jedno město, ale jak vidím, jací jsou zde umělci, tak ho sem rači ani nebudu dávat:-D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru