• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k 3. soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser765

Guest
Zde si můžete popovídat o svých videích. Navzájem pochválit a okomentovat o tom co se dá ještě zlepšit.
 

DeletedUser

Guest
Prosím, musí to video být takové aby v něm byly pohyblivé obrázky? já to umím jedině bez hýbacích obrázků... jelikož v Windows Movie Maker nevim jestli tato moznost je.
 

DeletedUser765

Guest
Pokud se bude jednat o video (pohyb nějakých obrázků) tak to rozhodně patří do této soutěže. Dát tam fotky, popisy k nim, třeba stáhnout flash animace z bojů,..
 

DeletedUser

Guest
Chjo.Mohl jsem natočit části z toho,jak jsme na světě 3 rozsekali Niaboru :D
No,zejtra je taky bitva..
Můžu udělat i tutoriál?Můžu můžu? :D.Asi ne.Ale ze srandy ho udělám.A dám ho do grafiky.(možná jestli ho vůbec udělám :D)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jenom pro fifinečka pribináčka:

Není to trošku podobné jako první výtvor?(už nevím kdo ho dělal)
 

DeletedUser

Guest
Nebylo by lepší to sem dát až to video bude kompletní? Pokud to budeš furt upravovat nemá cenu to sem dávat po kouskách...
 

DeletedUser

Guest
video

Fifinečku-Taubda má pravdu je lepší dát do videa pevnosti třeba holou prd... než kopírovat nápady jiných.
 

DeletedUser

Guest
ja bych treba zrusil tu moznost ze si kazdej muze upravit prispevek
 

DeletedUser

Guest
oba to máte hezký,ale zapoměli jste dát odkaz kam se zaregistrovat ne?
 

DeletedUser

Guest
Takže, opravil jsme to video, přidal pár obrázků... no prostě jsem to pezměnil... pokud chcete vidět i to staré video, podívejte se na můj kanál. Příjemné dívání :zvonecky::zvonecky::zvonecky:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru