• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k březnové soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Stíny

Chtěl bych se zeptat jak v photoshopu udělat stín.Zkoušel jsem postavu zčernit a pak jí položit na zem,ale to se moc nepovedlo.

Díkz Taubda
 

DeletedUser765

Guest
Uděláš to ve stylu vrstvy, na ni přejdeš, že dvakrát klikneš na vrstvu. Pak se ti zobrazí okénko:

25_2.jpg


A tam máš vržený stín, tak tam určiješ vzdálenost stínu, šířku, hustotu...
 

DeletedUser

Guest
Uděláš to ve stylu vrstvy, na ni přejdeš, že dvakrát klikneš na vrstvu. Pak se ti zobrazí okénko:

...

A tam máš vržený stín, tak tam určiješ vzdálenost stínu, šířku, hustotu...


Ježiš já jsem v*l vždyt to používám pořát u nápisů... Ale použít to u postav mě nenapadlo díky!
 

DeletedUser

Guest
ja by som sa chcel spýtať, či to musí byť nejaký konkrétny upravený obrázok aleo hocijaký ...
 

DeletedUser7906

Guest
Může to bý cokoliv...i například do vlastního prostředí vkládat ty z the west..třeba jako to má 7sup..takže to může být cokoliv(ale halvně ty motivy TW :D):angel:
 

DeletedUser8082

Guest
Nechci nic říkat ,ale víc se mi bil obrázek od 7SUPa Kacule ...to se mi prostě moc nelíbilo...Jinak mlouvám se za svůj názor
 

DeletedUser8071

Guest
Taktéž se mi zdá že nejpropracovanější to měl 7SUP ale asi nemohl pořád vyhrávat :))))))))))))
 

DeletedUser

Guest
Já jsem rád, že tu konečně někomu došlo, že by nevypadalo nejlépe, kdyby Sup vyhrál tolikrát za sebou - bez pochvaly se snad obejde a myslím, že je dost rozumný na to, aby pochopil, proč by to bylo divné - ale zároveň se přidávám k k těm nade mnou -> Kaculino dílo mi nepřišlo zrovna to nejlepší - už jen kvůli tomu chlapci velkému jak hotel.
 

DeletedUser

Guest
Jsem si 100% jist,že už do této soutěže nikdy nebudu dělat obrázek!Vidím,že je to jenom ztráta času,jelikož vyhraje buď 7SUP a nebo někdo s obrázkem (s prominutím) "zmatlaným v malování"!

Tento obrázek,by určitě do kalendáře nedali!KONEC

PS:Klidně můj příspěvek smažte,vím,že říkat pravdu je zde trestné;-(
 

DeletedUser

Guest
Jsem si 100% jist,že už do této soutěže nikdy nebudu dělat obrázek!Vidím,že je to jenom ztráta času,jelikož vyhraje buď 7SUP a nebo někdo s obrázkem (s prominutím) "zmatlaným v malování"!

Tento obrázek,by určitě do kalendáře nedali!KONEC

PS:Klidně můj příspěvek smažte,vím,že říkat pravdu je zde trestné;-(

Pokud tě to potěší, tak dle mého názoru je ten její obrázek stejně špatný jako ten tvůj.;-)
 

DeletedUser765

Guest
Možná přeci jen bude lepší, když se k tomu vyjádřím, jako jedna z hlasujících. 7Sup dělá výbornou grafiku, na to, že je to samouk, já být v jeho kůži, tak bych photoshop znala jen z obrázků a jeho funkce mi byly neznámé.

Ale o výherci nerozhoduji jen já, ale celý tým (koho kdo hlasoval se mě neptejte), teď to bylo opravdu těsné mezi 7Supem a Kaculí. Kdo proč volí svého favorita se neřeší při volbě výherce, na někoho obrázek vyvolává dobrý dojem, druhý vidí odvedenou práci.

Podle mě se jak Sup, tak kacule stejně u práce zapotili. Je znát, že jejich znalosti ohledně grafiky jsou rozdílné, proto si myslím, že Kaculi dalo práci obrázky ořezat a dosadit. Sup coby pokročilí uživatel PS dolaďoval detaily, aby obrázek pasoval a vypadal reálně.

Je těžké hodnotit stejně tvorbu lidí, kteří se stejně snaží, ale obtížnost programu zvládají každý na jiné úrovni.

Jak už jsem tu xkrát říkala, jestliže někdo má problémy v photoshopu a neví jak dál, ráda poradím, protože jsem si vědoma, že dělat dobrou grafiku není zrovna nejlehčí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7906

Guest
Už jste někdo viděl člověka velkého jako budova?jestli ne, podívejte se na obrázek od kacule...u sálonu stojí OBRžena
 

DeletedUser

Guest
Ahoj-děkuji všem co mně podpořili ale dál už to prosím neřešte-bude to asi tak jak psal Kontador a Revarine že nemůže furt vyhrávat jeden-podle mně dali modi taky na hlas lidu který záviděl blbé nugetty kvůli kterých to ale určitě nedělám-já jsem rád pokud se Vám obrázky líbí a mám dost prostředků abych si premium koupil.Co mně ale velmi mrzí že pokud se účastním nějaké soutěže a věnuji tomu čas který jsem mohl strávit např.s děckem se po tomhle jeví jako zbytečný protože ať se na mně nikdo nezlobí ale byla vyhlášená soutěž o nejlepší obrázek a to jak obhajuje Moniskah vítěze je hezké ale bezpředmětné-budu li ji citovat tak nedávno psala tohle:
Hezké, jen zkuste si hlídat proporce. Napřiklad, žena nemůže být stejně vysoká jako budova ;-). Ještě zkuste trochu pracovat se stíny, ty vám postavu (budovu, předmět,..) zapasují do obrázku. Neberte to nijak zle - pouze jako rady, jen je ještě do konce soutěže dost času a můžete to zatím neomezeně editovat. ;
což a´t se na mně autorka obrázku nenasere ale nesplňuje ani náhodou-když jsem prohrál v zimě neřek jsem ani půl slova prostě zvítězil lepší ale po březnové soutěži takový pocit nemám a nikdo mi nevymluví že to bylo v zájmu udržení více lidí v soutěži kteří to jinak zbytečně vzdávali ale nikomu z modu do svědomí sahat nebudu a prdím na to.
Pivo levnější stejně nebude akorát moje důvěra v objektivní hodnocení zadaných soutěží klesla na 5%.takže ještě jednou dík všem co se to taky nezdá a ahoj 7sup
 

DeletedUser

Guest
Ahoj-děkuji všem co mně podpořili ale dál už to prosím neřešte-bude to asi tak jak psal Kontador a Revarine že nemůže furt vyhrávat jeden-podle mně dali modi taky na hlas lidu který záviděl blbé nugetty kvůli kterých to ale určitě nedělám-já jsem rád pokud se Vám obrázky líbí a mám dost prostředků abych si premium koupil.Co mně ale velmi mrzí že pokud se účastním nějaké soutěže a věnuji tomu čas který jsem mohl strávit např.s děckem se po tomhle jeví jako zbytečný protože ať se na mně nikdo nezlobí ale byla vyhlášená soutěž o nejlepší obrázek a to jak obhajuje Moniskah vítěze je hezké ale bezpředmětné-budu li ji citovat tak nedávno psala tohle:

což a´t se na mně autorka obrázku nenasere ale nesplňuje ani náhodou-když jsem prohrál v zimě neřek jsem ani půl slova prostě zvítězil lepší ale po březnové soutěži takový pocit nemám a nikdo mi nevymluví že to bylo v zájmu udržení více lidí v soutěži kteří to jinak zbytečně vzdávali ale nikomu z modu do svědomí sahat nebudu a prdím na to.
Pivo levnější stejně nebude akorát moje důvěra v objektivní hodnocení zadaných soutěží klesla na 5%.takže ještě jednou dík všem co se to taky nezdá a ahoj 7sup

Máš naprostou pravdu s tím že to nesplňuje!Na tvůj obrázek to nemá!
 

DeletedUser

Guest
Když už se to tu řeší, tak se to dá udělat i touto cestou:

Uznat výhru Supa (která je nezpochybnitelná [ať se na mě Kacule nezlobí, ale zmenšit postavičku není problém {netvrdím, že jsem grafik}]), ale rozdat nugety až tomu druhému nejlepšímu - vždyť Sup nám tu sám přiznal, že prostředky má, tudíž podle jeho vlastního tvrzení usuzuji, že by ho ztráta odměny nezabila.
 

DeletedUser

Guest
Tak jste nás pěkně i kriticky zhodnotili, to je v pořádku, ale co se tak hrozného stalo? Přiznejme si, že poprvé od vyhlášení soutěže se nám sešlo trochu konkurenční kolo a to je bez debat, tak jsme si dovolili hlasovat o výsledku a bylo to tentokrát opravdu s velkou diskuzí, a dopadlo to jak to dopadlo, je to prostě věc názoru a kritici budou vždycky, jen mě mrzí, že i výborní tvůrci, místo toho , aby jiné podpořili v jejich aktivitě, mají pocit křivdy, vždyt je to pořád jen hra a nám jde hlavně o to, aby jste se co nejvíce bavili, i když samozřejmě chápeme, že každý má nárok na svůj názor, takže těm co jsme ublížili se omlouváme , ale názor určitě měnit nebudeme, za tím si stojíme.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj velký šéfe-jestli myslíš že pocit křivdy mám já-tak se pleteš jasně jsem psal že na to prdím a dokážu Ti to tím že budu soutěžit dál což by někdo naštvaný neudělal.Nezbývá mi než zopakovat že jste si na.....do vlastního hnízda a kdyby vyhrál lepší obrázek tak držím hubu a krok!!!Šlo mi jen o to vyjádřit svůj názor na hodnocení té soutěže kde v diskuzi upozorní Moniskah která myslím grafiku studuje na dodržování proporcí a potom vyhraje obrázek ve kterém je kovboj větší než stodola!I z Tvého příspěvku vyplývá že máme podpořit druhé no tak jste to udělali a pár lidí kterým to hlava nebere včetně mně se ozvalo a svět se točí dál.
Takže ahoj -tady to někdo zamkněte stejně už je duben a jsem zvědavý na velikonoční obrázky. Howg 7sup:klubun:
 

DeletedUser7906

Guest
ach jo..nechtěli by jste tuto diskusi už zamknout??nebo se tu celé forum pohádá...vyhrala to kacule podle West týmu..takže to je spravedlivé..už to prosím neřešte a soustředte se na další kolo..l.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru