• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k celé soutěži

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
O půlnoci bude zamčeno vlákno "Zimní počasí dělá divy - do 21. března" .. Pokud chcete něco upravit, nebo přispět, máte poslední šanci.. :)

Zároveň otevírám vlákno pro další část soutěže, ale přispívejte až od zítra.. díky :)
 
dotaz

Mno já bych se zúčastnil at nejsem furt pasivní, a ted mám otázku; to mám psát do tohoto téma/ta/tu, anebo se tu jen bohapustě klábosí, co?
 

Deleted User - 31870

Guest
Příspěvek jsem ti přesunula - diskuze se nachází tady, do toho vlákna, kam jsi přispěl původně, se píší výsledná díla.. ;)
 

DeletedUser

Guest
Pro Adamafilip:
[SPOIL]Rychle jsem zavřel dveře a běžel k oknu abych se podíval ven a najednou vidím že napadlo 60 palců nového sněhu za noc.[/SPOIL]

Ahoj - až budeš psát další povídku dávej si bacha na míry- v metru a půl sněhu by se Ti ve skutečnosti ta práce o které píšeš na začátku (dříví pro Henryho) dělala dost blbě.Jinak gratuluji 7sup
 

DeletedUser

Guest
Otázka: Když vyhraju dejme tomu 2. místo v další soutěži, těch 5 nugetů mi bude přičteno na každý můj účet nebo jenom na ten, který si určím?
 

DeletedUser

Guest
Pro Adamafilip:
[SPOIL]Rychle jsem zavřel dveře a běžel k oknu abych se podíval ven a najednou vidím že napadlo 60 palců nového sněhu za noc.[/SPOIL]

Ahoj - až budeš psát další povídku dávej si bacha na míry- v metru a půl sněhu by se Ti ve skutečnosti ta práce o které píšeš na začátku (dříví pro Henryho) dělala dost blbě.Jinak gratuluji 7sup


jeden palec = 4 milimetry
60x4=240=24 centimetrů

ty palce sem ta dával jen jako takovou zajímavost protože se mi nechtělo říkat centimetry :-))
 

DeletedUser

Guest
jeden palec = 4 milimetry
60x4=240=24 centimetrů

ty palce sem ta dával jen jako takovou zajímavost protože se mi nechtělo říkat centimetry :-))

Ale fuj, kde jsi toto vyčetl? Pokud má palec 4 milimetry, kolik bys toho asi tak viděl na devatenáctipalcovém monitoru?
 

Deleted User - 31870

Guest
Otázka: Když vyhraju dejme tomu 2. místo v další soutěži, těch 5 nugetů mi bude přičteno na každý můj účet nebo jenom na ten, který si určím?

Pokud máš speciální přání na převod nuggetků, tak je možné se domluvit s klubunem, kam bys je rád dostal. ;) (samozřejmě pokud vyhraješ) To bych ale prosila oznámit někam předem, protože odměny posíláme ještě ten den po vyhlášení.

PS: a samozřejmě na svůj účet ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak já se cítím na to 3. místo.....
No-abych pravdu řekl víc se mi líbí to Halalího.
Delicius to má taky pěkné,ale každý má hold jiný vkus.
 

Deleted User - 31870

Guest
Zatím mám jen hlasování od jednoho člena týmu, ostatní se ještě nevyjádřili. Jakmile se vrátí klubun z dovolené, dohodneme pořadí a rozdáme odměny. Za zdržení se omlouvám.
 

DeletedUser

Guest
Děkuji těm kdo pro mé mizerné dílo hlasovali.
Vážím si toho :-)
Umístil jsem se lépe,než jsem čekal....
 

DeletedUser

Guest
Ááááááá-hurá,mám bronz!
Mohl bych se jen zeptat,jestli těch 50 nugg platí na každém světě zvlášť,nebo dohromady???
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru