• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k Dluhopisům Union-Pacific

Mám otázku. Jaká je odměna za splnění všech denních úkolů za týden?
dik
4630
 
Naposledy upraveno:
Díky.
Já sem totiž minulej tejden nesplnil a sem línej ptát se lidí na chatu když už sem tady:-)
 

DeletedUser

Guest
vím že sem zde asi OFF TOPIC, ale poradili byste mi prosím jaká truhla se vyplatí koupit když sem nenugetový hráč a dluhopisů mám teď 94 každý den plním...
 

DeletedUser13667

Guest
vím že sem zde asi OFF TOPIC, ale poradili byste mi prosím jaká truhla se vyplatí koupit když sem nenugetový hráč a dluhopisů mám teď 94 každý den plním...

Ahoj, pokud jsi nenuggetový hráč tak ti doporučuji UPB body šetřit na elixíry na změnu schopností/dovedností a nebo si za ně kupovat recepty na pracovní body, díky kterým můžeš následně plnit různé úkoly. Kupovat bedny je riskantní (pokud nekoupíš premiovou)
 
pokud chces unikatni predmet, tak od ocelovku ci lepsi bednu, ale porad je to loterie a muzes si rozbalit 'bezny *****'
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4876

Guest
V premiove se dalo o vanocich najit zlaty osel, pštros a takove jde to aji tedkom? (doufam že ne nechtěl bych mit 2x něco co nejde prodat)
 

DeletedUser

Guest
V premiove se dalo o vanocich najit zlaty osel, pštros a takove jde to aji tedkom? (doufam že ne nechtěl bych mit 2x něco co nejde prodat)

Ja si myslim ze ano,proste cokoliv vzacneho co nekoupis beznym zpusobem.

Díky.
Já sem totiž minulej tejden nesplnil a sem línej ptát se lidí na chatu když už sem tady:-)

No ale je to pekne malo 5 dluhopisu,za tydeni aktivitu.Nevim co si o tom myslite.Ale kdyz se mi zadari na bitve dostanu bez problemu 15...tak co to je 5 :( cekal bych neco vetsino.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Ja si myslim ze ano,proste cokoliv vzacneho co nekoupis beznym zpusobem.
No ale je to pekne malo 5 dluhopisu,za tydeni aktivitu.Nevim co si o tom myslite.Ale kdyz se mi zadari na bitve dostanu bez problemu 15...tak co to je 5 :( cekal bych neco vetsino.

Tak to jsi "borec". Já jsem na hře denně a dluhopisů za den max 5 - 6. Z bitvy (na sedmičce je od nich teď mrtvo) tak 2 za týden.
No a ač nejsem zastánce nuggetů, koupil jsem si je na automatizaci a energii a žádný převrat v počtech získaných dluhopisů včetně denních úkolů. :D
 

DeletedUser

Guest
V premiove se dalo o vanocich najit zlaty osel, pštros a takove jde to aji tedkom? (doufam že ne nechtěl bych mit 2x něco co nejde prodat)

Když jsi dostal ty šanci o vánocích, ostatní by jí mohli mít teď, nemyslíš ?:unknow:

Nicméně tehdy ztratil zlatej osel smysl. Proč získávat draze a pracně něco, co se vlastně už dávno jen tak losuje ? A tak je to s většinou hry. :41:
 

DeletedUser4876

Guest
Ja si premiovou na vanoce chtěl koupit, ale pak jsem si to rozmyslel a radši jsem si za ty penize přehodil schopnosti. Ted jsem si jednu kupoval a měl jsem tam opasek billyho kida. Oslika jsem si ziskal poctivě(a je ryhlejši a lehči ziskat ho než pštrosa) a pštrosa časem taky ziskam. Jen nechci mit v inventaři plno zviřat ktere mi jsou k ničemu.
 

DeletedUser

Guest
Možná se pletu ale zatím se nikdo nepochlubil že by mu padl, tak si myslím že už tam ty zvířata jako osel, slon nebo pštros nejsou.
 

DeletedUser

Guest
Tak to jsi "borec". Já jsem na hře denně a dluhopisů za den max 5 - 6. Z bitvy (na sedmičce je od nich teď mrtvo) tak 2 za týden.
No a ač nejsem zastánce nuggetů, koupil jsem si je na automatizaci a energii a žádný převrat v počtech získaných dluhopisů včetně denních úkolů. :D

No tak není problém za bitnu získat i 16 dluhopisů jako já. Jde i víc, nejvíc 27. Takže 5 dluhopsů za týdenní aktivitu, jak psal igorekkkk je opravdu výsměch.

EDIT: je to defacto totální pohřbení už tak mrtvých světů, kde bitvy nejsou na denním pořádku a lidé nejsou dostatečně motivováni každý den honit dluhopisy.

Ahoj, pokud jsi nenuggetový hráč tak ti doporučuji UPB body šetřit na elixíry na změnu schopností/dovedností a nebo si za ně kupovat recepty na pracovní body, díky kterým můžeš následně plnit různé úkoly. Kupovat bedny je riskantní (pokud nekoupíš premiovou)

Naprostej souhlas, tyto věci mají hlubší smysl.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mě se zatím podařilo v obraně získat nejvíc 23 dluhopisů. V dnešní bitvě jsem měl nejvíc zásahů (přes 6000 zranění) ale stačilo to jen na 18 kousků, aspoň že expů byl plný počet :)
Sbírání dluhopisů přes denní questy je zdlouhavé a pracné, ale chápu snahu motivovat k větší aktivitě na serveru třeba přes častější bitvy a k nákupu nugetů. Dluhopisy jsou určitě dobrým zpestřením hry. Chtělo by to ještě zprovoznit poker o herní dolary a stálo by za to moci sázet i dluhopisy.
 

DeletedUser

Guest
Podle mě to nové bodové hodnocení v bitvách totálně degradovalo práci, proč se pachtit pro 4 UPB když na bitvě se dá vcelku v pohodě nabrat 20 UPB. Já osobně jsem už s prací sekl a přenechal to pocení u lopaty jiným. Nadruhou stranu se to povedlo převést do reálného života, bejt darebák se vyplatí víc jak poctivě makat :)
 

DeletedUser1318

Guest
To Libri a Behanky, chlapi, ono je to individuální, já si zase libuju, jak mám i bez nutnosti patřit do města možnost, vydělat si nějaké dluhopisy. Nevím, jak je to lukrativní v pevnostech, plnění denních úkolů je ovšem jistota, splním podmínky, dostanu "zaplaceno".
V bitvě je to asi pořád o náhodě a momentální konstelaci.
Já se svými možnostmi rozhodně pro práci motivován jsem. Navíc mám poskládané schopnosti a dosahuju řemesla tak, že denní úkoly stíhám do pár minut.
Tanci se asi relativně cítí poškození, já ze svého úhlu pohledu to vidím opačně.
 

DeletedUser

Guest
Kazdopadne by som dal viac UPB za odmenu utociacej strane nez braniacej sa, a to z jednoducheho dovodu. Branit sa je lahsie (staci zohnat menej ludi a o bonusoch pevnosti ani nehovorim) a aj obran je vyhratych ovela viac nez utokov. Toto by viedlo k vyssiemu poctu utokov a tym aj bitiek o pevnosti.

A co sa tyka "bitka o pevnost" vs. "denne ulohy", zatial (kedze bitiek o pevnost za tyzden je ako safranu) ziskavam z dennych uloh stale viac UPB za tyzden nez z bitiek. A ked sa to raz otoci, dennymi ulohami si minimalne aspon prilepsim.
 
Nejdříve jste tu naříkali že chcete více dluhopisů z bitev, protože jich je málo. Teď zase nadáváte, že z denních úloh je málo dluhopisů. když z bitev jich jde získat o mnoho více a že by se to mělo nějak srovnat. To je pořád dokola, chcte víc a víc. Každej tady brojí proti nadstandartním zbarním a vybavení, ale zároveň se pachtí za lepší výbavou a co nejsnáze ji obdržet. "Veleváženým" hráčům by mohli rozdat alespoň 200 dluhopisů týdně, když už nic lepšího.
 

DeletedUser

Guest
Já nejsem bitvař, dělám Denní úlohy a jsem s tim dost spokojen. :)
Udělat Duely, NPC duely, a výrobu mi trvá 45 minut, popřípadě splnim denní úkol, když mám tu určitou surovinu. Nevím, jak jsou na tom bitvaři, ale já si přijdu na 35-45 UPB týdně. :hoj:

Jinak Union Pacific mi připadá jako docela dobré zpestření hry.
 

DeletedUser

Guest
Nejdříve jste tu naříkali že chcete více dluhopisů z bitev, protože jich je málo. Teď zase nadáváte, že z denních úloh je málo dluhopisů. když z bitev jich jde získat o mnoho více a že by se to mělo nějak srovnat. To je pořád dokola, chcte víc a víc. Každej tady brojí proti nadstandartním zbarním a vybavení, ale zároveň se pachtí za lepší výbavou a co nejsnáze ji obdržet. "Veleváženým" hráčům by mohli rozdat alespoň 200 dluhopisů týdně, když už nic lepšího.
Já nechci víc, právě naopak mě ten zisk na bitvách přijde přehnaný o proti tomu když pracujete, a nikde jsem neříkal že by se mělo ještě přidat. Jen že prostě práce je tím degradovaná proč pracovat když skrze bitvy vydělám minimálně jednou až dvakrát tolik.
Nevím, jak jsou na tom bitvaři, ale já si přijdu na 35-45 UPB týdně.
jen díky bitvám za včerejšek 37 UPB, abys věděl o čem mluvím
 
Nahoru