• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k Dluhopisům Union-Pacific

ted je to nastavene tak, ze ukolar (clovek zamereny na prace) si vydela za den cca 1/3 UPB z toho, co bitevnik zamereny na pevnosti v jedny slusny bitve. Za me s tim nemam problem - je to porad radove to same, zejmena kdyz vezmu presahy obou kategorii a cetnost bitev, i kdyz nepopiram to,ze jista preference tvurcu k bitvam je tam ted citit. Podle me ty to slo snadno dorovnat, kdyby si i ukolari vybreceli zatraktivneni tydenni odmeny, ktera je ted vice nez smesna (5 UPB = online bonus u jedne bitvy).
 
Naposledy upraveno:
Já nechci víc, právě naopak mě ten zisk na bitvách přijde přehnaný o proti tomu když pracujete, a nikde jsem neříkal že by se mělo ještě přidat. Jen že prostě práce je tím degradovaná proč pracovat když skrze bitvy vydělám minimálně jednou až dvakrát tolik.

Zisk se zvýšil na přání hráčů, takže není čemu divit. Dříve pro "pracující" nebylo nic. Samozřejmě že hráči jsou za to rádi, bez ohledu jestli je to málo k poměru vůči bitvám. Tak buď rád že to z těch bitev dost padá a že i něco málo máš z prací.
 

DeletedUser9371

Guest
Už jsem tady přispíval názorem na dluhopisy. Takže jsem si například vyzkoušel denní úkoly bez nuggetů. Trčel jsem u toho celý den. Od půlnoci do půlnoci a splnil jsem to. V momentě, kdyby mě někdo ustřelil duelem, je to nesplnitelné. To samé jako že je to o náhodě. Měl jsem štěstí, že jsem veškeré produkty na ten den měl buď v inventáři a nebo jsem to stačil koupit přes trh. V úkolech mi nepadl úkol na který jsem nedosáhl. Třeba skoncovat s bandou a podobně. Je to prostě těžko splnitelné.
Teď se mi podařilo splnit (ale s nuggety) komplet týdenní úkoly od pondělí do neděle, bez chyby a dostal jsem plný počet dluhopisů, včetně odměny navíc za úspěšný týdenní aktivitu (splnění ) + 5 dluhopisů navíc. Jenže jsem u toho byl v podstatě nonstop, díky tomu že jsem v reálné životě dělal revizi kotelny ("dueloval jsem s traverzou v kotelně a ta o váze 120 kg udělala hačí na mou hlavu"), marodím, sešitou hlavu a jsem doma.
Prostě jak jsem již psal, bez nuggetů se to dá stíhat těžko. Ale jde to.
:D
Na srazu Westu (klikni na spoil) budu vypadat jak mumie, po úrazu. Ale dorazím. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4876

Guest
Ja hraju bez nugetu a uplně vpohodě dam ty denni ukoly zadat par praci po pulhodině a mit nějake suroviny neni problem, NPC uplně pohodičky,vyroba uplně vpohodě a duely s hrači dělat nemusim a i tak budu mit tydenni bonus.

Jinak za pevnosti je vic dluhopisu(kdyby za to bylo jen minimum tak tam ani nikdo nechodi), ale co je lepši mit jen několik dluhopisu z bitvy a nebo k tomu mit i par dluhopisu navic?
 

DeletedUser

Guest
Nechápu to. To do pevností lidi choději fakt jen kvuli odměnám? Nebo je to třeba baví a třeba i chtějí dobýt svět ?

Navíc, proč usilovat zrovna o dluhopisy, nemají žádnou cenu.
 

DeletedUser

Guest
Už jsem tady přispíval názorem na dluhopisy. Takže jsem si například vyzkoušel denní úkoly bez nuggetů. Trčel jsem u toho celý den. Od půlnoci do půlnoci a splnil jsem to. V momentě, kdyby mě někdo ustřelil duelem, je to nesplnitelné. To samé jako že je to o náhodě. Měl jsem štěstí, že jsem veškeré produkty na ten den měl buď v inventáři a nebo jsem to stačil koupit přes trh. V úkolech mi nepadl úkol na který jsem nedosáhl. Třeba skoncovat s bandou a podobně. Je to prostě těžko splnitelné.
...


Úkoly jsou stále ty samé, každý týden dokolečka. Takže není problém si připravit suroviny na úkoly nebo si připravit jiné úkoly, když zrovna ten den všechny dělat nemůžeš. Jestli "u toho" musíš sedět celý den, abys úkoly splnil, tak fakt nevím, co děláš. Dle mého názoru NPC duely = 1 min, zadat práce na úkoly = 2 krát minuta. Náročnější je najít cíl na duel a udělat řemeslo, ale máš-li čtvrt hodiny na to počkat, až se řemeslo dodělá, tak to není problém. V mezičase můžeš udělat NPC duely, najít cíle na duely s hráči, skouknout trh, přečíst fóra...
Závěr - za dvakrát čtvrt hodiny (před odchodem do práce a po návratu např.) to musí zvládnout každý. Cos dělal zbylých 23,5 hodiny je asi všem záhadou.
 

DeletedUser

Guest
Já s tím tedy problém vůbec nemám. Jeden to jak po másle, zatím 264 UDP.
 

DeletedUser11464

Guest
Nový předměty neobsahujou nic, jsou jen a pouze do řemesel potřebný :)
 

DeletedUser14510

Guest
Tak dnes som konecne nasetril 175 dlhopisov na ocelovu truhlu a tam kostkovany opasek neda butlinea za 1280 tak naco potom setrit na ziadnom svete som nemal extra vec nic co stoji za tu namahu jedine co sa oplati su tie pracovne body
 

DeletedUser11464

Guest
No, já dostal snad jednou z ocelovky něco kloudnýho. Tou věcí byl Allensův Pepperbox, za ten jsem byl opravdu rád. ;)
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, prominte jestli to tu už bylo, ale kdo má číst 22 stránek.
Je za tohleto nějaká odměna - viz screen. Mě se totiž žádne nedostalo. No, možná příjde zítra, nevím, ale každopádně by mě to zajímalo už teď.

 

DeletedUser

Guest
o půlnoci dostaneš odměnu jak za splněný den, tak zároven ve stejným oznámku i za týdenní cíl - 5 dlhopisů navíc :-)
 

DeletedUser

Guest
Upb

Mě se na UPB líbí, že si můžu koupit návody práce. Díky nim si můžu udělat 1 a 2 klíč, juchů!
 
Nahoru