• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k Dluhopisům Union-Pacific

DeletedUser9733

Guest
bitvari dostavaji hodne dluhopisu.. a co takhle nekdo kdo se zameruje na duely?

Dobrá poznámka :) Já jsem spíše duelant a na bitvy chodím "svátečně". Opravdu by to chtělo, aby mohl získat dluhopisy i duelant a třeba i pracant, než jen bitvaři. Sice máme možnost získat dluhopisy i jinak, ale jediný bitvař má veliký přísun dluhopisů. když se mu daří. Kdo jen dueluje nebo pracuje se musí smířit s tím málem z denních úkolů :(
 
mam dotaz proč jsem dostal z bitvy 24 dluhopisu stejně jako někdo jiný který má o 3 bezvědomí mín o 2k nastříleno mín,o 12 tref mín(11 minutí víc :) ) a o 50 uhybu min

chápe to někdo ?? já ne :D
 

DeletedUser

Guest
Protože tam jsou nastavené limity, když nastřílíš přes limit je ti to k ničemu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No, protože pak by nebyl problém se štěstím jich nasbírat 100.
 

DeletedUser

Guest
Chystajú sa ešte nejaké akcie na veci v UPShope? Alebo o tom vedia iba Nemci? Ja budem mať onedlho dlhopisy na prémiovú truhličku, len neviem, či ju mám kúpiť, alebo radšej čakať na nejakú tú zľavu.
Inak mohli by tie zľavy dávať častejšie a nie len na tie najdrahšie veci, ale aj na iné, náhodne vybrané. Mohli by byť aj kusovo obmedzené, ale aspoň nejaké. Viem že by INNO prišlo o nejaké zisky, ale u hráčov by to malo pozitívny ohlas.
 

DeletedUser

Guest
Inno by tím nemuselo přijít o zisky, někdo si jí koupí třeba jen když je ve slevě. Ale víš jak to chodí, koupíš si to, a druhý den je budou rozdávat zadarmo. Zákon schválnosti.
 

DeletedUser

Guest
Dobrá poznámka :) Já jsem spíše duelant a na bitvy chodím "svátečně". Opravdu by to chtělo, aby mohl získat dluhopisy i duelant a třeba i pracant, Kdo jen dueluje nebo pracuje se musí smířit s tím málem z denních úkolů :(

pleteš se když říkáš že se při práci nedají najít dluhopisy naopak právě že sem tam je i najdeš (máš také kvůli tomu v oznámku tu kolonku 4 od shora: Pacifické dluhopisy) Na pracích tak často nejsou jako při těch bitvách. Na práci stačí zadat kdekoliv a na cokoliv a nic víc na rozdíl od bitvy... a nemysli si že denními úkoly získáš "jen to málo" jak říkáš... příjde ti málo až 13dluhopisů... 5-9 za splnění v salonu + další 4 za splnění denních požadavků? když budeš pilně plnit co máš na své si příjdeš...teda ale chce to nějakou tu práci vynaložit páč bez práce nejni co? :D
 

DeletedUser

Guest
. a nemysli si že denními úkoly získáš "jen to málo" jak říkáš... příjde ti málo až 13dluhopisů... 5-9 za splnění v salonu + další 4 za splnění denních požadavků? :D

Tak to bych chtěl vidět jak to dokážeš. Možná můžeš plnit všechny práce a ještě si zaduelovat, ale jak najdeš produkty které po tobě chtějí denní úkoly ? Ne vždy stačí 30 minut práce. +energii na duel a produkty do řemesel.
A i kdyby, jak dlouho tě bude bavit taková otročina ?
______________________
Mimochodem, zamyslel se už někdo jak blbá musí být Marie, když každý týden zapomene ve vlaku hodinky a jak laxní je šerif, když mu každý týden zdrhne nějakej poberta i s řetězy ? A pro takový hňupy máme pracovat..:D
 

DeletedUser

Guest
Já opakovatelné úkoly dělal v salonu do levelu 80, teď tam mám samý nesplnitelný. Odměny jsou mizerné.
Nejlepší je získat je v bitvě.
 

DeletedUser

Guest
Ale udelat 1000 opakovatelnejch ukolu? To mi prijde hrozne unreal. Abych celej den nedelal nic jinyho a stejne to mam tak za rok
 

DeletedUser

Guest
Berte v potaz jednu věc...Ten elixír neni věc, kterou by měl mít kdokoliv...Ten člověk si na to musí našetřit, nebo kupovat nugety...Což se nevyplatí, jelikož přehoz by stál tak maximálně 300 nugetů aby nevyhazoval dolary oknem...Takže ceny za ty elixíry, popř. prémiové bedny jsou naprosto dostačující...:)
 

DeletedUser

Guest
Nevím no, stejně mi přijde, že ty úkoly jsou nastaveny až moc těžce. Ať jsem byla na jakémkoliv levelu, byly dny, kdy jsem nemohla ani na jednu práci ze všech. Chápu, že to nesmí být přehnaně lehké, ale zas někde je to extrém. Každý týden dávat bednu s nářadím nebo okovy, to aby člověk nedělal nic jinýho a ještě měl speciálně rozdělené schopnosti, aby mohl na všechno. Kdyby "normální" člověk mohl aspoň na 50% věcí, bylo by to ok, ale například já nemůžu ani na to.
 

DeletedUser9350

Guest
Nevím na jakém levelu jsi, ale mám rozhozeny schopnosti tak, že na levelu 120 můžu kromě blbého olova všechny vyžadované práce, některé jen s pár body, ale i to stačí. Tam kde jsou vyžadovány suroviny jsem holt nějaký ten kousek musel koupit, ale také se jedná jen o oddací list a žeton.
 

DeletedUser

Guest
Hraji na třech světech, všude v jiné "levelové relaci" a jelikož spíše dueluji, nemám šanci. Jak říkám, je to hlavně pro ty, co to mají speciálně rozdělené.
 

DeletedUser13471

Guest
Nejlépe se asi získávají na bojích.. Myslím že jinak se za 1 den získat 20 UPD nedá :)
 

DeletedUser16495

Guest
Dluhopisy jsou přijemné speřstření Hry.. :) já sám za ně děkuji.. dost pomáhaj :D
 

DeletedUser

Guest
já sem jednou na boji získal 9 dluhopisů a to sem byl 18 level... Na bitvách to de nejrychleji...
 
Nahoru