• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k dubnové soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser765
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser765

Guest
Volná diskuze k soutěži. Opět upozorňuji, když si nebudete vědět rady, jak pokračovat v tvorbě, kvůli obtížnosti programu, můžete si tady nechat poradit.
 

DeletedUser

Guest
Je mi asi zase jasné kdo to bude mít nejhezčí... Viď, 7upy?
 

DeletedUser

Guest
doufám že mu neklesla motivace po tom minulém propadáku.
 

DeletedUser

Guest
doufám že mu neklesla motivace po tom minulém propadáku.

Jsme dva kteří doufají. Ale doufám že ne, protože on fakt ty obrázky dělá nejhezčí, a ten kalendář by hezkej být mohl. Zvlášť pokud podobnou soutěž mají i cízi West, tak by jsme se mohly vychloubat, ne?
 

DeletedUser

Guest
tak a vítězem se stává.....Doufám,že 7sup(a zase mu tam ten sup na nebi nechybí:))
 

DeletedUser

Guest
ahoj- ne na rok-jenom mám představu obrázku na příští měsíc-den armády

jo a na nebi je orel-sup v americe není (bohužel) ahojte
 

DeletedUser

Guest
Je dobrý že tu je někdo kdo to umí udělat aspon to bude hezký.
 

DeletedUser

Guest
7sup to má jako vždy nejhezčí, a také má dobré zkušenosti... už si toho hodně vytvořil opravdu si to vítězství zaslouží...
mě je jasný že ta moje splácanina nemůže vyhrát já sem si to chtěl jenom vyzkoušet a hlavně jsem se nudil...
Veselé Velikonoce :angel:
 

DeletedUser

Guest
7sup to má jako vždy nejhezčí, a také má dobré zkušenosti... už si toho hodně vytvořil opravdu si to vítězství zaslouží...
mě je jasný že ta moje splácanina nemůže vyhrát já sem si to chtěl jenom vyzkoušet a hlavně jsem se nudil...
Veselé Velikonoce :angel:

No,tak myslím že to plácanina není,myslím že tentokrát můžeš 7supovi hravě konkurovat!
Sice jsem říkyl,že už se nezůčastním,ale asi jo!
Hoj!
 

DeletedUser

Guest
náhodou se mi to od Ghost1 líbí.
7sup to má samozřejmě také pěkné ale ocenuji hlavně snahu se zúčastnit ;-)
 

DeletedUser

Guest
james-m a adamakfilip tak teda díky :angel:
ale stejně se vsadím že to vyhraje 7sup ::P: :::))::
 

DeletedUser

Guest
Ghost1-jestli je to tvé první dílo tak supr-hlavně nápad je Ok a pokud vyhraješ nemám problém-měj se a určitě dělej obrázky dál ahoj
 

DeletedUser

Guest
jestli je to teda jeho první dílo tak to vypadá že z něho někdy něco bude.
určitě nápad a i výsledek dobrý
 

Deleted User - 31870

Guest
Ghost1: vypadá to dobře, jen možná zmenšit celkově zvířátka a ubrat jejich počet, aby to nevypadalo "přeplácaně".. méně někdy znamená více..

Každopádně na první výtvor velice podařené :)
 

DeletedUser

Guest
Ghost1-jestli je to tvé první dílo tak supr-hlavně nápad je Ok a pokud vyhraješ nemám problém-měj se a určitě dělej obrázky dál ahoj

ani nevíte jakou mi všichni děláte radost... =) věřte že potěší když si to tady čtu a hlavně od tebe supe ;) diky...

EDIT: Darling, no zkusím s tím ještě něco udělat ale vážně nevím... asi mi to moc nepůjde :-/
 

DeletedUser7063

Guest
No tak zatím nejhezčí výtvory, co jsem tu viděl, všechny mají šanci:klubun:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru