• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k dubnové soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser765
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Pěknej je ten Gonzalesuv... Možná hezčí, nežli ten 7supa...
 

DeletedUser

Guest
všimli jste si u toho supovo,že v pravém spodním rohuje vidět kousek městěčka?
prostě je to pěkný
 

DeletedUser

Guest
už jsem byl připraven k smíchu jak to tam psalten Pedro Gonzales , ale ten Pedro Gonzales to má náhodou pěkný.
mě se to teda líbí...::O:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
už jsem byl připraven k smíchujak to tam psal, ale ten Pedro Gonzales to má náhodou pěkný.
mě se to teda líbí...::O:

Já nepsal že to má ošklivé jen jsem mu něco vytkl, také jste mi vytkli pár věcí a nepsali jste že je to ošklivé ;) (blbne mi komp a nedaří se mi tam připsat pár dalších věcí) x(

Ten obrázek od Pedro Gonzales je NÁDHERNÝ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kdybych o tom rozhodoval já tak je vítěz!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Klídek hoši, jde přeci o zábavu - každá snaha se cení a všechny začátky jsou těžké.. Přátelské rady jsou vítány, zesměšňování druhých nikoliv (tyto příspěvky byly odmazány)
 

DeletedUser

Guest
Pedro to má hezký, ale všimli jste si toho, že má nápis úplně stejný jako 7sup?
 

DeletedUser

Guest
ano,dufam,ze sa sup nenastve :-) nevedel som aky tam mam dat,ale ber to tak,napis nieje vsetko...
dakujem vsetkym kt. sa to paci :-))
 

DeletedUser765

Guest
Vážení, byla bych opravdu ráda, kdyby jste dělali vlastní tvorbu a nekopírovali objetky z jiných soutěžních obrázků. Vám by se to asi taky nelíbilo. Výtvory, které budou obsahovat kopírování z jiných soutěžních obrázků, nebudou do soutěže počítány.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru