• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k IFBC 3

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Budou se tam tedy moct dostat i diváci? Tedy ti, co se nebudou turnaje účastnit a případně se dívat na bitvy živě?
 

DeletedUser18291

Guest
Podle pravidel teoreticky můžeš. Stačí se zaregistrovat na eventový svět...
 
1.j) Omezení a zákazy na mistrovství

Interakce

Obchodování mezi týmy nebude během celého mistrovství povoleno;
Obchodování v rámci týmu bude dovoleno, ale cenový limit (maximální prodejní cena je 2x kupní cena).
Domluvené duely nejsou po celou dobu šampionátu povoleny;
Nejsou povoleny interakce jakéhokoli typu mezi pozorovateli a hráči účastnícími se mistrovství, jako je obchodování s itemy,duely nebo dokonce zapojení do dobrodružství s hráči;
Marně se dopátrávám k jasnému výkladu.
Obchodování v rámci týmu bude dovoleno, ale cenový limit (maximální prodejní cena je 2x kupní cena). = tedy v rámci týmu se může obchodovat,mezi tými ZÁKAZ a ta cena je tedy např.nákupka je 1000 $ prodávat kze za 2000 $ ??
Domluvené duely nejsou po celou dobu šampionátu povoleny = celkový zákaz DUELŮ???
dokonce zapojení do dobrodružství s hráči = z mistrovského serveru nehrát dobrodružství???
Apropo vylepšováni výstroje a výzbroje v rámci týmu je povoleno či nikoli???,
 

Deleted User - 838403

Guest
Calebe, chybi ti spanek. :D

tedy v rámci týmu se může obchodovat,mezi tými ZÁKAZ a ta cena je tedy např.nákupka je 1000 $ prodávat kze za 2000 $ ??
Pokud ma predmet s nakupkou $1000, tedy prodejkou $500, muzes ho v ramci tymu prodat za $500-2000...

celkový zákaz DUELŮ???
Ne, jen tech domluvenych. Stejne jako na klasickych svetech.

z mistrovského serveru nehrát dobrodružství???
Ucastnici IFBC se dobrodruzstvi zucastnit mohou, ensmi se ho zucastnovat pozorovatele, tedy ti, kteri se zaregistruji na server, ale nebudou v tymu.

Apropo vylepšováni výstroje a výzbroje v rámci týmu je povoleno či nikoli???,
Ano.


Cteni s porozumenim... :-)
 
Buďte v klidu, lidé si duely domlouvají normálně na salónu, tak nevidím důvod, proč by zrovna zde měl někdo začít toto absurdní pravidlo po letech řešit.
 
Jak si věříte na základní skupinu? (Anglie, Brazílie, Slovensko a smíšený tým - Itálie a Německo.)
 

z3l1

Člen týmu
Jak si věříte na základní skupinu? (Anglie, Brazílie, Slovensko a smíšený tým - Itálie a Německo.)

Group B:
International
Brazil
Czech
Slovakia
Mixed Team #3: Germany, Netherlands, Danmark, Sweden

Smíšený tým je jiný ale jinak si myslím ze je to hratelné. Naši generálové a tým jsou myslím připraveni jen potřebujeme doladit par věci a bude to TOP!!!

Věřím týmu co se poskládal.
 

raketak95

Člen týmu
No, otázka jestli dokonáno jest - to divný malý finále o 2. místo by mělo být 1:1 a já se na ten servr ještě v pohodě dostanu... ;)

Zpráva o výsledcích - nechápu, jestli za nás, bo obecně - ale pokud se ještě nedohrálo, tak je to docela logický. Za nás by to zas asi nebylo moc výživný čtení... :D Jak s nuggetama, tak to netuším ;)
 
No, otázka jestli dokonáno jest - to divný malý finále o 2. místo by mělo být 1:1 a já se na ten servr ještě v pohodě dostanu... ;)

Zpráva o výsledcích - nechápu, jestli za nás, bo obecně - ale pokud se ještě nedohrálo, tak je to docela logický. Za nás by to zas asi nebylo moc výživný čtení... :D Jak s nuggetama, tak to netuším ;)
Jo mažu,nešlo mi to už jo
 

z3l1

Člen týmu
Ahoj, dneska by mělo být asi známo konečné pořadí :)
Čekám až se to řádně ukončí a napíšu zde nějaký článek o tom :)

O umístění, pocitech, rozhovor s generály i některými hráči.

Ohledně nugetů tak ti co si koupili nugety na IFBC serveru mají právo žádat o přesun na CZ světy.

S pozdravem
z3l1
 
Ahoj, dneska by mělo být asi známo konečné pořadí :)
Čekám až se to řádně ukončí a napíšu zde nějaký článek o tom :)

O umístění, pocitech, rozhovor s generály i některými hráči.

Ohledně nugetů tak ti co si koupili nugety na IFBC serveru mají právo žádat o přesun na CZ světy.

S pozdravem
z3l1
A jak si požádat o přesun?Na zdejší ticket či tam???Protože pokud vypnou svět tak se tam asi už nedovoláme.
 

DeletedUser18667

Guest
@z3l1 pokud vím, měla by být k dispozici nějaká odměna pro všechny, můžu si zažádat o odměnu na moji hlavní postavu na beta the west, nebo musím odměnu převzít na CZ?
 
Neříkám,že je vina na straně našich adminů,spíš to vidím v absolutní Kocourkov a diletanství ze strany INNO,ale proč nemáme info viz: https://forum.the-west.es/index.php?threads/concurso-de-batalla-de-fuertes-internacional.26660/

To mne jen a jen utvrzuje,že jiné světové servery jsou jinak informovány,zvýhodňovány atd.
A z posledního výsledku na IFBC Avesonomii (útok) jsem trochu v rozpacích o_O mám takový zvláštní pocit,že nové uspořádání spíš odpraví bitvy úplně :(
 

z3l1

Člen týmu
Neříkám,že je vina na straně našich adminů,spíš to vidím v absolutní Kocourkov a diletanství ze strany INNO,ale proč nemáme info viz: https://forum.the-west.es/index.php?threads/concurso-de-batalla-de-fuertes-internacional.26660/

To mne jen a jen utvrzuje,že jiné světové servery jsou jinak informovány,zvýhodňovány atd.
A z posledního výsledku na IFBC Avesonomii (útok) jsem trochu v rozpacích o_O mám takový zvláštní pocit,že nové uspořádání spíš odpraví bitvy úplně :(

Zdravím, netuším o co tam jde a kdybych měl více informaci tak sem určitě dodám.
Je možné ze se o tom psalo na tymovem chatu a přiznám se ze teď trochu nestíhám tak nevím.
Pokud topůjde určitě budeme chtít informovat co nejdříve.
 

Symphie

Člen týmu
Neříkám,že je vina na straně našich adminů,spíš to vidím v absolutní Kocourkov a diletanství ze strany INNO,ale proč nemáme info viz: https://forum.the-west.es/index.php?threads/concurso-de-batalla-de-fuertes-internacional.26660/

To mne jen a jen utvrzuje,že jiné světové servery jsou jinak informovány,zvýhodňovány atd.
A z posledního výsledku na IFBC Avesonomii (útok) jsem trochu v rozpacích o_O mám takový zvláštní pocit,že nové uspořádání spíš odpraví bitvy úplně :(

Tohle oznámení se u nás teprve chystá, čas do kdy má být zveřejněno je zítra do půlnoci, není třeba proto hned útočit na neinformovatelnost atd... To, že oznámení má někdo dříve neznamená, že nejsme informováni a nemáme v plánu ho zveřejnit do určitého času, který byl určen.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru