• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k lednové soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser765

Guest
Zde si můžete navzájem hodnotit výtvory (ale o výherci rozhodne west team), radit, ptát,...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jenom taková otázka.Musíme tam psát kdo má ty narozeniny...?Nestačí pro to udělat jenom místo?
 

DeletedUser

Guest
ahoj -jak já to pochopil tak soutěžní je obrázek-data narození a svátků se doplní až do kalendáře
 

DeletedUser765

Guest
Jak 7sup říká, vy děláte jen grafiku, žádný text (narozeniny ani název měsíce) do obrázku nevládáte. To pak udělám já, že si rozvrhnu grafiku pro kalendář, a přes Indesign budu dosazovat text a vaše výtvory. Kdyby každý měl do obrázku vkládat i narozeniny, dělat vlastní formát, byl by to kalenář sestavený z různých rozměrů, grafiky taky úplně odlišné a hrozně nepřehledné. Pakliže něčemu nebudete rozumět, nejdříve mě napište i kdyby to byla hloupost, hlavně aby jste se s něčím zbytečně nedělali.
 

DeletedUser

Guest
Tomáš 1996:
Moc k lednu to nepřipadá (myslím ten obrázek)::):
 

DeletedUser

Guest
už tam je obleva :pardon::pardon::pardon:
................
nechtěl jsem, aby to zase bylo jako prosinec, můžu to ale ještě vybělit:lovec:
 

DeletedUser

Guest
7sup - NÁDHERA. To je fakt krása co dokážeš. Máš u mě + :))
 

DeletedUser

Guest
Díky pánové -ještě není konec měsíce tak ať to nezakřiknete-chtěl jsem to dát později ale blbne mi komp tak nemůžu riskovat že bych to pak ani nepřihlásil-čau
 

DeletedUser

Guest
Hehe, tak ťuk, ťuk a ťuk.


To Fifi : Tvůj výtvor taky není špatnej :)
Ostatně ! VŠECHNO JE HEZKÝ!!
 

DeletedUser

Guest
Juu, Díky moc. No, akorát sem koukal a nemůžu tam najít verzi 10, jen 11
 

DeletedUser

Guest
Blahopřeji 7SUP, že jsi to vyhrál. I odměna není špatná :))
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru