• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k listopadové soutěži

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
To už bych tam dal víc sněhu. Je to taková normálka. Chtělo by to udělat nějakou přestřelku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
náhodou , mne sa to páči ... a sneh není všade ;-)
Klídeček je pre toto obdobie typický ... :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Já neřekl že se mi to nelíbí. A ano vím že není všude sníh.
 

DeletedUser

Guest
Ninjo, co ty hrábě? Co to je? :D taky něco upatlám, ale nvm co. Prosím někdo inspirace :D
 

DeletedUser

Guest
Až tak joo?Díky,ale na našeho stálého výherce,7SUPA,nemám ;-)
 

DeletedUser

Guest
vysvětlení: Máš to skvělý, ale mě ty rohy přijdou gigantický :D
 

DeletedUser

Guest
Jn,ty rohy mají být tak velké,ty původní "divoké" krávy takové měli.A jinak nevím jestli to nejsou bůvoli :D
 

DeletedUser

Guest
james-m to má krásný akorát když se kouknu na ty stromy možná by neuškodilo maličko poupravit ;))
jinak je to opravdu krásné ;)
 

DeletedUser

Guest
James-m, máš to parádní ale ty ROHY ! :D To vypadá jak anténa :)
 

DeletedUser

Guest
Dobře,stromy poupravím..
Ale já za ty rohy fakt nemůžu :D
Oni to tak maj :D
 

DeletedUser

Guest
james-m neříkej že nemáš na 7supa kdyby ses minulý snažil měl bys jich tam třeba víc a ted to máš hezčí jak 7sup.
 

DeletedUser

Guest
Pécan já Ti neberu Tvůj názor podpichuješ mě tu už od začátku a jevidět že tomu strašně rozumíš (zřejmě si zapoměl jak jsi byl vděčný za avatar) - mimochodem když jsi takový znalec tak nám tady vysvětli co dělá skot odněkud z Keni či Tanzánie který pěstují masajové na divokém západě - to si asi parta kovbojů odskočila na brigádu.:::))::
Už jsem tu několikrát psal že máte míň supovat a víc tvořit a potom by takové závistivé lamy jako jseš Ty dali pokoj.
James jinak dobrý -toto s Tebou a Tvým výtvorem nemá nic společného:klubun:
 

DeletedUser

Guest
Jamesi,nejlepší výtvor jaký jsi kdy udělal!

Supe,tobě bych chtěla jenom říct, všichni tě vychvalují, ale tentokrát nic moc, příjde mi to jako slátané dvě doby a na fotce nakreslený obrázek-nic proti tobě :D

PS:Závistí fakt neblednu, jen by ti někdo měl už konečně říct že fakt nejsi dokonalý a taky děláš chyby ;-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru