• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k listopadové soutěži

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
7Sup má pravdu. Není jeho problém, že vám klesla motivace, protože často vyhrával. On má nápad, u vás je to většinou bezduché patlání všeho do sebe a ono to nějak dopadne. A že tu věčně píšete : " Na 7supa nemám ", " Nemám na favorita 7Sup " , apod... je už velice trapné. Sup si s tím vyhrává a ne jako ostatní, že to oříznou i s nápisem plácnou to doprostřed dají tam zálesáka a je to... Nebudu zde říkat, že 7Sup je absolutní jednička, to není ( Viděl jsem i lepší výtvory :) Promiň SUPE :D ) Ale tady tomu tak opravdu je, protože většina z vás " tvořičů " jsou děti a nemáte na to tu potřebnou trpělivost... Trénujte a ono to časem půjde...
Z mé strany vše a můžete mně dát ban, popravit, ukamenovat a je mi to jedno ! :)
 

DeletedUser

Guest
Jo ale nemusíš to omývat ta doba snad skončila:::))::.
 

DeletedUser

Guest
Pedro Ramirez přesně -mi nevadí že někdo udělá lepší obrázek ale že ho uvádí tím většným na supa nemám mě už fakt štve-můj poměr na jeden soutěžní je je tak 7-8 normálních jen tak pro radost což jakoby Ti co závidí pár posr.... nugetů nevidělo-a strašně mně baví pokud mně hodnotí nějaká yvet která do toho vidí asi tak jak já do pěstování žampiónů už se fakt těším jak takhle soutěž skončí a já budu dělat obrázky jen tak pro radost a né za nugety které některým leží v žaludku ale s tím bohužel nic nenadělám-mějte se a hodně nových grafik témat přeje 7sup
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
7sup, on je hlavně problém v tom, že Ti záviděj děti kteří nemají peníze na to premium a tak hledají možnou vidinu v těchto soutěžích. A myslím si, že nějaký : " Celkově seš lepší " je supovi v místech, kam koukají pouze celníci. Protože jeho grafika baví ( Alespoň myslím :D ) a podle mně by si s grafikou hrál i přes to, že by podle vás, zdejších " kritiků " kteří tomu rozumí jak koza petrželi.
Supe, neber je vážně a grafikuj s radostí dál ! :)

P-S- Tvoje přezdívka se čte jak :
"Sedmsup "
"Sevensup"
Nebo nějak jinak ? :D
 

DeletedUser

Guest
Všichni jste zbláznění do supa, na něj kritika není na místě?Všichni víte, že tady jsou děti a když je jednou dítě lepší, tak je to velký problém, snad i laik může říct svůj názor, co je hezký a co ne!
Takovou kritiku nejste schopni příjmout?A to si říkáte dospělí?
 

DeletedUser

Guest
Hergot ! Co to tu zase plácáš za kraviny ?! Sup napsal, že dokáže uznat cizí práci pokud je kvalitně odvedená a to se bohužel o většině věcí nedá říct. Měli by jste víc tvořit a míň držkovat. Ano laik může říct svůj názor ALE ! Názor laika který má sourozenecké vztahy s účastníkem je značně ovlivněná. A jasně, máš pravdu. Jsem blázen do supa, je to krásnej a zajímavej pták svým způsobem :D, ahas ty jsi myslela 7sup, jeho výtvory se mi líbí už jen z toho důvodu, že většinou to má nějakej nápad a drží se zadání ( Na rozdíl od jiných :) ) Takže se tu už přestaňte do 7supa nesmyslně obouvat vašima slavnýma hláškama " NA SUPA NEMÁM " a začněte si víc věřit ! Nebaví mně to pořád za každým obrázkem který není od supa číst. A teď se do mně obujte !
 

DeletedUser

Guest
Vidíš, já to třeba zrovna za tím obrázkem nemám,napsal jsem to pouze do diskuze, je to také pouze můj názor a jestli si myslíš něco jiného tak dík ;-)
A jenom bych chtěl podotknout, že nebylo zadáno žádné téma, takže si myslím, že to bylo trošinku volnější ;-)
A jestli si myslíš, že yvett plácá kraviny, tak by mě potom zajímalo, co děláš ty.
Tímto bych chtěl uzavřít tutou nesmyslnou diskuzi mezi nesoutěžícími, kteří nevím proč se tady vůbec hádají, když se jich to svým způsobem netýká ;-)
Názor projevit mohl každý, ale ne že ho za to budu kamenovat a říkat mu, že plácá kraviny, když sám omývám jedno a to samé!
Díky,james-m
 

DeletedUser

Guest
Všichni jste zbláznění do supa, na něj kritika není na místě?
Ale jo vždyť každý má právo na svůj názor - a já opravdu snesu kritiku-dokonce jsem byl za časů prasátka bílého nebo moniskhah rád že mi napsali co je špatně a já se té chyby příště vyvaroval ale psát na supa nemám jen proto že tu nějaký sup je je blbost já nemůžu za to že soutěžím s dětmi při vyhlášení soutěže žádná kategorie nebyla určena a nemíním zkoumat kolik je komu let když reaguji na to jak do mně někdo jede-začlo Vám to některým vadit až po čase -s tím ovšem můžu udělat jen to že si toho nebudu všímat a tato reakce je má poslední-příště se tomu už jen zasměju protože jsem si uvědomil že je to zbytečná ztráta času se tu s někým hádat-dík všem kterým se mé fotomontáže líbí a ostatní ať mi ..............
 

DeletedUser

Guest
Opravil jsem již zmíněné chyby, tak se podívjte a posuďte ;-)
 

DeletedUser

Guest
Vůbec nechápu směr, kterým se některé vaše příspěvky ubírají. Soutěž je tu hlavně pro vaše pobavení a možnost získat nugetty jiným způsobem než předplacením, závisí na každém z vás proč příspěvek do soutěže dá, jsme rádi za každý váš výtvor, někdo to jen zkusí, někoho to baví víc a věnuje se tomu častěji, to vše je v pořádku, co ovšem už v pořádku není, pokud tu někdo někoho napadá a hlavně bezdůvodně. Nikdo se tu nikdy netvářil ani náznakem, že je mistr světa, tak proč ty výpady?
Bavte se, hodnoťte výtvory i klidně kritizujte - věcně, ale každé výpady budou mazány.:klubun:
 

DeletedUser

Guest
Tentokrát to bylo opravdu maximálně těsné, takže vítězem posledního listopadového kola se stává james-m
..................který vítězí odfláklým zpracováním a africkou krávou poráží americký dostavník v soutěži na téma west:::)):: ........... nebudu komentovat co si myslím o hodnotitelech a Tobě james GRATULUJI čau sup :klubun:
 

DeletedUser7906

Guest
a myslím si že 7sup měl ovládnout i tuhle :) --- můj názor
 

DeletedUser

Guest
Tentokrát to bylo opravdu maximálně těsné, takže vítězem posledního listopadového kola se stává james-m

..................který poráží odfláklým zpracováním a africkou krávou americký létající dostavník v soutěži na téma The-West,nikoli sci-fi.....(musel jsem si rejpnout ;-) )......rozhodně nebudu komentovat hodnotitele, jelikož si myslím, že nikdo ze soutěžících jimž není, promiň, ale ani ty, Supe ;-)

Čest zúčastněným a poraženým!


.....v poslední soutěži se mi to konečně povedlo, děkuji všem, samozřejmě i těm, co mi to očividně nepřáli ;-)!
 

DeletedUser

Guest
americký létající dostavník v soutěži na téma The-West,nikoli sci-fi
:::))::dostavník je pevně na zemi a scifi je spíš stěhovat krávy od masajů do ameriky.... to musela být fuška:klubun:
 

DeletedUser

Guest
To si piš že to fuška byla :D A pak prej že sem to odflákl...tsssss :D
 

DeletedUser

Guest
odflák si přechod mezi těma dvěma obrázky -stěhování zvířat mezi kontinenty je druhá věc zvlášť když sem tam vyčuhuje masaj..a vůbec si nepochopil že jsem nerýpal do Tebe to bych Ti asi negratuloval ............... já chtěl svým příspěvkem spíš popíchnout naše porotce -
myslím že tu dál nemá cenu diskutovat pivo levnější nebude-howg 7sup:klubun:
 

DeletedUser

Guest
odflák si přechod mezi těma dvěma obrázky -stěhování zvířat mezi kontinenty je druhá věc zvlášť když sem tam vyčuhuje masaj..a vůbec si nepochopil že jsem nerýpal do Tebe to bych Ti asi negratuloval ............... já chtěl svým příspěvkem spíš popíchnout naše porotce -
myslím že tu dál nemá cenu diskutovat pivo levnější nebude-howg 7sup:klubun:

Přesně mnoo :D
Mě to příjde jako sranda :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru