• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k měsíci září

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Pěkný pěkný jak taky jinak:::))::. Mě napadlo že bys vyril do grizlyho 7sup a že by jsi mu něco uřízl aby to vypadalo že ty steaky jsou z něho nebo co to je. Jinak se ti to povedlo máš to pěkný:::))::.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
neboj napadlo mně to taky s tím masem,už to bylo i udělané- ale to bych zničil kožešinu tak jsem se na to vy...
 

DeletedUser

Guest
Standis8- něco Ti poradím i když jsi konkurence :::))::

aby postavy a rozcestník vypadaly věrohodněji měl by jsi něco provést s jejich spodní částí,
nevím v jakém programu jsi to dělal ale přepokládám že každý má gumu nebo razítko ,pokud to máš uložené ve vrstvách nastav gumu (nejlépe bez hladkých okrajů)na 50 % a jemně spodky umaž-pokud to máš uložené bez vrstev udělej to tak že cca50% razítkem natáhni trošku toho obilí na spodky nohou a rozcestníku tím docílíš větší věrohodnosti.
Pokud umíš přidej tam i nějaký stín.
čau 7sup
 

DeletedUser7906

Guest
Dělám to ve photofiltru ... tím razítkem sem to právě dělal ale nejsem zrovna na tyhle věci talent..ale ještě určitě něco zkusím a jinak díky za rady
 

DeletedUser8082

Guest
Tak aké jsem dala něco do soutěže ,tedy po dlouhé době :-D
No tak si na mě smlsněte
A ještě otázka na 7supa :Jak dlouho ti trvá vytvořit obrázek jako jsi vytvořil např.tento na měsíc září??(Myslím že tp tu bylo ale opravsu nevím))
 

DeletedUser

Guest
A ještě otázka na 7supa :Jak dlouho ti trvá vytvořit obrázek jako jsi vytvořil např.tento na měsíc září??(Myslím že tp tu bylo ale opravsu nevím))

:::))::nikdy to nedělám naráz tak nevím -tady ten tak 1-2hodiny hledání vhodných obrázků- 3-4 hodiny to dávám dokupy a ladím-čau
 

DeletedUser

Guest
:::))::nikdy to nedělám naráz tak nevím -tady ten tak 1-2hodiny hledání vhodných obrázků- 3-4 hodiny to dávám dokupy a ladím-čau
Nějak rychle ne? V čem to děláš?

EDIT: Máš nějakej divnej čas odpovědi, ne? :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nějak rychle ne? V čem to děláš?

co je na tom rychlého ? já ten čas neměřím pouze jsem to odhadl vím ale že u obrázku na září mi zabralo nejvíc času najít někde grill a padlého grizzlyho -ostatní už je rychlovka po chvilkách kdy je čas
 

DeletedUser4517

Guest
Na hledani tech obrazku jsou dulezite 3.veci 1.Vec pouzivat Google(Na seznamu se zadny kvalitni obrazek najit neda)
2.Vec umet trosku anglicky
3.Zadat správný výraz
 

DeletedUser

Guest
Na hledani tech obrazku jsou dulezite 3.veci 1.Vec pouzivat Google(Na seznamu se zadny kvalitni obrazek najit neda)
2.Vec umet trosku anglicky
3.Zadat správný výraz

no dík za radu neboj Cline i my starší umíme googlovat:::))::

používám google a yahoo
umím trochu engliš
zadávám správný výraz

a teď to hlavní o obrázku co hledám mám jakous takous představu aby mi zapadl do výsledné podoby - pokud nějaký najdu tak ho prubnu - něco nesedí tak hledám dál a to nejvíc zdržuje o tom jsem tady mluvil:klubun:
 

DeletedUser4517

Guest
tak oni tu psali jak je mozne ze to tak rychle delas tak jsem jim napsal proc je tomu tak.
 

DeletedUser8082

Guest
pro co maže moc másla:myslíš že na divokém západě jsou zastávky?jábych alespon být tebou teda když tam chceš mít tuhle zastávku vymazala ty jména kam to jede (světla nad sázavou nebo tak...) místo těch plakátů udělala wanted post budovu bych obměnila a třea do strany bych vlažil párek koní:angel: jen to co bych udělala já ale já mám návrh svůj ::P:
 

DeletedUser

Guest
Tak se omlouvám, jsem jen začátečník a takhle se mi to líbilo víc, zastávky určitě jsou všude i na divokým západě i když asi dřevěný, příště se teda budu snažit víc.
 

DeletedUser8082

Guest
Tak se omlouvám, jsem jen začátečník a takhle se mi to líbilo víc, zastávky určitě jsou všude i na divokým západě i když asi dřevěný, příště se teda budu snažit víc.

já taky byla začátečník a tak trochu i sem dalo byse říct ale jde mi to mnohem líp
jo no ty zastávky byly určo i na divokým západě alene plechvý a takový jkou máš ty ted'
 

DeletedUser

Guest
ja sem si jaksi nevsiml u toho mojeho obrazku ze ma treba ta vandracka hnedy oblicej a bile nohy :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru