• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k měsíci září

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ani se nedivím...já sám už soutěžit nebudu,výherce se dá určit rok dopředu ;-)
 

DeletedUser

Guest
Moc obrázku na tento měsíc tu není.

souhlasím s james-m vždycky raděj snažte se snažte se a zkuste to.. a co.. stejně je to vždycky sup.. bude to vlastně sup-rok... je to naprosto zbytečné když je on taková špica... a hlavně mi sem nepište ať zkusím štěstí v psaní bříběhů!
:radní:
 

DeletedUser

Guest
souhlasím s james-m vždycky raděj snažte se snažte se a zkuste to.. a co.. stejně je to vždycky sup.. bude to vlastně sup-rok... je to naprosto zbytečné když je on taková špica... a hlavně mi sem nepište ať zkusím štěstí v psaní bříběhů!

Sakra co tady furt brečíte -třeba posledním obrázkem jsem si to málem rozházel s celým west týmem a kdyby jsi nebyl ......tak jsi pochopil že jsem se tím zastal třeba i Tebe, jestli Vám furt jde o ty pitomé nugety tak Tě můžu ubezpečit že jsem schopný si je koupit a nemusím kvůli tomu vyrábět obrázky které dělám pro radost jak se sám můžeš přesvěčit v oddělení grafiky a to už vůbec nemluvím o tom že jsem zatím vždy a každému spíchnul zdarma obrázek podle jeho přání na úkor vlastního času kdy jsem mohl dělat něco jiného za prachy.Takže tu přestaňte zbytečně supovat a snažte se!!!
 

DeletedUser

Guest
Sakra co tady furt brečíte -třeba posledním obrázkem jsem si to málem rozházel s celým west týmem a kdyby jsi nebyl ......tak jsi pochopil že jsem se tím zastal třeba i Tebe, jestli Vám furt jde o ty pitomé nugety tak Tě můžu ubezpečit že jsem schopný si je koupit a nemusím kvůli tomu vyrábět obrázky které dělám pro radost jak se sám můžeš přesvěčit v oddělení grafiky a to už vůbec nemluvím o tom že jsem zatím vždy a každému spíchnul zdarma obrázek podle jeho přání na úkor vlastního času kdy jsem mohl dělat něco jiného za prachy.Takže tu přestaňte zbytečně supovat a snažte se!!!

presne tak mam stejny nazor, sup neni az takova jednicka aby ho nedokazal nikdo porazit (promin nic proti tobe ::):))....ja se o to treba snazim ::):
 

DeletedUser

Guest
:::))::hojte -pro všechny kdo mim píší kde a kdy najdou úkol který jsem dal k obrázku na září do spoileru pod název téma - je to jen mnou vytvořený fake a ve hře vůbec není !!!:střelec:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru