• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k mezinárodní grafické soutěži

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ano, ještě čekáme, kdyby se někdo ozval...
:tom:Tak já se teda ozývám ........máte v tom pěkný bordel ...všude to jde jenom češi zase špekulují jak obejít předem daná jasná pravidla -datum odeslání odkazu byl jasně dán takže jakékoliv pitomé výmluvy jsou úplně bezpředmětné a celé to smrdí ....
takového párečka třeba vyřadíte pro úplnou blbost ale klidně tady soutěží někdo kdo se účastní i ve slovenském foru pomalu se stejným obrázkem a minimálně Ty to víš moc dobře.....nepsalo se náhodou že první kolo je národní vyloučení ?
Ne každý je tu desetileté děcko která bude držet hubu a mně jste teda svým přístupem pěkně namíchli.Vůbec tady nejde o pitomé nugety(těch mám teď nakoupeno až do jara) ale o princip a protože jsem výrobě obrázku věnoval určitý čas vyzývám všechny co mi tak děkovali a psali že jsou vděční za to co jsem pro ně vytvořil ať mi dají hlas- né proto abych vyhrál (můj favorit je gonzalez) ale abych nas..l lidi kteří se to tady snaží ovlivnit.
PS:pokud bude jakákoliv další soutěž -slibuji že se ji už nebudu účastnit abych tady neprudil a dal šanci mladým talentům - mi osobně už došla trpělivost a svůj čas příště využiju daleko rozumněji -howg 7sup:klubun:
 

Deleted User - 31870

Guest
:tom:Tak já se teda ozývám ........máte v tom pěkný bordel ...všude to jde jenom češi zase špekulují jak obejít předem daná jasná pravidla -datum odeslání odkazu byl jasně dán takže jakékoliv pitomé výmluvy jsou úplně bezpředmětné a celé to smrdí ....
takového párečka třeba vyřadíte pro úplnou blbost ale klidně tady soutěží někdo kdo se účastní i ve slovenském foru pomalu se stejným obrázkem a minimálně Ty to víš moc dobře.....nepsalo se náhodou že první kolo je národní vyloučení ?
Ne každý je tu desetileté děcko která bude držet hubu a mně jste teda svým přístupem pěkně namíchli.Vůbec tady nejde o pitomé nugety(těch mám teď nakoupeno až do jara) ale o princip a protože jsem výrobě obrázku věnoval určitý čas vyzývám všechny co mi tak děkovali a psali že jsou vděční za to co jsem pro ně vytvořil ať mi dají hlas- né proto abych vyhrál (můj favorit je gonzalez) ale abych nas..l lidi kteří se to tady snaží ovlivnit.
PS:pokud bude jakákoliv další soutěž -slibuji že se ji už nebudu účastnit abych tady neprudil a dal šanci mladým talentům - mi osobně už došla trpělivost a svůj čas příště využiju daleko rozumněji -howg 7sup:klubun:

Zřejmě tě zklamu, ale žádný bordel v tom nemáme. Ti lidi se nám ozvali a můžou doložit, že obrázky posílali, ale na e-mail nic nedorazilo. Kde se stala chyba nevím, ale proč bych vyřazovala někoho, kdo splnil podmínky a měl jen smůlu, že jeho e-mail nepřišel?

Páreček byl bohužel vyřazen, protože plnil téma Vánoce, ale to nebylo předmětem této soutěže - teď se měly dělat obrázky na téma Nový rok (pokud by tam nedal nápis, obrázek by se zařadit dal).

Ano, vím že s podobným obrázkem soutěží v SK. Což ale neznamená, že ho tady vyřadíme, když poctivě hraje a poslal rozdílný obrázek než do soutěže na SK (ještě jsem se ho speciálně ptala, aby nedošlo k situaci, že by mu někdo obrázek ukradl, nebo by po případném projití přes první kolo šly dva stejné obrázky do dalšího).

Lituji, ale tentokrát se skutečně pleteš.. :)
 

DeletedUser

Guest
Jsi ta poslední s kým bych se tu chtěl hádat - jde vlastně o prd a já nemíním dostat banán za to že bych se vyjádřil nějak ostřeji - můj názor je že účast jedné osoby na různých fórech v jedné soutěži je zhruba tak stějně fér jako Vámi často zmińované multiúčty a co se emailu týče máš asi pravdu ale mi třeba chodí potvrzení - nebo info o nedoručení proto jsem taky odkaz posílal dvakrát protože první nefungoval takže kdo chtěl měl na to dooooost času.
 

Deleted User - 31870

Guest
Nehádám se s tebou, jen jsem konstatovala fakta. :) Samozřejmě, že kdo chtěl, tak si to mohl "pohlídat", ale přiznejme si, že někteří mohli mít i problémy s internetem, když bylo takové valné počasí. Nikoho kvůli tomu soudit nebudu a pokud existuje možnost dát jim šanci, tak proč ne - třeba objevíš nového konkurenta a budete se moci předhánět v hezčích obrázcích.

Ten hráč se účastní nejen na fórách, ale hraje také aktivně hru, takže má právo se účastnit. Nemůžeme přeci bránit slovenským hráčům, aby se účastnili nějaké soutěže v Česku, protože stejná soutěž probíhá i na Slovensku.

---
pro zajímavost - soutěžní díla na DE:
http://forum.the-west.de/showthread.php?t=40268
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Jestli Inno vyhlásilo "národní" soutěž a nějaký uživatel se účastní na více frontách, tak je to od něj drzost. Co se bude dít až ten dotyčný narazí při dalším postupu sám na sebe? Nač je to národní soutěž a kde je její pluralita? Pokud by takový jedinec obeslal všechny fora, tak by si zvýšil šance a to zrovna korektní není. Soutěž - samotná postata slova, jeho význam zde dostává na frak.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
McBracey - díky ač se naše názory často rozcházejí tentokrát jsi mně fakt 100% pochopil a napsal to daleko líp a jasněji než já.
nerýpu do toho že slovák hraje u nás,čech v portugalsku,polák na ukrajině atd. ale jedná se o soutěž která je společná takže měla být logická účast na jednom foru a basta,pokud to ale nepřesná formulace umožńuje tak se není co divit.:klubun:
 

DeletedUser7906

Guest
No , vy tady píšete že si to měli moderátoři líp pohlídat a 7sup si myslí že kecá ten kdo řekl že to nepřišlo na druhý Email. Já jsem 5.12. odeslal obrázek zhruba v 21:37.Druhý den tu byla soutěž a můj obrázek nikde, proto jsem kontaktoval Darling PM . mám screen kterým Ti můžu doložit že jsem to opravdu posílal 5.12. v 21:37.A když mi to napíše: Váš Emai-l byl úspěšně odeslán-jak mám vědět že mail nepřišel:lovec:

Edit: jo a nikde nebylo napásno že hráč nemůže soutěžit i na jiném foru..takže proč ne..a stejne kdyby získal nějakou odměnu tak si to musí vybrat například na tom slovensém Westu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jo a nikde nebylo napásno že hráč nemůže soutěžit i na jiném foru..takže proč ne..a stejne kdyby získal nějakou odměnu tak si to musí vybrat například na tom slovensém Westu

No a tady tu větu si vysvětluješ jak?:
Fáze 1
Jedná se o národní vyloučení konkurence.

a o ty blbé nugety tu jde až v poslední řadě -uvažuj vždyť já se tím zastal více méně všech zůčastněných -a mimochodem podle toho jak jsem sledoval ostatní fora tak v mezinárodní konkurenci uspějě aspoň teda podle mne tak akorát gonzalesuv obrázek protože ten je fakt jak od profika a je škoda že jich tu kdysi nedal víc.
 

DeletedUser7906

Guest
No dobře tak by stačilo když se člověk zučastní v jedné zemi...ale spíš mi vadilo že si psal že to je podvod..přitom já sem ten e-mail opravdu odeslal včas :)
 

DeletedUser

Guest
pokud jsi prokázal že tomu tak je - není problém -pokud jsem Tě tím urazil - sorry - není to ale ani můj problém že vznikají chyby v Matrixu -tak to mělo být udělané systémem 3.12 sem nahrejte odkazy a neměli jsme důvod tady o té části problému diskutovat
 

Deleted User - 31870

Guest
E-mail jsme zvolili z důvodu, že předtím si hráči "kradli" nápady. Evidentně to nebyla dobrá volba a příště budeme mít jiný systém. Pravidla jsou ve všech zemích stejná - pokud hraješ na jazykové mutaci hry, máš nárok se tam účastnit i v soutěži.
 

DeletedUser

Guest
:::))::Ok vysvětleno jde o rozdílný výklad slov ,,národní vyloučení"-a už mlčím- pokud jsem ještě někoho urazil klidně ať mi napíše PM tam o tom pokecáme ať tady furt nespamuju-čus 7sup
 

DeletedUser

Guest
Chtěl bych se tímto zeptat pana :gonzaleZ -jestli se náhodou nejmenuje Josef Slotosch ?:::))::
 

DeletedUser3004

Guest
Chtěl bych se tímto zeptat pana :gonzaleZ -jestli se náhodou nejmenuje Josef Slotosch ?:::))::
Je mi jasné, na co narážíš. Bohužel se to dozvídám až teď. Prostě jsem hledal nějaký pěkný podklad pro můj nápad. Pochybuji o tom, že jsem jediný, ketrý nepoužil vlastní tvorbu a vlastní fotografie.
Jsem ale rád, že už vím, kdo vytvořil tak pěknou scénu.
 

DeletedUser

Guest
Je mi jasné, na co narážíš. Bohužel se to dozvídám až teď. Prostě jsem hledal nějaký pěkný podklad pro můj nápad. Pochybuji o tom, že jsem jediný, ketrý nepoužil vlastní tvorbu a vlastní fotografie.
Jsem ale rád, že už vím, kdo vytvořil tak pěknou scénu.

Hoj-já nevím co myslíš tou scénou já na to náhodou narazil před pár dny na slovenském foru a tady se Tě zeptal schválně aby jses k tomu vyjádřil než do toho začnu rýpat-takže mně do ničeho netahej a neobviňuj.
Mimochodem nápad jsi mněl dobrý,tojo ale z 90% je Tvůj obrázek tvořený někým jiným a divím se že tě nenapadlo že to je dost podvod i když jsi z 10% obrázek předělal.Já taky ze srandy předělávám cokoliv ale to nebývá staženo z galerie chráněné autorskými právy a vživotě by mne nenapadlo s tím soutěžit.Jak si můžeš přečíst výše- bezproblému jsem uznal Tvé vítězství a obdivoval jsem zvlášť toho povedeného indiána ale pouze do té doby než jsem přišel na to že není Tvůj protože já nad svým výtvorem strávil pár hodin a tvou úpravu bych zvlád za pár minut.Co bude dál je věc modů a jsem zvědavý jak se k tomu postaví.
Jediným pozitivem toho co jsi udělal je že jsi snad otevřel oči všem těm hlasujícím v soutěžích kteří dají na první dojem a nepřemýšlejí nad tím jak byl obrázek ,(povídka,video )náročný,zda se drží tématu nebo jsou tam objekty z jiných kontinentů či autorů (o tom že někdo zkopíruje nápad už ani nemluvím) a jak je vůbec ten systém hlasování na p... toť vše

PS:koho to zajímá ať si přečte diskuzi k mezinárodní graf.soutěži na SK forum -myslím že je to strana 17
 

DeletedUser3004

Guest
Do ničeho tě netahám, ani neobviňuji. To nevím, jak jsi na to přišel.
Scénou myslím celý ten obrázek. Prostě se mi líbil, tak jsem ho použil. Nepátral jsem po tom, kdo je autorem.
Obrázek mažu a na soutěž ... ;)
 

DeletedUser

Guest
Do ničeho tě netahám, ani neobviňuji. To nevím, jak jsi na to přišel.
Scénou myslím celý ten obrázek. Prostě se mi líbil, tak jsem ho použil. Nepátral jsem po tom, kdo je autorem.
Obrázek mažu a na soutěž ... ;)

Však jsem psal že nevím co myslíš tou scénou-domníval jsem se že Tě někdo zdrbal a myslíš že za tím stojím já:::))::který čekal až se k tomu vyjádříš.
nic nemaž a nech to na moderátorech ať rozhodnou :::))::
Mimochodem jseš frajer že aspoň uznáš chybu-ahoj 7sup
 

DeletedUser3004

Guest
Ještě otázka pro znalce. Není tento obrázek ze hry Red Dead Redemption?
[SPOIL]
19621962john.jpg
[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru