• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k mezinárodní grafické soutěži

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ještě otázka pro znalce. Není tento obrázek ze hry Red Dead Redemption?
[SPOIL]
19621962john.jpg
[/SPOIL]

nejsem znalec ale si piš že je:::))::ale někdo musí najít originál aby bylo poznat co je na tom odvedeno za práci:klubun:do té doby držím pec
 

Deleted User - 31870

Guest
Protože jsme se o problému s copyrightem dozvěděli pár dní před koncem hlasování, rozhodli jsme se, že obrázky pošleme do Inna 4 místo původních 3. .gonzaleZův obrázek byl odeslán s komentářem o copyrightu a o výsledku rozhodne Inno - pokud jej přijmou a zařadí, na pořadí nic měnit nebudeme. Pokud by jej vyřadili, pořadí se změní a 4. v pořadí dle hlasů se posune výše. Tímto se omlouváme za zdržení odměn z této soutěže, čekáme na vyjádření.

Pokud víte, že se soutěží účastní někdo s obrázkem, na který je jakýkoliv copyright, nebojte se nám to říci. Pokud se to dozvíme na poslední chvíli, nejde zrušit hlasování a dávat jej znovu (obzvláště pokud na soutěž navazuje další). Věřím, že nikdo z účastníků úmyslně nepoužil obrázek s copyrightem, aby poškodil práva autora obrázku. Samozřejmě nepočítejte práva k obrázkům z grafiky této hry, obrázky můžete používat libovolně k fanpracím a fanstránkám.

-----
pro Kayi: Zjisti si, jestli na ten obrázek nejsou nějaká autorská práva.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11177

Guest
A do jake miry je to jeste brano jako copyright? Kdyz se treba z jednoho screenu vezme jeden motiv a vlozi do jineho, kde se upravi a do toho se vlozi dalsi motivy z jinych screenu, cili vysledny obrazek s puvodnima ma spolecne tak mozna par motivu, ale vysledny neodpovida zakladnim, porad je to copyright?
Jen tak ciste ze zvedavosti..
Pac takhle by mel kazdy obrazek problem s C, pochybuju, ze si to treba 7sup doma kresli na papiru..
 

DeletedUser

Guest
Pac takhle by mel kazdy obrazek problem s C, pochybuju, ze si to treba 7sup doma kresli na papiru..
[/QUOTE]

:::))::Ano i sup používá části obrázků ale nestahuji je z kolekce kde je vyloženě napsáno že jde o chráněné dílo ale toto by mi bylo úplně ukradené to je každého věc jestli něco poruší -
daleko větší problém je podle mne účastnit se soutěže s něčím co je z 90% dílo někoho jiného ale vidím že to je marné tady vysvětlovat - jak už jsem psal výš Gonzalesovi jsem fandil do doby než jsem narazil na originál na SK foru.:klubun:
 

DeletedUser

Guest
Jako podklad jsem pouzila 2 screeny ze zminovane hry, ktere jsem nasla volne ke stazeni na netu, částečně jsem je i upravila. Jestli je to poruseni prav, to nevim, jestli ano, tak odstoupim.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3004

Guest
:::))::Ano i sup používá části obrázků ale nestahuji je z kolekce kde je vyloženě napsáno že jde o chráněné dílo ale toto by mi bylo úplně ukradené to je každého věc jestli něco poruší -
daleko větší problém je podle mne účastnit se soutěže s něčím co je z 90% dílo někoho jiného ale vidím že to je marné tady vysvětlovat - jak už jsem psal výš Gonzalesovi jsem fandil do doby než jsem narazil na originál na SK foru.:klubun:

Ono je úplně jedno, jestli to tam uvedené je nebo není. Každé dílo je automaticky (nemusí se nikde registrovat) chráněno zákonem. Většina z nás ho tu ale porušuje!

Ty pořád narážíš na to, že můj obrázek je z 90 % originál a z 10 % má práce. Kde je tedy ta hranice, kdy je to ještě v pořádku a kdy už ne? Kdo to bude posuzovat, jakým dílem jsem se na tom podílel já a jakým dílem autor originálu(ů)?
 

DeletedUser

Guest
Ty pořád narážíš na to, že můj obrázek je z 90 % originál a z 10 % má práce. Kde je tedy ta hranice, kdy je to ještě v pořádku a kdy už ne? Kdo to bude posuzovat, jakým dílem jsem se na tom podílel já a jakým dílem autor originálu(ů)?

já už nevím co k tomu víc říct ,přidal jsi rámeček,nápis a toho bizona-OK nápad a kompozice za jedna -ale celý základ za který jsi posbíral hlasy není tvůj.
originál:

Tvoje ,,dílo":


Kde je HRANICE?co tu chceš posuzovat tady je to jasné na první pohled a už se o tom odmítám dál bavit odhalili Tě slováci já tě tu jen popích proto abych poukázal na to jak je celý systém hodnocení soutěží na h....! Jediné co mně na tom s.r. je že to nepochopili ani módi mým cílem nebylo aby se někdo urazil a odhlašoval ze soutěží a už vůbec nemusíme dál probírat autorská práva-každý podle mne zodpovídá sám za sebe co použije a jaké to bude mít následky.
 

DeletedUser3004

Guest
Šáhni si do svědomí ty, co z tvého obrázku je tvé vlastní dílo!
 

DeletedUser7906

Guest
Tady nejde o to, kolik % je to tvé dílo. Tady jde o to , že bylo dílo chráněno copyrightem :)
 

DeletedUser

Guest
Šáhni si do svědomí ty, co z tvého obrázku je tvé vlastní dílo!

tak to Ti zas nevyšlo není potřeba nikde šahat -z netu je pouze oblečení indiánky,pes a textura pozadí -ostatní jsou mé výtvory předělané schválně jako staré fotky stačí hledat na foru je máš v barvě:::))::
 

DeletedUser7906

Guest
jj klidně diskutujte ;) ale stejně tomu nijak nepomůžete :)
 

Deleted User - 31870

Guest
.gonzaleZ zpětně kontaktoval autora obrázku a dostal povolení jej použít v soutěži, z čehož plyne, že není důvod měnit pořadí míst v soutěži a až se vrátí klubun, rozdáme vám nuggetky.
 

DeletedUser

Guest
.gonzaleZ zpětně kontaktoval autora obrázku a dostal povolení jej použít v soutěži, z čehož plyne, že není důvod měnit pořadí míst v soutěži a až se vrátí klubun, rozdáme vám nuggetky.

....tak milé děti a vlk se nažral a koza zůstala celá :::)):: tak jak je v našich krajích zvykem:klubun:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru