Diskuze k návrhům a nápadům

Téma v sekci 'Návrhy a nápady' založené uživatelem merlinos, 13. dub 2013.

1. merlinos

merlinos nekrmit !! kouše!!

Registrace:
    14. lis 2010
    Obdržená poděkování:
    4
    Zde mužete diskutovat a hodnotit novou sekci NÁVRHY A NÁPADY

2. kluge

kluge Active Member

Registrace:
    25. led 2009
    Obdržená poděkování:
    46
    Řekl bych,že to je chvályhodnej počin,ale tuším,že lidi,kteří příjdou s něčím rozumným,logickým,s něčím co by hru oživilo se budou snažit zbytečně,popř.si svůj nápad v budoucnu zaplatí.

3. Lukasy

Lukasy New Member

Registrace:
    4. úno 2009
    Obdržená poděkování:
    6
    Vyhrajou ti co budou mit nejvic kamarádu a budou nejvice spamovat.
    Jinak to není špatný nápad, ale nevim jestli to pomuže hru oživit a neni na to už pozdě.

4. Krosna33

Krosna33 New Member

Registrace:
    20. led 2010
    Obdržená poděkování:
    124
    Nepamatuji od roku 2009, že by INNO dalo na názor, nápady, náměty pro vylepšení hry "vypadlé" z naší (zdatně platící), české komunity hráčů. Nebo se mýlím ? A že tady toho za ta léta padlo, i spousty zajímavého a věcného.
    To neznamená, že to vzdáme, třeba pšenka pokvete.
    :D

5. tat

tat Well-Known Member

Registrace:
    6. lis 2008
    Obdržená poděkování:
    90
    "Zasláním nebudeme očekávat žádnou zpětnou reakci na návrhy, cílem je se aktivně účastnit zasíláním návrhů, aby měli vývojáři z čeho vybírat."

Mně to skoro zní tak, jako by vývojáři měli nějakou snahu se nějakými návrhy zabývat.
    Ovšem nečekáte-li žádnou reakci, pak to působí dojmem nějakého placebo lízátka, které má oživit aktivitu na fóru.
    Je smutným faktem, že fórum začíná být "hravější", než samotná hra. Nesleduji cizí fóra, tudíž netuším, jestli vše co se tu objeví, je práce jen našeho týmu, nicméně dle mého mínění by měla hra samotná naplňovat naši (tedy moji určitě) touhu bavit se a hrát si. A to se bohužel dlouhodobě neděje :(

6. Darling

Darling Moderátorka

Registrace:
    5. dub 2009
    Obdržená poděkování:
    127
    Není tajemstvím, že si vývojáři vybírají to, co se jim líbí.. Nemá cenu po nich chtít aktuální vyjádření, které by návrh mohlo zazdít, to ať si jej radši strčí do šuplíku, bude pořád možnost, že by jej vyndali třeba za rok, dva.. Kdykoliv se na ně snaží tlačit, tím spíše se zatvrdí a věci zamítnou..

7. tat

tat Well-Known Member

Registrace:
    6. lis 2008
    Obdržená poděkování:
    90
    V tom případě by mne zajímalo, který "tydýt" jim vnuknul myšlenky z poslední doby, například nugetové pseudoúkoly.
    Hráčů pořád ubývá, a řešení zatím viditelné žádné.
    Je sice pěkné, že jsi loajální, ale oni si to tak úplně nezaslouží.

8. Nortia

Nortia Active Member

Registrace:
    4. led 2011
    Obdržená poděkování:
    29
    Narodni tymy moderatoru a supporteru tu funguji pro vyvojare, nikoli naopak. Nema vyznam resit pristup pri posilani navrhu, kvalitni a vypracovany navrh se prosadi sam sebou.

9. Darling

Darling Moderátorka

Registrace:
    5. dub 2009
    Obdržená poděkování:
    127
    To jsi asi nečetl mé příspěvky, kde jsem vyjadřovala nesouhlas s mnoha kroky.. ;) Když se mi něco nelíbí, nemám problém to říci.

10. McBracey

McBracey New Member

Registrace:
    11. říj 2008
    Obdržená poděkování:
    165
    Toť moderátorky mají pravdu, a tak jak to je, tak je to třeba brát. Teď je tu prostor na návrhy, první krok ke změnám. Možnost dávat nápady byla i na ostatních forech, no ale ne každý tam může přispívat (svojí angličtinou/němčinou), tak aby tomu cizinci rozuměli. Takže kdo má nápad, tak se může ukázat, jak by West vylepšil!

Jsou tři možnosti, (1) jednak ti kvalitnější "návrháři" uznají, že tohle nemá cenu, a budou se raději věnovat něčemu co je přínosnější. (2) Pak se můžou trhnou a přece jen to zkusit, šance tu je. (3) Jinak tu bude akorát mnoho těch, kteří budou plodit blbosti. Tak už jen proto, aby tohle sub-forum mělo úroveň, snad nějaká chytrá hlava něco stvoří. Jinač tu bude plno blbostí a někteří uživatelé to budou notoricky vynášet do nebes...

11. tat

tat Well-Known Member

Registrace:
    6. lis 2008
    Obdržená poděkování:
    90
    V současnosti to takto, (ke škodě věci) bohužel asi funguje.
    Já pamatuju doby, kdy moderátoři spoluvytvářeli fórum pro hráče a support řešil problémy hráčů se hrou.
    Pak to neřešme a jen tak pro zajímavost nám, obyčejným smrtelníkům uveď alespoň jediný příklad, kdy se ujal jakýkoliv hráčský návrh nebo nápad. Samozřejmě nemyslím od nás, myslím celkově.

Darling, prosím tě, toto tvrzení je platné od kdy?
    Vždyť se tu poslední dobou opakuje stále stejná situace, na žádosti, urgence a návrhy není žádná reakce.
    Není tajemstvím, že například němečtí moderátoři věrně slouží týmu programátorů, a všechny příspěvky, které nejsou s firemní politikou nadšené nemilosrdně mažou a mažou. V tomto směru je naše fórum liberálnější, ovšem za tu cenu, že jsme pak většinově označeni za věčné nespokojence.

To jako fakt?
    Ty si opravdu myslíš, že když by tu někdo vymyslel něco opravdu pěkného, že se tím bude zabývat někdo tak hluboce, že byse to třeba i objevilo ve hře?
    Já si myslím, že to bude tak jak doteď, budeme tu hýřit tu lepšími, tu horšími návrhy, a nezmění se vůbec nic...

12. Nortia

Nortia Active Member

Registrace:
    4. led 2011
    Obdržená poděkování:
    29
    Vztazeno konkretne k tematu navrhu.
    Konkretni navrhy hracu, ktere se dostaly do hry naleznes na ENG foru (Mozna ma podobnou sekci i DE, ale nemecky neumim vubec, tak nevim), sekce Development Discussions. Navrhy zavedene ve hre jsou oznaceny slovickem Implemented.

13. kuknu sem

kuknu sem New Member

Registrace:
    18. pro 2012
    Obdržená poděkování:
    0
    Třeba velmi dávno byl do sady tanečnice přidán slunečník na podnět hráče Kudrama. Máme hpo tu mylně jako Kudramin slunečník místo Kudramův:)
    (jak je to dlouho? rok a půl?)

14. IGHAS

IGHAS Well-Known Member

Registrace:
    2. lis 2009
    Obdržená poděkování:
    46
    A můžu poprosit jeden ilustrativní příklad toho, jak se přistupuje k návrhům zdola:

lokální týmy mají, taky celkem solidní možnosti zavedení změn (soutěží do) do hry na podměty hráčů, dokonce loni i na toto téma bylo velké haló tady na fóru. Můžu se zeptat zda za cca poslední rok proběhla nějaké velká akce (soutěž, změna .. a pod) na podmět běžného hráče ? Prosím o konkrétní odpověď s příkladem (politickou nic neříkající odpověď, že podměty hráčů, jsou pro Vás velmi podmětné a mnoho nápadů vychází právě z nich, si umím napsat sám).

Naposledy upraveno: 26. dub 2013
  15. Nortia

Nortia Active Member

Registrace:
    4. led 2011
    Obdržená poděkování:
    29
    Lokalni tymy maji moznost zavest ruzne souteze primo do hry, ale nemuzou menit principy hry - Souteze jsou zavadeny s prostredky, ktere jsou ve hre pri zavedeni souteze dostupne

16. IGHAS

IGHAS Well-Known Member

Registrace:
    2. lis 2009
    Obdržená poděkování:
    46
    omlouvám se, otázka byla zakomponována doprostřed odstavce a asi byla pro některé osoby neviditelná

17. McBracey

McBracey New Member

Registrace:
    11. říj 2008
    Obdržená poděkování:
    165
    Samozřejmě že ne, téma s návrhy do hry, je akorát na naše velkomyslné a duchaplné plkání...:indián:

18. Darling

Darling Moderátorka

Registrace:
    5. dub 2009
    Obdržená poděkování:
    127
    Co se týče návrhů do hry, tak o tom přehled nemám, nedohledávala jsem si, co bylo implementováno a na čí popud, víceméně jsou některé návrhy obdobné na různých fórách. Co se týče soutěží - dostala jsem několik podnětů na konkrétní soutěže, z nichž se pár uskutečnilo a pak jsem na žádost, zda by mohla být nějaká soutěž o Rudolfa, zorganizovala onu velkou akci. Rovněž se vás opakovaně ptáme, oč je zájem do soutěží. Kupříkladu Krosna s námi spolupracuje a snaží se pořádat různé soutěže.

Tak že byly mazány negativní příspěvky na zahraničních fórách, víme a nesouhlasíme s tím - kritika se má sklízet pozitivní i negativní. Od nás byl poslán krátký koment o negativních reakcích i s odkazem na vypovídající anketu k posledním změnám, u nichž chtěli zpětnou reakci. Vždy platilo, že co se dostalo k vývojářům, si někam strčili do šuplíku a když hledali inspiraci, tak vytáhli štosy a něco si vytáhli. Také je pravdou, že spoustu nápadů vzali jen jako podnět a upravili si své vlastní plány změn, které se mnohdy diametrálně odlišují od původního nápadu.

19. kuknu sem

kuknu sem New Member

Registrace:
    18. pro 2012
    Obdržená poděkování:
    0
    Je nějaký důvod proč se nesmí u daných návrhů diskutovat, komentovat? Jinak netuším, proč byl můj komentář smazán

20. Krosna33

Krosna33 New Member

Registrace:
    20. led 2010
    Obdržená poděkování:
    124
    Samozřejmě jsem pro, pěkný nápad. Jenže ? Inno z UPD nemá ani euro (třeba bere jen marky a ještě východní). Jedině, že si koupíme posílení ze schopu, za Kč. Stejně tak jako si vydřeme USD hrou a Inno z toho zase nemá nic.
    Takže, zbývají jen obyčejné české koruny a za ty si pořizovat to, co nám Inno nabízí, když chceme to zajímavé, nové, co hra nabízí, ale jen někomu a těm někomu mít tedy férově možnost taky čelit.
    Pro zpestření hry by bylo super, měnit USD za něco, za co by šlo kupovat cokoli, co se běžně nesežene, třeba i karetní hrou v salonech mezi hráči (k divokému západu to patří), přepadáváním bank, fyzicky v městech po mapě světů.
    Hráče by to motivovalo více ke hře. Dřít, vydělat více USD, ale s možností je taky férově utratit a pořídit si zajímavé věci, či novinky ve hře.
    Sledoval jsem i tu střelnici, výborný nápad, ale zase jen pro platící hráče. Zajímavé bylo i to kupování lístků, jen se to nedostalo na Dakotu a svět 7, kde hraji. Jinam nevidím.
    Střelnici hodnotím kladně, líbila se mi, stála mě to pár nuggetů, ale nic moc pro naplnění krosny (inventáře, co tady sebou tahám 4 roky) v poměru s jinými hráči, lepšími a dobrovolně, zajímavě solventními vůči Innu. Těm já říkám osobně hodně let "pacienti".
    :)
    Zajímavý pokec, jen mě na tom mrzí, že to stejně vyšumí v niveč, neznám hráče od roku 2009, který by dokázal do hry prosadit vlastní nápad na zpestření hry i na základě drtivé podpory české, hráčské komunity třeba formou ankety. A Inno, že by na to reagovalo ? Či to zrealizovalo ?

Takže, stále v této hře, stejně tak jako v reálném životě platí, že kdo maže ? Ten jede. Ale je nás tady spousty hráčů, co mažou jen občas, nebo nemažou vůbec a přesto jsou schopni čelit i hráčům, pacientům v čele žebříčku hry, hroutících se nervově na svých profilech z neúspěchu, či pádu o jedno pořadí.
    No a v tom je tato hra zajímavá a roky.

V každém případě, INNO je něco jako firma a ta musí prosperovat. Pláč tady není na místě. Když jedu mimořádně MHD ? Zaplatím jízdenku v autobuse za 32 Kč, nebo kolik to stojí, protože nechci jít pěšky.
    :)

Naposledy upraveno: 27. dub 2013