• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k příběhu

DeletedUser9371

Guest
Jdeme do toho, ne ? Jako komorní orchestr. Naladěno máme. Je to zajímavá akce i když jen v klasické hrstce hráčů tohoto fóra. :)
 

DeletedUser12516

Guest
Mno pozor pozor, na poslední chvíli se k nám přidali další dva zájemci a těmi jsou:
Bufalo Biil
gabor nagy


Zítra to uzavřu večer, kompletní seznam hráčů a odeslané zprávy s instrukcemi budete mít do zítřka maximálně do úterý ve své poště zde na fóru... Také upravím příspěvek se zadáním příběhu... Počítám s tím, že ve středu by jsme mohli konečně začít hrát... Jsem nemocný takže nesmím do školy, práce a ani na pivo! Takže se na to pořádně vrhnu...
 

DeletedUser9371

Guest
Super, takže naše řady rozšířeny.
Sice nemarodím, ale mám za sebou 4 hodiny ve vojenské nemocnici. Sádra na levé noze na tři neděle. Kdo neví jak na to ? Návod pošlu osobkou.
Takže, mám taky více času na hraní.
:D
 

DeletedUser12516

Guest
Instrukce odesílám postupně... Myslel jsem že v době nemoci budu doma a pracovat na příběhu, ale opak je pravdou... Zatím instrukce dostal "derbac a Bufalo Biil"... Omlouvám se že to tak trvá... :( Snažím se instrukce propojovat spolu s ostatními...
 

DeletedUser2814

Guest
Pokud chceš, tak mě si nechej klidně na konec. Celý víkend budu pryč od PC a dostanu se k němu až v neděli večer, takže to nespěchá...
 

DeletedUser

Guest
A Dave, v tom příběhu se jmenuji jinak než v tom předchozím. Tady se jmenuji John Fire, jméno jsem před dlouhou dobou změnil. Nevadí, pak to tam oprav :pardon:.
 
Mi to taky nemusíš posílat nejdříve, mám nějaké starání. Můžu klidně čekat, stejně si najdu čas tak akorát...
 
Nahoru