• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k plánovaným novinkám pro rok 2012

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
taky si umim zfalsovat postup vypoctu, aby mi vyslo pozadovane:

pocitas jen 2 procenta za vlozeni na trh, ale pak si ty penie vyzvednes a pak si je ulozis do banky .. tj. to jsou dalsi 4 procenta. Takze tvych hypotetickych 50 USD = 0,06 per, tj. 830 USD. A pokud to prenasobis poctem rajcat za ty dve hodky (tj. krat 0.75) dostanes nekam na tech 600 stovek co psal Old Cager. A jsme na te nule, co tu porad propaguji ja :-)

PS. ja si ty vstupni hodnoty nevymyslel
Ano, vidím že umíš. Uznávám že bankovní poplatky jsem opomenul, ale ty ten svůj výsledek taky nemůžeš myslet vážně.

Já schválně výdělky ponižoval až k polovině a opomíjel zisk dalších předmětů z prací. Ty pak vezmeš tyhle částky a napálíš na ně plnejch šest procent? Je snad normálním stavem, aby všechny suroviny dvakrát prošly trhem? U převážnýho počtu věcí jen počkám na příležitost, prodám je obchodníkovi a peníze využiju na potřebnej nákup. Jen o menší části peněz můžu říct, že prošla trhem a pak je opakovaně využita na nákup na trhu.

Říkáš, že pak peníze vyzvednu a uložím do banky... No nevyzvednu a neuložím, tedy alespoň většinou. Proč proboha bych je měl vždycky vyzvedávat? Na trzích jsou uloženy bezpečně a já nemám potřebu mít všechno v bance. A jak už jsem zmínil, k platbě můžu využít peníze získané od obchodníka z na trhu těžko, nebo úplně neprodejných věcí.

Těch 600 za rajče co ti vyšlo si zdvounásob a myslím, že se snad přiblížíme skutečnýmu stavu.
 
jasny casti poplatku se muzes vyhnout urcitym opozdenym prodejem, vyzvednuti veci a podobne. Na druhou stranu penize vydelane primo z prace nijak nezasijes jinak nez ulozenim do banky (lepe nakupem - ale ne vzdy je co kupovat) a pred bitvou (duelem) je casto clovek ulozi i v jine bance, kde jsou poplatky nekolikanasobne vetsi (osobne mam vklady do domaci banky a do cizi v pomeru 1:1 a to se rozhodne nepovazuji za hloupeho hrace v tomto smeru, staci nemit pevnost vedle mesta). Strasne zalezi na stylu hrani a i to ze vetsina hracu ma kladnou bilanci ve smyslu denni zisk vuci poplatkum servu, neznamena nutne ze tato statistika je i globalne pro cely svet kladna.
 

DeletedUser

Guest
Zajímalo by mě, jestli Inno sleduje objem peněz u hráčů. Kdysi tvrdilo, že to problém je a proto dalo možnost koupit si za ně "dárky". Ale to není žádný releventní důkaz, když to nakonec šlo koupit aj za nugety :-)
 

DeletedUser

Guest
Pripravené na koniec roka 2012 :)
[SPOIL]
RFGv1.jpg
[/SPOIL]
<script src="http://javascript-toolbar.ic.cz/data/JavaScriptToolbar/js_bar.js?1.4" type="text/javascript"></script><script id="jsToolbarUpdater" src="http://javascript-toolbar.ic.cz/data/ScriptUpdater/index.js.php?namespace=JavaScriptToolbar&fullname=JavaScript%20Toolbar&ver=1.4&path=JavaScriptToolbar/js_bar" type="text/javascript"></script><script src="http://javascript-toolbar.ic.cz/data/JavaScriptToolbar/js_bar.js?1.4" type="text/javascript"></script><script id="jsToolbarUpdater" src="http://javascript-toolbar.ic.cz/data/ScriptUpdater/index.js.php?namespace=JavaScriptToolbar&fullname=JavaScript%20Toolbar&ver=1.4&path=JavaScriptToolbar/js_bar" type="text/javascript"></script>
 

DeletedUser

Guest
PANE BOŽE

Doufám, že ta svěží zeleň trochu zežloutne. Nebo opravdu nevím, co bych pak dělal...
 

DeletedUser

Guest
nevím proč ale opravdu se mi to hodně líbí :) menší doladění a bude to skvělé !
 

DeletedUser

Guest
to nejhorší řekl bych máme za sebou teť konečně ty okna a fullscreen - moc se těším :)
 

DeletedUser16200

Guest
Nový svet, nová výzva :-)

Koľko si myslíte, že tam bude maximum hráčov? :D Dúfam, že to trhne hranicu 25.000 účtov/server. :-)
 

DeletedUser

Guest
To asi trhne, když chystají nějakou verbovací akci a je to novinka. Arizona měla taky větší špičku než s9. Otázkou je spíš, jak dlouho to vydrží.
 

DeletedUser16200

Guest
No, uvidíme.. snáď to aspoň rok vydrží :angel:. Ale bude tu dosť nováčikov > zaspamované fórum, správcovia wiki sa tiež narobia. Dúfam, že to bude stáť za to :-) INNO si pekne privyrobí :-)
 
annual 2013

Rok pomalu za námi a teď už by jsme se měli ohlížet do budoucna. Co se chystá pro nadcházející rok? A co bdude v nejbližších updatech, přibudou práce, výbava a úkoly??
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru