• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k plánovaným novinkám pro rok 2012

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3004

Guest
Podle nejmenovaného "hráče", je spojení dvou světů technicky nerealizovatelné.
 

DeletedUser

Guest
Podle nejmenovaného "hráče", je spojení dvou světů technicky nerealizovatelné.

Buď je daný jedinec velmi dobře informovaný a ví, že The West je udělaný naprosto divně a zvráceně (což si ale dost dobře neumím představit jak), nebo je úplně mimo. Dle mého názoru spojení světů musí být technicky jednoduchá záležitost, když někdo řekne, jak to udělat (a jak ošetřit, že někdo hraje na obou světech).
 

DeletedUser13514

Guest
Zatím nevíme, které světy zamýšlejí spojit, jak to udělají, zda bude nějaká úprava pravidel a ani kdy to plánují udělat. Víme o tom asi tolik, jako vy. Ale zatím bych nepanikařil, ono to asi jen tak rychle nebude :)
 
Právě naopak, já bych začal panikařit. Pokud spojí světy, tak bude problém s více postavama a není žádná možnost, jak to vyřešit. Pochybuji, že by hráč mohl mít na světě dvě a více postav. A vsadím boty, že ty světy budou časem dobírat. Takže jednou vám na "kumulativní" svět scuknou i postavu z Cooráda. Nepravděpodobnou varitantou, by bylo scuknutí světů internacionálně. Jenže tam mají hráči taky postavy a i tak je to nepravděpodobné. Zkrátka ať to dopadne jakkoli, nedopadne to dobře.
 

DeletedUser11313

Guest
Neviděl bych případné spojování světů tak tragicky. Vždy je tu možnost povolení všech postav z původních světů,spojení inventáře původních postav s volbou,která postava zůstane,nějaký bonus (třeba super truhla). Stále je to akceptovatlněší,než zrušení světa bez náhrady,třeba při poklesu populace pod nějakou mez.
Já bych jako zajímavé viděl například vznik 2-3 nových nenugetových světů s tím,že by bylo možno si vybrat,do kterého řekněme do 30 dnů postavu přemístím komplet jak je a pak dojde ke zrušení původních nenugetových světů. INNO by se nažralo a west by zůstal skoro celý.
A technické řešení ? ... to je pro šikovného programátora moucha :D
 
1. kazda postava = potencionalni platic nugettu, z toho , ze bych mel nekde prijit o nejakou postavu strach opravdu nemam
2. spojeni svetu je terminus technikus - si to predstavujete moc slozite, proste X svetu vypnou a vy si pri nalogovani na ne budete moci (vlastne budete muset) zvolit jiny svet, kde se objevite .. individualni rozpory se budou resit individulane
 

DeletedUser

Guest
spojení všech světů ? to je prostě ... spíš by se měli přilákat hráči na nižžší světy třeba tím ,že ve světě 3 zakopu na určitém místě poklad a v 6 světě ho najdu a využiji ho. To by se zvedl počet hráčů na starších světech...
 

DeletedUser14584

Guest
Mě by zajímalo jak to bude s naším dosavadním postupem ve hře, pokud se světy sloučí. Jestli bude náš postup zachován nebo jestli budeme muset začít znovu od nuly?
 
Podle mě je zatím sloučení světů nedotáhnuté a vše se teprve dozvíme. Mě by se líbilo kdyby sloučení světů znamenalo možnost jít do jednoho světa kam by mohli ostatní jestli mě chápete:-)
 

DeletedUser

Guest
Pokud k tomu vůbec doje, tak si myslím že se prostě udělá pár nových světů a tam se jen exportuje vaše postava. Ty staré dvouhodinové světy se pak zruší. Myslím si že to je asi nejlogičtější řešení.
 

DeletedUser

Guest
To si nemyslím. Podle mě se určí jeden svět do kterého se sloučí př. 2 další.
 

DeletedUser1318

Guest
Pokud k tomu vůbec doje, tak si myslím že se prostě udělá pár nových světů a tam se jen exportuje vaše postava. Ty staré dvouhodinové světy se pak zruší. Myslím si že to je asi nejlogičtější řešení.
A jaký by byl praktický rozdíl v tom, kdyby to zůstalo tak jak to je?
To si nemyslím. Podle mě se určí jeden svět do kterého se sloučí př. 2 další.
To by mi asi přineslo problém, vybrat si, které z postav se zbavit, víc než jednu asi mít ani na nových světech nemohu.
Sice jsem akceptem herních pravidel souhlasil se vším možným, líbit se mi to nebude stejně. Doufám, že to byla jen nějaká úvaha typu "coby, kdyby",a že můžeme zůstat dlouhodobě v klídku.
 

DeletedUser

Guest
A jaký by byl praktický rozdíl v tom, kdyby to zůstalo tak jak to je?
Více hráčů, a sjednocení herních světů jen na nugetové/hodinové světy.

To si nemyslím. Podle mě se určí jeden svět do kterého se sloučí př. 2 další.
To právě asi ne, protože hráč který by byl exportován do rozjetého světa by byl značně znevýhodněn, ale v novém světě by měl každý "stejné" podmínky, od výstavby měst po aliance a pevnosti.
 

DeletedUser1318

Guest
Více hráčů, a sjednocení herních světů jen na nugetové/hodinové světy.
To mi nějak matematicky nevychází, když vemeš stávající hráče a přesuneš je do nových nugetových světů, kde budou ti noví?
Bude hodně lidí bavit začínat na "nových" světech, kde budou od začátku přenesení "staří" hráči? To mi nějak nesedí.
 

DeletedUser

Guest
Berto například takhle když sloučíš staré světy kde není moc hráčů 1-9 do 2 úplně nových světů bude tam víc hráčů. Města, pevnosti a aliance se začnou budovat od znovu a bude zas o zábavu postaráno, a světy budou plné. Právě naopak kterého hráče by bavilo být portován na rozběhnutý svět a o vše bojovat od začátku narozdíl od starousedlíků. Teď jsem začal zase hrát na jednom českém světě a jako novému hráči začínajícímu od píky, mě je jedno že už tam je X hráčů na vysokém lvl, ale nešel bych na svět kde je 1,2k hráčů neboli mrtvo.
Podle mě to byla i chyba že na české podmínky spustilo Inno tolik světů. Na naše podmínky jsou i čtyři, max. pět světů přepych.
 

DeletedUser1318

Guest
Ber to například takhle když sloučíš staré světy kde není moc hráčů 1-9 do 2 úplně nových světů bude tam víc hráčů. Města, pevnosti a aliance se začnou budovat od znovu a bude zas o zábavu postaráno, a světy budou plné. Právě naopak kterého hráče by bavilo být portován na rozběhnutý svět a o vše bojovat od začátku narozdíl od starousedlíků. Teď jsem začal zase hrát na jednom českém světě a jako novému hráči začínajícímu od píky, mě je jedno že už tam je X hráčů na vysokém lvl, ale nešel bych na svět kde je 1,2k hráčů neboli mrtvo.
Podle mě to byla i chyba že na české podmínky spustilo Inno tolik světů. Na naše podmínky jsou i čtyři, max. pět světů přepych.
Ovšem zákonitě bych na to doplatil třeba já, protože z těch devíti světů bych chtěl přesunout celkem osm postav, každou jinou, všechny rozběhnuté, a na těch starých světech vydřených jen prací, bez nugetů. Multiúčet asi nepřipadá v úvahu, tak jaké mi nabídneš řešení? Naštvat mne tím, že mi pár postav zrušíš? A kdybych nakrásně i hrál dál, tak nemůžu počítat, že zachráním všechny, pak to definitivně balím i já. Jak ty nové světy naplníš? spočítáš kompletně všechny hráče z rušených světů, každému hráči pustíš na sloučený svět jen jednu postavu? Tak to bude zase úbytek, ne?
Když jsme tu jednotlivé hřebíčky do rakve westu komentovali, vždycky bylo odpovědí, že nás neberou v Německu vážně, a že je zbytečné si stěžovat. No, asi ty kotrmelce nevadili jen nám, v Česku. Snaha začít brát ohledy na přání hráčů je zjevná, bohužel, dle mého názoru velmi opožděná. Ten, kdo odešel dřív, většinou odešel s negativním postojem, pochybuju, že se bude vracet. A kolik lidí - NOVÝCH lidí - chceš nalákat na hraní za předpokladu, že je smícháš se starými mazáky. Podívej se na síň slávy, kolik lidí dohrálo k levelu 120 a je pryč... Pár by jich to taky bavilo, kdysi dosáhli maxima a skončili. Teď jsou dluhopisy, nekonečný kostel, sbírky... jak dlouho toto bude motivovat?
Stašně dlouhou dobu trvalo přetahování o otevření starých světů, až někdo pochopil, že je potřeba nových osadníků, už nebyl nikdo ochotný, mimo pár multiúčtařů, začínat úplně znova.
Jediné, co mně uklidňuje, je fakt, že toto je tak šílený nápad, že snad zůstane jen u kontrolního "vypouštění balónků".
 

DeletedUser

Guest
. Podívej se na síň slávy, kolik lidí dohrálo k levelu 120 a je pryč...
.
Nediv se, tady hra končí, dál je to jen přežívání. Já si radši zahrál znovu, než jen prodlužovat konec a jsem rád. To že dnes hráče u hry drží tabulky úspěchů a další berličky nic není. K čemu je RPG, kde už se není kam rozvíjet.

Když už spekulace, tak co třeba nadále se přihlašovat na stejné světy jako teď , pouze s tím, že postavy se budou pohybovat na jedné mapě :-) Jen nevím jak by se třeba vedli bitvy o pevnost za několik postav :-(

Myslím, že tak i tak, rušení světů jednou bude realita a spousta hráčů, co ještě budou chtít hrát, to stejně odskáče. S tím se ale muselo počítat od začátku. Své už splnili, dali vydělat, a držet prodělečné světy nemá cenu. Kolik vlastně stojí provoz jednoho světa ? O tom nemám nejmenší představu a docela by mě to zajímalo. Třeba to neni vůbec zásadní položka a i skoro mrtvý svět je firma schopna ufinancovat s přehledem z jiného.

Rozhodně ale nečekám , že přijde den, kdy několik světů zkončí a naštvou Tě, tate, smazáním několika postav. Spíš vše proběhne postupně, tak aby si hráči na věc pomalu zvikali a stačili se připravit. Třeba je i odškodní tryskovýma želvama a getlingama a tím zase naštvou jiné. No a co, svět nikdy nebyl spravedlivý a divoký západ jistě taky ne.


Já například, až mě někdo nabídne přesun z herního světa na svět, kde se zkušenosti kupují , okamžitě končím.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru