• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k plánovaným novinkám pro rok 2013

DeletedUser

Guest
asi si nevidel duel po update, 300 do ruky nie je žiadna výnimka, ale krutá realita a tie buffy z chopu síce sú 20-30 ale započítaj na to odpor a máš z toho posilnenie 5-8 a to ti je naprd ... hrám uhýbača štýlom zručnosť a úhyb, ja do odolávača sa trafím 5x keď mám dobrý deň a on s tou chabou presnosťou prestrelí môj úhyb a to ho mám 440+ a ešte aj 90+ taktiky takže toľko k tomu :)
 
300 zlatou šavlí nebo koltem? Kouknul jsem se na posledních 15 duelů na buff a 300 do ruky jsem ani jednou nedal ani nedostal.

Tak uber z uhýbání pár bodů a dej je do střílení a máš po problému.

Kdysy jsem soupěřil s oporákem, který měl odpor přez 400 a to byl teprv oříšek. Teď má málokterý duelant odpor větší něž 300.
 

DeletedUser9990

Guest
Pamatujete jak lidé po update 1.33 nadávali,že už se za odpor nedá hrát.Tvrdilo se,že je účinný pouze úhyb,přesnost.Poté se zase nadávalo,že v kombinaci s charismatem je to neprolomitelné.
No vida,nyní se zase nadává na odporáky resp.,že vždy alespoň 1x trefí i s 0 přesností a to,že jim stačí k vítězství, jako před již zmíněným update 1.33.
Prostě nikdy se nezavděčíte všem,pokaždé bude někdo nespokojen,žádný systém není a ani nemůže býti dokonalým.Mne asi nejvíce na celém duelovém systému vadí (jak už jsem psal jinde),nesmyslné a nelogické zvýhodňování nižší duelové úrovně.
Jsem zvědavý na ten další nový systém,jestli tedy vůbec bude.
 

DeletedUser

Guest
300 zlatou šavlí nebo koltem? Kouknul jsem se na posledních 15 duelů na buff a 300 do ruky jsem ani jednou nedal ani nedostal.

Tak uber z uhýbání pár bodů a dej je do střílení a máš po problému.

Kdysy jsem soupěřil s oporákem, který měl odpor přez 400 a to byl teprv oříšek. Teď má málokterý duelant odpor větší něž 300.

tak to hráš na divnom svete potom, alebo proti slabým hráčom ... ak vezmem body z úhybu a dám ich do strelby, tak nebudem vyhrávať ani s normálnymi hráčmi ani s odporákmi, na s1 sú tvrdé oriešky keď dueluješ v top 20 duelantov na serveri ...
 

DeletedUser

Guest
300 zlatou šavlí nebo koltem? Kouknul jsem se na posledních 15 duelů na buff a 300 do ruky jsem ani jednou nedal ani nedostal.

Tak uber z uhýbání pár bodů a dej je do střílení a máš po problému.

Kdysy jsem soupěřil s oporákem, který měl odpor přez 400 a to byl teprv oříšek. Teď má málokterý duelant odpor větší něž 300.

taky málokdo investuje do střílení a úderu, takže není důvod... dost lidí si prostě nahází uhýbání a myslí si, že je nikdo netrefí... a pak si stěžují na odporáky s vypnutým uhýbáním... jinak si vzpomínám, že když jsem měla nadbytek brusných kamenů, zásah do ruky blízko 350-400 nebyl problém (s howdahem jsem vlastně dala i víc, to je to štěstí lam bez duelových schopností)
 

DeletedUser

Guest
hore máš napísané, že nemám len úhyb, ale aj taktiku .. nahodenú
 
Nahoru