• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze k soutěžím

WestLOTO
  1. Odměny:
    - 1 zásah ->100 velikonočních vajíček
    - 2 zásahy ->200 velikonočních vajíček
    - 3 zásahy ->200 velikonočních vajíček, 25 UPD, VIP na 3 dny
    - 4 zásahy ->500 velikonočních vajíček, 25 UPD, VIP na 3 dny
    - 5 zásahů ->500 velikonočních vajíček, 50 UPD, VIP na 3 dny
    - 6 zásahů ->1000 velikonočních vajíček, 100 nugget, VIP na 3 dny

TO CO SU ZA ODMENY :D :d VSAK TO RYCHLEJSIE NAZBIERAM TIE ODMENY NEZ NAPISEM TIE CISLA DO KOMENTARA :D:D:D:eek::eek::eek::eek::eek:o_Oo_Oo_Oo_O KUKAM ZE TIE ODMENY ZA SUTAZE SA NIKDE NEPOSUNULI, MOZNO SU ESTE HORSIE AKO POMINULE ROKY :D CO POZERAM TAK OPROTI SK TU HRACI DOSTAVAJU OMRVINKY Z KOLACA!!!!
 

Deleted User - 838403

Guest
Jak rikam, inno absolutne nezna herni pomery...
Za to kdyz jde o nuggety, vedi moc dobre, ze vse musi byt prestreleny.
 

AngeCZ

Člen týmu
Zobrazit přílohu uživatele 2183
ve vláknu soutěže se mi zobrazila tato hláška. Jedná se o bug?
Ahoj, mě se to neděje takže pravděpodobně jen nějaký brouček :)

Sanca ze trafite 6/6 vylosovanych cisel je
Zobrazit přílohu uživatele 2184

= 0,00056465 % ze trafite 6/6 z 25 vylosovanych cisel

a co za to dostanete?
1000 velikonočních vajíček, 100 nugget, VIP na 3 dny :p:p:p:D:p:p:p:eek::eek::eek::eek::eek::D:Do_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_O


BTW len medzi nami som si myslel ze West uz nepropaguje HAZARDNE HRY ked zrusili poker. Ci sa mylim? :D
Zobrazit přílohu uživatele 2185
MATE LICENCIU?
ZDAŇUJETE VÝHRY?
síce zdaniť odmenu za 6/6 je výsmech :D
18+? a west je od 16 rokov ci kolko a ako mi viete zarucit ze ti co maju pod 18 sa nezapajaju do hry?


Zobrazit přílohu uživatele 2187
Ahoj, co jsem hledal tak jelikož zde nic neprohráváš tak to nelze považovat za hazard.
 
Chápu, že jde o "hloupou" soutěž bez nějaké extra námahy, nicméně úplně nechápu výši odměn v herní měně (tj. vejcích), zbylá část odměny je za mne OK. Přece, když z práce získám 300-400 vajec za hodinu, rozdávat 100 či 200 vajec s nějakou 30-40% šanci na výhru, je dost divné ... Osobně abych se cítil opravdu odměněn a získal nějakou herní výhodu, tak potřebuji 9000 extra vajec k extra losování toho druhé duelu, tj. bych očekával, výhry v různých desítkách procent téhle částky. Tj. minimálně dopsání nuly ke stávajícím cenám, ale i tak se jedná o poměrně srandovní částky, bez nějakého dopadu na vlastní hru (ale zas to není světoborná soutěž). Na 100 vajec snad ani nemá cenu psát tiket.
 
Asi protože je to narážka na support Team... Ale proč mi byli smazáni šerifové ve velikonočním hávu to opravdu nechápu :( no znovu nic vytvářet už nebudu radši :D
 
@gabor nagy to že napíšeš slovo "Velikonoce " neznamená nutně že jde o velikonoční téma , zkus zapojit trochu fantazie a vymyslet něco co je opravdu na velikonoční téma děkuji . A to že jde o porušení pravidel , že meme nemá být urážlivé ale vtipné ani psát snad nemusím :)
S pozdravem
Oříšek
 
@gabor nagy to že napíšeš slovo "Velikonoce " neznamená nutně že jde o velikonoční téma , zkus zapojit trochu fantazie a vymyslet něco co je opravdu na velikonoční téma děkuji . A to že jde o porušení pravidel , že meme nemá být urážlivé ale vtipné ani psát snad nemusím :)
S pozdravem
Oříšek

Kde je urážka ? Nikde není uvedeno jméno nikoho z týmu, navíc jde o příspěvek, týkající se Velikonoční soutěže WestLoto, tudíž opravdu nevím, co na tom není Velikonočního a nesplňuje tuto podmínku.
 
@gabor nagy to že napíšeš slovo "Velikonoce " neznamená nutně že jde o velikonoční téma , zkus zapojit trochu fantazie a vymyslet něco co je opravdu na velikonoční téma děkuji . A to že jde o porušení pravidel , že meme nemá být urážlivé ale vtipné ani psát snad nemusím :)
S pozdravem
Oříšek

Možná bys měl vytvořit nějaké vlastní meme abys nám ukázal jak se to dělá :p při dodržení všech pravidel samozřejmě, abychom získali představu jak to má vypadat, zatím jenom mažeš a kritizuješ práci jiných...
 
@ale minul já rozhodně nic nemazal ani na to nemám práva , a co se týče kritiky , pravidla jsou jasná a myslím si že kdo chce takové meme vytvoří snadno , použit například velikonoční obrázek a udělat menší vtípek , jak píšu je to jen o fantazii. inspirovat se můžete například meme od hráče @Albireo G jednoduché , trefné , vtipné a jedno z mála , které splňuje už tak jednoduché podmínky soutěže.
@gabor nagy já v tvém meme vidím jen slovo "westlotto" a to má dle mého s velikonocemi pramálo společné :)
 
@ale minul já rozhodně nic nemazal ani na to nemám práva , a co se týče kritiky , pravidla jsou jasná a myslím si že kdo chce takové meme vytvoří snadno , použit například velikonoční obrázek a udělat menší vtípek , jak píšu je to jen o fantazii. inspirovat se můžete například meme od hráče @Albireo G jednoduché , trefné , vtipné a jedno z mála , které splňuje už tak jednoduché podmínky soutěže.
@gabor nagy já v tvém meme vidím jen slovo "westlotto" a to má dle mého s velikonocemi pramálo společné :)


Definuj mi prosím, co tedy musí příspěvek obsahovat, aby byl uznán. :)

Nechci se s tebou nijak dohadovat, jen si to prostě neumím představit... Příspěvky směrované na Westloto byly z nějakého důvodu smazány, stejně tak příspěvky, které obsahovaly velikonoční prvky jako kraslice apod... Ano, nějaké příspěvky byly opravdu mimo, ale naopak je pro mě naprosto nepochopitelné například smazání meme, který nebyl nijak vulgární a dělal si srandu z nových VELIKONOČNÍCH sad pro jméno "Wyatt Earp", protože si merlinos toto jméno přivlastnil, i když šlo o pistolníka z divokého západu !?
 
Naposledy upraveno:
Meme musí pozitivně zmínit alespoň jednoho člena support týmu
  1. Meme si rozhodně nesmí utahovat z nových souprav, naopak by je mělo oslavovat jak velkou radost z nich všichni hráči mají
  2. Meme musí být plné pomlázek vajíček a dalšího pozitivního velikonočního feelingu
  3. Nemělo by obsahovat žádné historické postavy zaměnitelné se členy supportu
  4. Meme může obsahovat zvířátka
Děkujeme za váš zájem o meme soutěž
1617748846860.png
 
Nahoru