• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze k soutěžím

EREWAN

Člen týmu
Já se tady k tomu vyjádřím jelikož jsem z tohohle celýho taky takovej přešlej...

Po loňském fiasku s výběrem názvu světa (zdravím League City) byla původní myšlenka předejít podobné situaci a předložit komunitě pouze užší výběr předem schválených názvů, který jsme nadhodil interně. Potom to celé nějak prošlo vedením, chvilku to vypadalo, že nakonec bude z nějakého důvodu přímo napevno vybrán název, do toho se začalo hlasovat který to bude, potom se zase vrátila původní myšlenka, že bude veřejná anketa, a nakonec z toho nějak vznikl tento kočkopes.

Podle mě nahodit 6 relevantních smysluplných návrhů a předhodit je komunitě je to nejmenší, ale možná je v tom nějaká hlubší byrokracie, které nerozumím
 
@EREWAN dík za objasnění

Jen malá douška, protože tohle se tu poslední dobou opakuje celkem pravidelně: jeden člen týmu něco udělá (zveřejní) a když k tomu vznikne nějaký dotaz či připomínka, tak na to odpovídá někdo úplně jiný a ve finále se to vlastně zahraje tak nějak do autu, prakticky bez odpovědi (ve smyslu, že nikdo za nic nemůže či dokonce: já jsem byl taky proti), jako např. tady, kdy to celé provedla "hlubší byrokracie".
 
Naposledy upraveno:

EREWAN

Člen týmu
@IGHAS
Tak to, že tady k tomu něco napíšu, přece nebrání nikomu jinýmu, aby se k tomu taky vyjádřil...

@HIV-
S tímhle zase nesouhlasím... garantuju vám, že kdyby se tyhle názvy objevily ve výběru, ale např. Maryland by tam nebyl, tak by tady všichni vypisovali, jak ten název hrozně chcou a v hlasování chybí, a že je mnohem lepší.. Historicky ten název, který se jevil jako nejpravděpodobnější, tak za poslední roky vždycky prohrál, viz Louisiana, Kansas.

A vzhledem k tomu, že pomalu 20 lidí nezvládlo ani přečíst příspěvek od Symphie pořádně, a místo hlasování přidávalo vlastní návrhy do vlákna, které jasně napsala, že na to neslouží, mám momentálně pochybnosti...
 
@EREWAN Schválně jsem reagoval s delším časovým odstupem, tak aby se mohl vyjádřit i nějaký další člen týmu, co tomhle rozhodl, no - nestalo se tak. @Symphie - jako autor, je zde otagovaná, tak co mám dělat víc/jinak?

A ty návrhy tam prostě padaly nikoliv jen z neznalosti, ale také jako určitá forma protestu nad poměrně nešťastným postupem u výběru názvu tohohle světa.
 
@IGHAS clenove tymu MUSI byt zastupitelni a neni problem, pokud na dotaz odpovi nekdo jiny - jsou prece jeden tym. Je to v poradku.
Co v poradku neni, alespon dle meho, je, ze na sebe "plivou" mezi sebou a v odpovedich vyjadruji svuj nesouhlas s rozhodnutim "tymu". Tohle by na venek moc nemelo, meli by vystupovat jednotne, pak toto napeti siri i mezi hrace.
Zacina mi to pripominat nejakou soutez o to, kdo si vice postezuje na miko/inno a to neni z dlouhodobeho hlediska dobry, protoze prestanou delat vsichni vsechno...
 
Po loňském fiasku s výběrem názvu světa (zdravím League City) byla původní myšlenka předejít podobné situaci a předložit komunitě pouze užší výběr předem schválených názvů, který jsme nadhodil interně. Potom to celé nějak prošlo vedením, chvilku to vypadalo, že nakonec bude z nějakého důvodu přímo napevno vybrán název, do toho se začalo hlasovat který to bude, potom se zase vrátila původní myšlenka, že bude veřejná anketa, a nakonec z toho nějak vznikl tento kočkopes.

Tak jste negéniusové? Však loni nebyl problém s formátem ale tím že nejmenovaný člen týmu nedělal pořádně svojí práci a do soutěže zařadil nesmyslné názvy a některé co byly v pohodě se naopak nezařadily.
Však to, že hráči navrhují některé nesmyslné názvy problém není, prostě stačí do výsledného hlasování zařadit pouze vhodné názvy a ne ptákoviny jako LeagueCity.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Chtěla jsem předejít situaci, která nastala při výběru loňského světa. Požádala jsem tým o návrhy a vložila je do ankety. Bohužel byla u dvou názvů plichta a proto jsem vytvořila novou anketu. Nakonec jsme zvolili variantu "necháme rozhodnout komunitu" , kterou navrhl jeden z kolegů.

Vzhledem k tomu, že tento způsob nefunguje, jsem rozhodnuta anketu o název světa v budoucnu zrušit a zvolit jako variantu název, který má již jiná jazyková mutace. Uvědomuji si, že spousta hráčů, která "vyrůstá" společně s The West, nemá ráda velké změny.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Upřesním to, název světa a s ním spojená anketa je na dobrovolné bázi. Jiné hry mají předem dané názvy nových světů.
 
Vzhledem k tomu, že tento způsob nefunguje, jsem rozhodnuta anketu o název světa v budoucnu zrušit a zvolit jako variantu název, který má již jiná jazyková mutace. Uvědomuji si, že spousta hráčů, která "vyrůstá" společně s The West, nemá ráda velké změny.

Ahoj, rozhodně tě nechceme podceňovat, ale možná bys to ještě měla zvážit, zda by název neměl vybírat někdo jiný. Naposled, když jsi ty vybírala název jsme skončili u Lummi, tak teda nevím jestli je to dobrý nápad.
 

Pawn

Člen týmu
Hoj, nejspíše tak jak tomu bylo již dříve, pořadí účastníků- jak budou vkládat reporty bude jejich "číslo" ty se poté daji na random org (stránka generující náhodné čísla) nebo něco tomu podobné, a těch 5 čísel které to vypíše vyhlásíme jako výherce.
Tím, že šanci vyhrát chceme dát všem a ne třeba jen těm nejrychlejším tak si myslím, že je to vcelku ideální volba.
 
Taky bych chtěl pochválit nápad se soutěží "Mexické trable". Nenáročné, šanci vyhrát má každý. Snad takových soutěží bude přibývat. Díky :)
 
Nahoru