• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze k soutěžím

Dotaz k Mexickým trablům:

Proč nemám odsouhlasený příspěvek ve vlákně jako všichni kolem? Je něco špatně? Zpětná vazba žádná, nevím jestli to mám opravit nebo udělat znova... nic.
 

Pawn

Člen týmu
"Odsouhlasený" ho nemá více lidí, kontrola se klidně může dělat až po skončení soutěže. Dělám ji průběžně jak se mi zrovna hodí protože mi to tak z časového hlediska vyhovuje více. Je to informativní status převážně pro nás že poté je v pořádku hráče zařadit do případného slosování nebo nikoli pokud by nějak porušoval pravidla soutěže. I v případě že by někdo byl označen jako že nesplnil, tak už druhou šanci mít v téhle soutěži nebude/šanci cokoli opravovat tak či tak. Neplatné příspěvky jsou prostě vyloučeny ať by na to došlo teď nebo až třeba za týden každý soutěžící si splnění zadání musí ohlídat sám.
 

Dáma v nesnázích​


Předpokládám že u této soutěže bude platné i více oznámení z Pracovat jako prodavač se smíšeným zbožím , vzhledem k tomu že je snad nemožné těch barevných látek najít více při jedné práci, natož až 5 naráz.
 

raketak95

Člen týmu

Dáma v nesnázích​


Předpokládám že u této soutěže bude platné i více oznámení z Pracovat jako prodavač se smíšeným zbožím , vzhledem k tomu že je snad nemožné těch barevných látek najít více při jedné práci, natož až 5 naráz.
Ano, všechny oznámení ze kterých bude patrné, že bylo nasbíráno 5ks látek (x hodinovek, nebo třeba i 5x 15s).
 
Ahoj, měl jsem to v plánu. Nějaká meme soutěž nebo kreativní činnost tady na foru dlouho nebyla. Ale zatím se to nějak nedohodlo, možná kvůli tomu, že by se to mohlo lehce zvrhnout, stejně jako minule. Takže zatím to není v plánu

PS: Sorry myslel jsem soutěž jako od našeho českého týmu. Proto ta odpověď nahoře.

A teď ohledně narozeninové soutěže. Ano podle pravidel to bude veřejné.
 
Ahoj, měl jsem to v plánu. Nějaká meme soutěž nebo kreativní činnost tady na foru dlouho nebyla. Ale zatím se to nějak nedohodlo, možná kvůli tomu, že by se to mohlo lehce zvrhnout, stejně jako minule. Takže zatím to není v plánu.

V pravidlech stojí: Odpovědi budou viditelné až po skončení posledního kola, tj. nešlo by je dodržet ? Samozřejmě se bavíme pouze o příspěvcích dle pravidel.
 
Poslední kolo narozeninové soutěže bylo vyhlášené dnes a končí zítra. Během zítřka bych čekal odpovědi, samozřejmě tohle záleží vše na @innogames. Podle mě by se tam nějaké memes mohli vyskytnout, např. ty které neporušují pravidla fora.
 
Poslední kolo narozeninové soutěže bylo vyhlášené dnes a končí zítra. Během zítřka bych čekal odpovědi, samozřejmě tohle záleží vše na @innogames. Podle mě by se tam nějaké memes mohli vyskytnout, např. ty které neporušují pravidla fora.
tak to ja to tak brzy necekam, pokud to nevyhodnocovali prubezne. Kazdopadne, z tech meme by mohla byt nejaka hlasovacka o nejvtipnejsi jeste :)
 
Predpokladam ze nebude problem, kdyz jsem vypsal do predmetu ticketu vsechny vyherni kola. At nezakladam zatim 6 ruznych ticketu. Navic tam je casovy limit na vytvoreni dalsiho ticketu.
 

Oximus

Člen týmu
Ahoj @S4t3l1t3, nějaký výrazný problém to není, nicméně je lepší posílat každé kolo v samostatném ticketu, z důvodu, že se to tak administrátorce hry bude potom lépe kontrolovat.
 
Nahoru