• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze k soutěžím

Sami si přiděláváte práci. Doposud jsem český support nikdy nekritizoval, jak to tu dělal jeden člen, co už tu naštěstí není, ale zamyslete se nad tím, jak to děláte, a zkuste si někde najít lepší, pozitivní příklad toho, jak to dělal, třeba na betě :)
 

Mikosansobi

Člen týmu
Děkuji za feedback a omlouvám se, že někomu přidělávám práci tím, že musí vytvořit deset ticketů. Velice ocením, pokud je vytvoříte a já si každé kolo uzavřu zvlášť.
V příští události budu postupovat jinak.
Poprosím všechny, kteří se nenašli v seznamu a mají správnou odpověď, aby mě kontaktovali. Podívám se na to a dopíšu vás do seznamu.
Děkuji.
 
Děkuji za feedback a omlouvám se, že někomu přidělávám práci tím, že musí vytvořit deset ticketů. Velice ocením, pokud je vytvoříte a já si každé kolo uzavřu zvlášť.
V příští události budu postupovat jinak.
Poprosím všechny, kteří se nenašli v seznamu a mají správnou odpověď, aby mě kontaktovali. Podívám se na to a dopíšu vás do seznamu.
Děkuji.
Hádám tedy, že zájem o to, aby člověk napsal jeden tiket s tím, že vyhrál v kole XY nemáte a vyhovuje Vám více kvuli přehlednosti X tiketů
 
Predpokladam ze nebude problem, kdyz jsem vypsal do predmetu ticketu vsechny vyherni kola. At nezakladam zatim 6 ruznych ticketu. Navic tam je casovy limit na vytvoreni dalsiho ticketu.

Všechny kola? Já teda vidím vyhodnocení zatím pouze do VII kola.

Nemám problém s tím, vytvořit tiket pro každé kolo, ale ten limit 5 minut mezi vytvořením mě pěkně se.... irituje.
 
Ahoj, taky mě trochu mrzí hodinu trávit vytvářením ticketů, ale než začneme nadávat všimli jste si kolika lidem musí dát adminka 11 věcí, ano ušetřilo by to práci všem, kdyby adminka udělala seznam jako beta, ale třeba jí to takto vyhovuje více. můžeme být rádi, že se něco dělo, i když některé úkoly byly trochu zvláštní :)

Díky za čas Farm
 
Osobně si myslím, že bude ještě doplňková soutěž kde bude možnost vyhrát kusy setu, které hráči nezískali. V tomhle nenechají hráče plavat. Stejně jak to bylo před lety s americkou sadou. Jakožto moderátor se mě práce supportu absolutně netýká a jde mimo mě, ale 5 minut cooldown by mě taky štval.
 

raketak95

Člen týmu
Ahojte, chcel by som sa opýtať či sa chystajú nejaké súťaže na oživenie hry ako boli napríklad Abeho duely, Yukon a podobne. Vďaka.
Ahoj,

Momentálně jsme do konce prázdnin chtěli respektovat nižší hráčskou aktivitu přes léto + probíhající klikačku > takže bezprostředně nic nehrozí.

Na Yukon se zeptám, ale tuším, že tam záleží spíše na centrále, zda ho mutacím poskytne.

Určitě bychom však před otevřením nového světa něco rádi uspořadali, ale nejsem schopný nějak konkretizovat.

Díky.
 
Nahoru