• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze k soutěžím

Symphie

Člen týmu
Přečti si laskavě pravidla soutěže:

Pravidla pro účast v soutěži
  • CZ tým si vyhrazuje právo na: úpravu pravidel, zrušení soutěže, změny odměny a to i bez předchozího upozornění.
Soutěž byla zrušená.
 
A kde se mohu hlásit o odměnu za účast?
Nicméně nutno podotknout, že tímto krokem podlamujete důvěru hráčů ve všech vámi organizované soutěže a dalších činnostti, jelikož hráči na váš popud věnují čas a úsilí, aby splnili vaše požadavky a zadání a těmito činy v nich vzbuzujete nechuť se čehokoliv dalšího účastnit; vnímám to pouze jako další hřebíček do rakve této hry, kterou, nyní již mohu s čistým svědomím říct, nepohřbívá pouze INNO, ale také vy.
 
Naposledy upraveno:

Symphie

Člen týmu
Každý hráč si má přečíst jasně daná pravidla soutěže, kde je předem upozorněn, že se mohou odměny či soutěž zrušit i bez předchozího upozornění. Pokud se hráč připojí do soutěže, bere tyto pravidla v potaz.

Co se týče odměn za meme soutěž, napsala jsem tam, že tohle musím prvotně prodiskutovat s administrátorkou a že budu ještě informovat.
 
a je nutné soutěž hned rušit? Nešlo by prostě mít zamčené vlákno aby se zamezilo spamu a hráči by své memes posílali do zpráv Oříškovi který by pak vhodné do vlákna umístil?
 
Každý hráč si má přečíst jasně daná pravidla soutěže, kde je předem upozorněn, že se mohou odměny či soutěž zrušit i bez předchozího upozornění. Pokud se hráč připojí do soutěže, bere tyto pravidla v potaz.

Co se týče odměn za meme soutěž, napsala jsem tam, že tohle musím prvotně prodiskutovat s administrátorkou a že budu ještě informovat.
Ve VOP je také psáno že ti inno může kdykoliv smazat účet. A nedělají to. Víš proč? Ještě více by podkopali důvěru hráčů ještě více než nyní a zkrátili by si tím zisk.
 
Každý hráč si má přečíst jasně daná pravidla soutěže, kde je předem upozorněn, že se mohou odměny či soutěž zrušit i bez předchozího upozornění. Pokud se hráč připojí do soutěže, bere tyto pravidla v potaz.

Co se týče odměn za meme soutěž, napsala jsem tam, že tohle musím prvotně prodiskutovat s administrátorkou a že budu ještě informovat.

A vemu čistě z mého pohledu: ani napočtvrté jsi mi nedokázala odpověděť, jak to to s tím Westlotem a radši jsi tu meme soutěž rovnou zavřela. Ale v pohodě: aspoň teď vím, že nic nevíš (což teda bylo veřejné tajemství) a příště píšu rovnou ticket.
 

Symphie

Člen týmu
Uzavření soutěže bylo na žádost administrátorky hry, nikoliv mě. Bylo několikrát řečeno, co je a není vhodný příspěvek do soutěže. Speciálně i co se týče meme obrázku s tématikou odměn WestLotta, kterou někteří použili a kolega, kterého jsi tam označil, reagoval, že tyto obrázky být mohou.
 

Symphie

Člen týmu
To se mi tam připletlo při kopírování pravidel navíc. Z původního zadání jsem to vymazala. Díky.
 
Ačkoliv soutěž bude ukončena 10.7., chtěl bych se dotázat, kdy budou výhercům připsány odměny. Jelikož událost končí 22.7., mám obavy, aby mohli odměny vůbec využít.
Předem děkuji za odpověď.
 
líbí se mi jak je hlasování o název nového světa propracované, hlasování pomocí jednotlivých příspěvků, informace o tom do kdy hlasování vůbec probíhá je vzorně uvedeno v prvním příspěvku [ironie], " Leadvillle " má opravdu hodně L.
A myšlenka, že když z dvojslovného názvu smažu mezeru mezi slovy vznikne název jednoslovný, je skutečně inovativní :D pro to nejde nehlasovat
 
Nahoru