• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze k soutěžím

Nebylo by lepší, udělat nějaký rozumný předvýběr? Reálně jsou tam tak 4 přijatelný verze. To, že je přijatelný "Lakota" (WTF, to ani není anglicky :D ) a "LeagueCity", který je očividně dvouslovný, je naprostej bizár.
Kdybyste aspoň vybrali 10, aby ta anketa šla udělat... Jako jo, z Westu "hraju" už jen ten bizár tady na fóru, ale fakt z toho děláte ještě větší frašku, než byla do teď.
 
hej no keď vidím, že niekto to už napísal predo mnou tak to zmením nie. To je taká sprostosť. máme mať rozdielne názvy keby som to nechala obvinili by ma s kopírovaniia no nič 1000 praclí je aj tak málo to mam za 3 hodiny práce.
 
Prosim moderátory o vysvetleni proc muj prispevek nepostoupil do finalniho hlasovani? btw. mel druhy nejvyssi pocet "podekovani". Dekuji
 
Ahoj, tvůj příspěvek nebyl zařazen, protože jsme ho posoudili jako nevhodný. Počet "poděkování" s tím nemá co dělat.
Díky za odpověď, jen jsem se v tom ztratil:

Podmínky:
Název musí začínat na písmeno "L".
Název musí být jednoslovný.
Název nesmí být vulgární a nesmí porušovat pravidla fóra/hry.
Musí mít souvislost s westernovou tématikou (místa, kraje, western...aj.)
Odměnu dostane první hráč, který výherní název navrhne.
Každý může navrhnout pouze jeden název. Upravené příspěvky nebudou platné.

Kde je nevhodné? A do které kolonky prosím spadá " LeagueCity"

Díky
 
Bylo by potřeba si rozkliknout ten Link a přečíst článek který je v angličtině kde se používá název Lakota. Naopak Lakotah nikde není.
Navíc v podmínkách nebylo že název musí být anglicky.
 
Jedno z pravidel soutěže:
"Upravené příspěvky nebudou platné. "

Tak tohle je fakt trapárna ale :D Napsal jsem Louisianu pár minut po tom prvním (neviděl jsem to, protože jsem nerefreshnul stránku), tak jsem to přejmenoval, abych měl unikátní název.

Ahoj, tvůj příspěvek nebyl zařazen, protože jsme ho posoudili jako nevhodný. Počet "poděkování" s tím nemá co dělat.

Tohle je, Ange, taky super transparentní odpověď :D. Musím se už jen smát :D.

Jako sorry, nevím, jestli vás nutí ty soutěže dělat, ale když je dělat nechcete (normálně=transparentně), bude lepší je fakt nedělat :).
 
Měl bych takové zamyšlení ke každoroční soutěži o název nového světa.
Vzhledem k počtu hráčů, kteří na fóru hlasují (nechme stranou, že letos tou nejhorší možnou cestou), stačí třeba jen 5-10 hlasů k tomu, aby byl vybrán název, který následně budou používat stovky lidí. Pokud se nabízí nějaký úplně jasný název, tak ho @Symphie napíše do popisku soutěže jako "příklad" a hráči ho pak tím spíš nevyberou.
Mnohem radši bych byl, kdyby tým název buď vymyslel sám, nebo přišel se 3-5 návrhy a udělal regulerní anketu. Těch pár nugetů v hodnotě 60 korun můžete třeba rozlosovat mezi hlasující.
 
Vzhledem k provedení ankety nejsou vidět výsledky tak jsem to spočítala:
Prozatím pořadí:

1. LegateCity - 14 hlasů
2. Luuisiana - 8 hlasů
3. Lingingstone - 6 hlasů
Zbytek návrhů pouze 1-2 hlasy

K 23.9 8 hodin
 
Nahoru