• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze k soutěžím

z3l1

Člen týmu
Zdravim,
to ze symphie publikuje nějaký oznámení, soutěž či něco takového tak to neznamena ze to připravovala ona. Většinu sice děla ale halloweenský výprodej jsem překládal já. Ohledně těchto soutěži tak to navrhovali moderátoři a pak to bylo zveřejněno.
Ohledně tohoto “milníku” úplně nevím jak se to bude kontrolovat ale myslím ze to admintool umožňuje a pokud ne tak je to chyba celého týmu. Především moje protože jako správce wiki bych měl o hře vědět víc než ostatní a tohle jsem si opravdu nepohlidal.
 
@z3l1 nasel jsi zalibu v sebemrskacstvi, nebo proc vsechno hazis na sebe a delas ze sebe hromosvod? :D
Ty jsi moderator, @Symphie je supermoderator. Je tedy jeji povinnosti tyto veci hlidat a ona je zodpovedna za vyslednou praci. Ne ty.
Neblbni...
 

z3l1

Člen týmu
Sice je můj šéf ale jako hráč který hraje hru déle a už přes pět roku děla na wiki bych měl mít větší znalosti než ostatní v týmu. Hodně toho nevím ale od toho je tu herní komunita která dokáže kdyztak i poradit nebo aspoň já to tak mám. Je tu par lidi za kterými jdu když si nevím rady.

ohledne oznámení tak máme kategorii překlady kde se hodí 2x příspěvek jednou v originále co jsme dostali a pak ten co prekladame to ze to je vždy od symphie to znamená ze ona má přístup a dává nám to na forum pak se muže zapojit každý z moderátorů a přeložit to jako jsem to třeba udělal já teď při tomto vyprodeji.
 
Zelí tak pokud se to kontroluje přes admintool, tak proč dávat do příspěvku toto?

  • Jakmile pojmete 1.000.000 poškození, vložte do tohoto vlákna obrázek, na kterém bude vidět splnění cíle.

A ke zbytku soutěže jsem se již vyjádřil.. je nějakej důvod dělat ty kategorie tak aby byly na půl roku a více? myslím si, že to už Lummi ani existovat nebude... (nebo hráči zapomenou že vůbec soutěž byla)
 

z3l1

Člen týmu
Zelí tak pokud se to kontroluje přes admintool, tak proč dávat do příspěvku toto?

  • Jakmile pojmete 1.000.000 poškození, vložte do tohoto vlákna obrázek, na kterém bude vidět splnění cíle.

A ke zbytku soutěže jsem se již vyjádřil.. je nějakej důvod dělat ty kategorie tak aby byly na půl roku a více? myslím si, že to už Lummi ani existovat nebude... (nebo hráči zapomenou že vůbec soutěž byla)

Hele nevím jak se to kontroluje nechci lhát. Spíš si myslím ze jde o chybu týmu a ze to nejde nijak zkontrolovat.
Ohledně kategorií tak je to tak ze nám nastavilo inno nějaký budget já sice stále nevím a nechápu jaký je šle budiž. Je to tak abychom se vešli do toho rozpočtu proto to je nějak dané na delší období.
Ano teď přijdete ze na SK, DE a dalších mutacích to mají lepší jinak atd… ale opravdu nevím jak nám ten rozpočet nastavili. Chci to vědět už nějakou dobu ale stále nic.
 
Hele nevím jak se to kontroluje nechci lhát. Spíš si myslím ze jde o chybu týmu a ze to nejde nijak zkontrolovat.
Ohledně kategorií tak je to tak ze nám nastavilo inno nějaký budget já sice stále nevím a nechápu jaký je šle budiž. Je to tak abychom se vešli do toho rozpočtu proto to je nějak dané na delší období.
Ano teď přijdete ze na SK, DE a dalších mutacích to mají lepší jinak atd… ale opravdu nevím jak nám ten rozpočet nastavili. Chci to vědět už nějakou dobu ale stále nic.

I tak nevidím důvod proč to tak natahovat.. odměny mohly bejt stejný i kdyby se jelo na řemeslo 600 bodů místo 800.. jen by to netrvalo půl roku, ale někdo by si mohl odměnu užít třeba za měsíc..

A ano, odměny mají na jiných světech lepší (ikdyž na .net mají méně kategorií ve kterých se soutěží), ale nabízí třeba staré avatary.. to u nás nelze?

A když už jsme u těch jiných světů, jak to vypadá s prémiovýma awesomiema? Budou? nebudou?
 
@Symphie Vyjádříš se prosím i k předchozím zprávám? Např. tomu pojmutému poškození? Zatím jsme se dozvěděli, že je to možná chyba týmu a nebo taky ne.. Pokud je to chyba týmu, tak bude tato kategorie zrušena? či přepracována? Díky za odpověď.

*EDIT: Například za určitý počet úhybů? Nebo úhybů + obdržených ran dohromady?
 

Symphie

Člen týmu
Momentálně to řešíme v rámci týmu. Jakmile budeme vědět více k situaci, tak je zde zajisté sdělíme.
 
Momentálně to řešíme v rámci týmu. Jakmile budeme vědět více k situaci, tak je zde zajisté sdělíme.

A kdy to prosím bude? Na změně podmínek jedné ze soutěží se dá domluvit během 2-3 dnů (stačilo by 15minut, co si budem).. když budeme hodně benevolentní, tak týden.. Ale už byste mohli dát nějaké info, aby to nevypadalo, že jste na to pouze zapomněli..
 

z3l1

Člen týmu
A kdy to prosím bude? Na změně podmínek jedné ze soutěží se dá domluvit během 2-3 dnů (stačilo by 15minut, co si budem).. když budeme hodně benevolentní, tak týden.. Ale už byste mohli dát nějaké info, aby to nevypadalo, že jste na to pouze zapomněli..

Fakt je ze se na to zapomenout. To připomenu aby se zase o tom začalo jednat. Dle toho co vim tak se to asi nedá zjistit a tudíž bude tahle kategorie zrušena .
 
Nahoru