• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze k soutěžím

I po odečtení "nově založených účtů" (proč by nemohly být platný?)
Mám informace, že ty "nově založené účty" byly od hráčů, kteří nyní nehrají, ale chystají se na nový svět - proto se chtěli hlasování zúčastnit. Nedovedu pochopit proč jsou tito mí přátelé takto dehonestováni a proč jejich hlasy neplatí. Mám za to, že je to jen záminka @Symphie aby pokryla svou chybu a to tu, že do hlasování vpustila název, který nakonec za žádnou cenu nechce pustit dál.
P.S. Pokud už hovoříš o "koupených" hlasech, jako komunita žádáme důkaz, protože toto jsou jen prachsprosté lži. Ikdyž na to už jsme si zde od tebe zvykli.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Mám informace, že ty "nově založené účty" byly od hráčů, kteří nyní nehrají, ale chystají se na nový svět - proto se chtěli hlasování zúčastnit. Nedovedu pochopit proč jsou tito mí přátelé takto dehonestováni a proč jejich hlasy neplatí. Mám za to, že je to jen záminka @Symphie aby pokryla svou chybu a to tu, že do hlasování vpustila název, který nakonec za žádnou cenu nechce pustit dál.
P.S. Pokud už hovoříš o "koupených" hlasech, jako komunita žádáme důkaz, protože toto jsou jen prachsprosté lži. Ikdyž na to už jsme si zde od tebe zvykli.

My máme zase jiné informace. Co se týče finálního názvu jména pro nový svět, ten jsem odsouhlasila já.
Vzhledem k tomu, že jsi založil účet teprve včera, nebudu se vyjadřovat k tvému PS:.
 
Nahoru