• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze k soutěži Den svatého Valentýna

Ahoj, jak mám, odpovědět na 2. hru. Žádná ikonka nejde přetáhnout, chybí i tlačítko vygenerovat kód. Mám tedy jména dvojic pouze vypsat vedle sebe do čtyř řádků?
 
Otázočka: registráciou sa rozumie vloženie odpovede do súťažného vlákna, či aj sa treba niekde prihlásiť? :)
Chápu-li ten tvůj dotaz správně o registraci ...
musíš být registrován a přihlášen na fóru, jak je psáno soutěž totiž probíhá "u každého zvlášť", tj. soutěžní vlákna se svými odpovědmi vidíš jen ty a spravovatelé fóra, takže pokud nemáš účet na fóru, není to soutěž pro tebe
pokud se v něčem mýlím prosím o opravu,-)
jinak jsem nikde neviděl že by to po mě chcelo registraci,-(
 
Chápu-li ten tvůj dotaz správně o registraci ...
musíš být registrován a přihlášen na fóru, jak je psáno soutěž totiž probíhá "u každého zvlášť", tj. soutěžní vlákna se svými odpovědmi vidíš jen ty a spravovatelé fóra, takže pokud nemáš účet na fóru, není to soutěž pro tebe
pokud se v něčem mýlím prosím o opravu,-)
jinak jsem nikde neviděl že by to po mě chcelo registraci,-(
Zmiatlo ma toto (přihlášky) v pravidlách súťaže :) :

  • Uzávěrka pro všechny přihlášky: 2021-02-16 23:59
 
Ahoj...vím že toto je na vyhlášenou soutěž na foru,ale patří k tématu.
Na salonu již běží úkoly na srdíčka s daty 14.2 - 5.3 ale nikde žádná informace kdy se začnou srdíčka aplikovat do akce :(
Nemělo vy to fungovat vše společně??? Úkoly + event???
Na Betě to jede od 9.2...tedy +- dle zvyku to je tak 5-7 dní na normálních světech,tedy pokud to pojede od +- 17.2 pak se nám zbytečně krátí čas ohledně úkolů :(
Nehledě na start bety vs další světy by nějaká informace už byla nasnadě ;)

Jinak k soutěži na foru k Valentýnovi hluboká poklona a potlesk tvůrci/tvůrcům...povedené a děkuji :)
 
Nahoru