• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze k soutěži Den svatého Valentýna

Díky už to je otevřené.
Za mne první dvě hry pěkne. ikdyž dost lehké.t
3. hra asi není pro mne, škoda.
Přeji všem krásnou hru.
Jo 3ka se vymkla a je asi pro znalce programů a PC...je to škoda...i na světěch se dočítám,že nevědí co je meme.
Zkoušel jsem tvorbu,celkem se povedla...ale bohužel jsem nedokázal jí nahrát do posledního úkolu.
No snad jindy bude osud příznivější :)
 
nejsem počítačový expert a co je meme jsem si musela vygooglit :-D ale na vložení je tam odkaz na memegenerátor. Hned jak si přečteš zadání tak tam je tučněmemegenerátor a tím to jde vložit bez problémů
 
nejsem počítačový expert a co je meme jsem si musela vygooglit :-D ale na vložení je tam odkaz na memegenerátor. Hned jak si přečteš zadání tak tam je tučněmemegenerátor a tím to jde vložit bez problémů
Díky to jsem přešel jako info a ne odkaz,nicméně pokud si tam chci nahrát mnou vybraný obrázek tak mi to oznámí,že to není obrázek a už na to fakt nemám náladu...jsem na to levej a basta :D
 

Symphie

Člen týmu
Ahoj,

možná hloupá otázka, ale přesto to zkusím,
některé memy jsou mnohem přirozenější v angličtině, můžeme použít i angličtinu, nebo pouze česky?

Díky

Zjistím :-)


Ahoj, dá se nějak editovat už poslaný soutěžní příšpěvek? Rád bych přidal další meme.

§4 Pravidla pro účast v soutěži
  • Soutěžní příspěvky nelze upravovat ani mazat. Chcete-li upravit svůj příspěvek na fóru nebo jej zrušit, kontaktujte tým podpory, nebo budete z této soutěže diskvalifikováni.
 
Kdy se prosím dozvíme výsledky? Soutěž skončila včera a bylo by fajn alespoň vyhodnotit, kdo získá pytel se srdíčky.
 
@polkoi Odměny budou rozdány do uvedeného termínu, ono zkontrolovat skoro 400 vláken zabere nějaký ten čas. Díky za pochopení.

Výhercovia sú náhodne vyberaný pri 2/3 súťaži...

Nebolo by efektívnejšie si zoznam hráčov, ktorí sa prihlásili do súťaže náhodne usporiadať a tak kontrolovať poradie? Neverím, že by tie úlohy veľká časť hráčov nevedela vyriešiť tie úlohy. Takže namiesto 400 vlákien, by stačilo skontrolovať 3-4...

Takže to sa prihlásilo 400 ľudí na tú meme súťaž? Alebo ste si naschvál vybrali tú najdlhšiu cestu? Alebo prišlo také nariadenie z hora? Alebo je problém niekde inde?
 

Symphie

Člen týmu
Ano, většina je náhodně, nicméně i tak se musí všechna vlákna zkontrolovat. Uvedený čas je z toho důvodu, že některé servery mají obrovskou účast, bylo by nefér tipovat pouze v jedné strany. Já nikde netvrdím, že se účastnilo 400 lidí, psala jsem, že je potřeba zkontrolovat 400 vláken. Prosím, respektujte čas, do kdy budou odměny rozdány, je to celosvětově nastavené.
 
přesně tak, sympie psala 400 vláken, každý má teoreticky vlákna 3, takže cca 130 lidí, ale bude to spíš kolem 180 hráčů, neb ta meme soutěž nebyla jen taková vyplňovačka myslím
jinak koncept jednotlivých skrytých vláken pro soutěže chválím, kdyby se to například použilo při vytváření jména pro nový svět, mohlo by to sloužit i jako hlasování např. atd.

žel má to i svoje a to limitované kapacity cz týmu, tj. možná by to chtělo víc lidí,-)
 
Ano, většina je náhodně, nicméně i tak se musí všechna vlákna zkontrolovat. Uvedený čas je z toho důvodu, že některé servery mají obrovskou účast, bylo by nefér tipovat pouze v jedné strany. Já nikde netvrdím, že se účastnilo 400 lidí, psala jsem, že je potřeba zkontrolovat 400 vláken. Prosím, respektujte čas, do kdy budou odměny rozdány, je to celosvětově nastavené.

Ja rešpektujem že ten čas je tak nastavený a dúfam, že sa všetko stihne. Iba sa pýtam akých 400 vlákien treba skontrolovať? Z prvých dvoch súťažiach by stačilo skontrolovať pár, náhodne vybraných vlákien. Načo kontrolovať všetky, keď všetci nevyhrajú. Alebo je tam zas nejaká skrytá odmena za účasť?
 
Nahoru