• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze k soutěži Den svatého Valentýna

Jak píšou už ostatní - bylo by možné vylosovat 24 lidí (je 24 náhodných odměn), zkontrolovat jejich příspěvky (celkem maximálně 45 vláken), pokud by někdo z nich neměl platný příspěvek vylosovat náhradu a tu zkontrolovat. Tím by bylo možné snížit dobu nutnou pro kontrolu na 1/10. S vyhlášením kreativní soutěže si můžete dát na čas - žádná cena není závislá na eventu. Je mi jasný, že teď už se nic nezmění, ale pro příště by asi bylo fajn zvážit podobný postup.

bylo by nefér tipovat pouze v jedné strany.
Mohla bys mi osvětlit smysl této věty prosím?
 
přesně tak, sympie psala 400 vláken, každý má teoreticky vlákna 3, takže cca 130 lidí, ale bude to spíš kolem 180 hráčů, neb ta meme soutěž nebyla jen taková vyplňovačka myslím
jinak koncept jednotlivých skrytých vláken pro soutěže chválím, kdyby se to například použilo při vytváření jména pro nový svět, mohlo by to sloužit i jako hlasování např. atd.

žel má to i svoje a to limitované kapacity cz týmu, tj. možná by to chtělo víc lidí,-)
Chválit můžeš centrálu, která tuhle soutěž připravila pro všechny jazykové mutace.
 
Uvedený čas je z toho důvodu, že některé servery mají obrovskou účast, bylo by nefér tipovat pouze v jedné strany.
Prosím o vysvětlení tohoto souvětí. Třetí část mi vůbec nedává smysl a rád bych jí pochopil.
Není to tak, že bych chtěl otravovat kvůli nějakým překlepům.
Pokud tomu rozumí i někdo jiný než @Symphie budu rád, pokud mi to osvětlíte.
 
Mohly by být zveřejněny vítězné memy z kreativní soutěže? Případně všechny, které zveřejněny být mohou (neobsahují nic závadného...). Děkuji


P.S. Není to vůbec o tom, že bych nevěřil výběru, resp. hodnocení, spíš by mě zajímalo, co vytvořili. A nebo by mohli memy zveřejňovat sami hráči, pokud chtějí.
 
Mohly by být zveřejněny vítězné memy z kreativní soutěže? Případně všechny, které zveřejněny být mohou (neobsahují nic závadného...). Děkuji


P.S. Není to vůbec o tom, že bych nevěřil výběru, resp. hodnocení, spíš by mě zajímalo, co vytvořili. A nebo by mohli memy zveřejňovat sami hráči, pokud chtějí.
Hned jsem to chtěl taky napsat ;)
Ano zajímalo by mne jak memy vypadají ;)
 

Symphie

Člen týmu
Soutěž byla pořádána na skrytém fóru, tudíž k zveřejnění je potřeba souhlas majitele. Určitě se nebudou zveřejnovat všechny, maximálně ty vítězné. Případně si je můžete hodit do koutku mimo hru.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Děkujeme všem za účast.

Pokud chcete vytvářet meme a vyhrát nějakou pěknou cenu, není problém udělat soutěž. Vítěze si určí sami hráči.
 
Soutěž byla pořádána na skrytém fóru, tudíž k zveřejnění je potřeba souhlas majitele. Určitě se nebudou zveřejnovat všechny, maximálně ty vítězné. Případně si je můžete hodit do koutku mimo hru.

Ahoj, teď vidím všechny meme (resp. všechny soutěžní příspěvky) a nevím, zda to mám hlásit jako bug, nebo zda mám u admistrátorky @Mikosansobi reklamovat tvoje hlášení jako dezinformaci.
 

Symphie

Člen týmu
To, co jsem napsala byla přímo citace odpovědi Miko na zveřejnění meme. Bohužel vedení poté dalo samo impuls, abychom veškeré vlákna zviditelnili. Stačí se podívat na jiné jazykové mutace, že tomu tak je všude. Tuto informaci jsme bohužel dříve neměli.
 
A to je takový problém původní příspěvěk zeditovat, či sem napsat rovnou vysvětlení, když se situce zcela změnila ?

Moje představa je taková, že to tady má fungovat v nějakém uživatelsky rozumně přívětivém standartu, což opravdu z mého pohledu opravdu nezahrnuje okukování jiných jazykových mutací, zda tam je něco, co tady chybí ...
 
Nahoru