• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze k soutěži Jarní dobrodružství

Jen bych asi podotknul, že pokud je podmínkou k uskutečnění soutěže alespoň 50 přihlášených hráčů, nemuseli jste si dávat tolik práce s textem (jestli to teda nejsou zkopírovaní Tři mušketýři, ještě jsem to zadání nečetl...).

A propó, nemělo se to jmenovat Velikonoční hon, nebo je to jen součást zmatení nepřítele?
 
Poslední hádankovou řadu dokončilo asi deset lidí, u soutěží typu zadej 3x práci je to cca 35 hráčů, tady máme podmínku 50/30 aktivních hráčů a "průměrné" ceny. Chápu, že jste tyhle limity vymýšleli celé 4 měsíce, ale z pohledu hráče opravdu není moc motivační se hlásit do soutěže, u které je skoro jisté, že skončí před termínem (možná i před začátkem) a bez cen. To je snad lepší ten měsíc klikat další svět etc ...

EDIT: Jinak to, že dneska má fungovat registrace, která nefunguje, to určitě pomůže výslednému dojmu, že se má cenu hlásit
 
Naposledy upraveno:
Poslední hádankovou řadu dokončilo asi deset lidí, u soutěží typu zadej 3x práci je to cca 35 hráčů, tady máme podmínku 50/30 aktivních hráčů a "průměrné" ceny. Chápu, že jste tyhle limity vymýšleli celé 4 měsíce, ale z pohledu hráče opravdu není moc motivační se hlásit do soutěže, u které je skoro jisté, že skončí před termínem (možná i před začátkem) a bez cen. To je snad lepší ten měsíc klikat další svět etc ...

EDIT: Jinak to, že dneska má fungovat registrace, která nefunguje, to určitě pomůže výslednému dojmu, že se má cenu hlásit
Ahoj a kde jsi zahlédl nějaké info o registraci??? :D
 
Je otázka, jestli je extrémně krátký čas na registraci záměr, aby se ani nestihlo tolik lidí přihlásit a nikdo se nemusel se zbytkem soutěže obtěžovat, nebo zda je to jen důsledek čekání na oznámení o akci a někoho napadlo nedávat začátek registrace 1.4. Na mou věru, tady skutečně nevím.

Odměny jsou vzhledem k náročnosti soutěže ve výsledku o ničem, o tom žádná, ale hlavně jsem doufal, že se na téhle soutěži odhalí nedostatky spojené s provozem yukonu, aby duelová soutěž o gringo zbraně běžela hladce. Bohužel asi ani tento účel velikonoční hon nesplní.
 
Chci ohlasit problem s registraci do souteze - udavano bylo 21.4.2022, coz je dnes. Vzhledem k tomu, ze registrace nebezi, navrhuji posun lhuty pro registraci o 24h.
 
Díky za info IGHAS ;) A to jsem to proklikábal a četl několikrát a stejně mi to ušlo ;)
Jako pokud je registr jen dnes a nebude to oznámeno na hře tak to se nemusí asi nic konat ;)
 
@Mikosansobi ja nechci byt zly, ale.... proc mi pripada, ze je to z vasi strany horsi a horsi? :D
Vyhrozujete limitem 50 hracu, verim, ze nemoznost normalni registrace jiz par hracu odradila a kasle na to. Byl to cil, abyste mohli Yukon zrusit?
Proc v dobe, kdy je hra v cim dal horsim stavu nejen technicky, ale i herne a hraje ji mene a mene lidi, takovy limit zavadite? To chcete naprudit i tech pripadnych "49" hracu, kteri se prihlasi?
Nerozumim tomu. Tym se vam zvetsuje, ale aktivit pro hrace, ktere tym poradal, ubyva, resp. se jejich organizace, k prekvapeni vsech, horsi.
---
/Jeste si dovolim hracum "schladit hlavy", jelikoz sance, ze se na Yukon registruje 50 hracu pomoci fora je proste miziva! Ani zkuseni hraci, se kterymi jsem v kontaktu, o tomto nevedeli. Apeluji proto na @Legate a @Vetešník, aby se pokusili tuto totalne hloupou podminku zvratit.
Diky.
 
Naposledy upraveno:
LEN ABY BOLO JASNE
Do 27. února se mají centrále přednést návrhy na soutěže pořádané na Yukonu, kdy jsme měli naplánovat min. 3, v různé délce (můžeme i více). Co mohu sdělit je to, že momentálně jsou v plánu určitě 3, kde se hráči mohou těšit i na předměty El Gringo. Více informací prostě momentálně nelze sdělit. Jakmile budeme mít od centrály zelenou, vše se dozvíte, nemusíte mít strach, že budete o soutěže ochuzení, vše bude sděleno včas.
tejto sutaze sa NEZUCASTNIM (urcite niesom jediny), pretoze tie ODMENY za to nestoja. 3/4 z tych veci viem ziskat beznym hranim na normalnom svete.


download.png
 
Ahoj,tak zkusil jsem WIKI nic.Porím kde je možnost vidět co odměny obsahují???
Eventová sada zbraní z let mezi 2019 - 2021 (ne výherní) - tedy jde o zbraně které byli k setům a jaké to jsou???
Speedy Gonzales - to myslím jsem kdysi na WIKI našel,ale kdysi...myslím v době kdy jsme lelkovali právě na Ykonu
 

z3l1

Člen týmu
Ahoj,tak zkusil jsem WIKI nic.Porím kde je možnost vidět co odměny obsahují???
Eventová sada zbraní z let mezi 2019 - 2021 (ne výherní) - tedy jde o zbraně které byli k setům a jaké to jsou???
Speedy Gonzales - to myslím jsem kdysi na WIKI našel,ale kdysi...myslím v době kdy jsme lelkovali právě na Ykonu


U prvního dotazu nejspíš ano, nejsem zasvěceny do speedu.

z3l1
 
/Jeste si dovolim hracum "schladit hlavy", jelikoz sance, ze se na Yukon registruje 50 hracu pomoci fora je proste miziva! Ani zkuseni hraci, se kterymi jsem v kontaktu, o tomto nevedeli. Apeluji proto na @Legate a @Vetešník, aby se pokusili tuto totalne hloupou podminku zvratit.
Diky.

Děkuji za zmínění, jen musím podotknout, že názory některých členů jsou bezpředmětné.
 
Nahoru