• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser765

Guest
Je jedno zda to uložíš jen pro verzi 2007 nebo i pro stratší. Mám nový word a pakliže tvoje tvorba bude mezi 5 nejlepšími, přetáhnu to do photoshopu. ;)
 

DeletedUser

Guest
Je jedno zda to uložíš jen pro verzi 2007 nebo i pro stratší. Mám nový word a pakliže tvoje tvorba bude mezi 5 nejlepšími, přetáhnu to do photoshopu. ;)

Díky moc, já totiž ten nápis "Support Team" dal podle vzoru, když tam ještě nebyla ta červená věta pod vzorem...
 

DeletedUser4517

Guest
jejda ja si nevsiml sluvka na motivy hry The-west a udelal jsem to na tema westernu obecne ach jo zas abych t oprepracoval.

Jo a musi t obyt povinne 6 navrhu nemuze to byt jenom 5 nebo 4
 

DeletedUser765

Guest
jejda ja si nevsiml sluvka na motivy hry The-west a udelal jsem to na tema westernu obecne ach jo zas abych t oprepracoval.

Jo a musi t obyt povinne 6 navrhu nemuze to byt jenom 5 nebo 4

2 motivy jsou minimum. Kydž uděláš víc, je to lepší. Když to budeš kreslit ručně, stačí jen 2 motivy, nemusíš to překreslovat ještě do víc barevných verzí (ručně kreslené motivy budu předělávat v illustrátoru nebo photoshopu). Ale jak jsem již zmínila, čím víc návrhů tím líp, ale zase je lepší kvalita než-li kvantita.
 

DeletedUser

Guest
Mohu nějak vidět jejich výtvory?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4517

Guest
Musi tam byt obrazky ze hry nebo staci westernova tematika ?
 

DeletedUser765

Guest
Obrázky z The-westu. Když použiješ třeba motiv Vinnetoua, tak to bude tričko propagující ten film, né the-west. Proto jsem také uváděla v oznámení, že je možné čerpat obrázky z téma "grafika ze hry"..
 

DeletedUser

Guest
az bude cas tak zkusim trochu vytunit ty trika:hoj::::))::
 

DeletedUser

Guest
Nejvíc se mi líbí všechny .gonzaleZovi, ale ani ostatní nejsou k zahození... Tak uvidíme, co přijde dál ::):
 

DeletedUser6989

Guest
Mám jeden dotaz:
Kdo tuto akci organizuje ??
Je to vůle INNa,nebo našich moderátorů ?
Díky za odpověď a hodně štěstí všem.
PS:Proč neudělat místo obrázku rovnou celé tričko např. v barvě a stylu tehdejších oděvů (takové retro :D)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser765

Guest
Toto je pořádané naší administrátorkou, která nás moderátory poprosila o udělání této soutěže. Má též domluveno s INNem a hlavně s firmou, která je ochotna natisknout trička pro náš shop.

Takový shop si můžete prohlédnout na německých divokých kmenech.

O trička nejde, jde o motiv. Proto ho chceme mít ve více barevných variantách, aby se hodil na tričko třeba černé, bílé, modré,... Jak říkáš, navrhnout celé tričko včetně barvy není zrovna ideální. Uvedu příklad, motiv může být opravdu skvěle promyšlený na zeleném pozadí. Kupující nemusí mít zelenou rád a rád by tričko s jiným barevným pozadím. Takže si koupí tričko s motivem na bílém tričku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jak tam mam dat ten navrh kdyz ho mam

nejdeni ho sem dat mam ho nekomu poslat na meil
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser765

Guest

DeletedUser

Guest
.gonzaleZ ma fakt pekne navrhy. Jeho tricka bych se nestydel obleknout.
 

DeletedUser

Guest
Mareparina:promiň ALE to si děláš srandu?!? požadoval bych od toho tvého kamaráda "grafika" vrácení peněz a ten obrázek bych mu strčil někam!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru