• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser99

Guest
Nevím, co máš proti mejm trikám. Jak jsem napsal, kamarád dělal jen obrys trika, já jsem do trika napsal trefný text. Takže je to vesměs moje práce. Bál jsem se, že bych ve photoshopu nemusel obrys zvládnout. :radní:
 

DeletedUser765

Guest
Nevím, co máš proti mejm trikám. Jak jsem napsal, kamarád dělal jen obrys trika, já jsem do trika napsal trefný text. Takže je to vesměs moje práce. Bál jsem se, že bych ve photoshopu nemusel obrys zvládnout. :radní:

šablony trik máš v oznámení, kde si je můžeš stáhnout a použít jako podklad. :::)):::klubun:

jak stále opakuji, když někdo bude mít problém něco nakreslit, může mě kontaktovat a já mu poradím.
 

DeletedUser

Guest
Mareparina:promiň ALE to si děláš srandu?!? požadoval bych od toho tvého kamaráda "grafika" vrácení peněz a ten obrázek bych mu strčil někam!

Souhlas. Za tohle bych mu nic nedal a udelal si to lepsi sam a jeste bych mu ..... vsak vite.
Tohle by zvladnul kazdej si dat malovani a tuzkou udelat cmari cmari.
 

DeletedUser4517

Guest
Gonzalez nemas tech obrazku nejak moc :-) nech misto v threadu i pro ostatni :-)
 

DeletedUser7906

Guest
Marenaperina: no to si snad děláš srandu ne :D díky že si mě takhle rozesmál ..takhle hodně sem se dlouho nezasmál prej: zaplatil grafikovi :D :D no to snad nemyslíš vážně že si někomu platil za to COSI pak vzal v malování tužku a napsal tam nesmyslný text a ještě k tomu anglicky....jestli ten kámoš je grafik tak v tom případě každy desetiletý dítě co ti tohle klidně v malování udělá :D boože jestli si za tohle platil tak musíš bejt slušnej blázen..nic proti :D
 

DeletedUser765

Guest
Gonzalez nemas tech obrazku nejak moc :-) nech misto v threadu i pro ostatni :-)

Můžeš mít víc nápadů a udělaných návrhů.. je větší šance že vyhraješ, protože se z toho určitě dva dobrý vyberou. Určíme 5 lidí s minimálně 2 návrhy, takže místo je neomezené :)))
 

DeletedUser

Guest
Trika hráče .gonzaleZ jsou opravdu pěkná ale úplně jsem se zděsil když jsem viděl to triko Marenaperina. vždyť i v malování by to každej začátečník udělal lépe
 

DeletedUser8423

Guest
Koukal jsem, že v galerii triček jsou i tací do přidali jen jeden návrh. Přitom v zadání je 3 barevné a 3 jednobarevné, takže 6 návrhů.
Budou tací co nedodají 6 návrhů ze soutěže nakonec vyloučeni, nebo se bude brát zřetel i na jejich návrhy?
Ptam se proto, že bych se chtěl zapojit, ale mam stále nápad jen na dvě trička.
 

DeletedUser7906

Guest
Cahir: když mají 1 tak to nestačí ..ale oni mužou ještě přidávat návrhy. Ale 6 jich být nemusí , minimum sou dva návrhy.
 

DeletedUser765

Guest
Koukal jsem, že v galerii triček jsou i tací do přidali jen jeden návrh. Přitom v zadání je 3 barevné a 3 jednobarevné, takže 6 návrhů.
Budou tací co nedodají 6 návrhů ze soutěže nakonec vyloučeni, nebo se bude brát zřetel i na jejich návrhy?
Ptam se proto, že bych se chtěl zapojit, ale mam stále nápad jen na dvě trička.

pakliže podají jen jeden návrh, není to splnění zadání. Podmínkou je mít 6 návrhů ;-)
 

DeletedUser

Guest
6? já myslel že 2

Zadání hry:
  1. udělejte 3 návrhy na tričko v jedné barvě. Další 3 návrhy by měli být barevné. Jde tedy o 6 návrhů. Každý z návrhu bude obsahovat 2 obrázky, jeden na hruď a druhý na záda. Je možné použít grafiku ze hry.
 

DeletedUser7906

Guest
jasně...sorry sem blbě pochopil jede přísspěvek v diskuzi..
 

DeletedUser

Guest
Suep, máš to krásny ale co ten irokéz a irokézka? Vždyť tam jsou ajko duchové. Ale jinak hezký. Smekám.
 

DeletedUser

Guest
Mute, v jednoduchosti je síla a to se mi líbí, na záda zkus dát obrázek s motivem divokého západu. ale i tak se mi tohle zamlouvá.
Možná že by to ten obrázek i kazil, nic jednoduchý a výstižný....
 

DeletedUser

Guest
Já moc nechápu, proč nestačí jeden návrh a porota by pak rozhodovala která trička jsou nej, takhle má třeba někdo nápad na vynikající triko s The-west a díky "chytrému zadání" to svět nikdy neuvidí. KONEC.
 

DeletedUser765

Guest
Já moc nechápu, proč nestačí jeden návrh a porota by pak rozhodovala která trička jsou nej, takhle má třeba někdo nápad na vynikající triko s The-west a díky "chytrému zadání" to svět nikdy neuvidí. KONEC.

Protože je cena hmotná musí být i zasloužená. Proto je podmínkou více motivů, z kterých si vybereme ty nejlepší. Ale výtězů bude víc.

to svět nikdy neuvidí
hráči to uvidí - ty nejlepší motivy se dají firmě, který je bude tisknout na trička. Trička s motivy si budete moci zakoupit v online shopu, takže nevím co by kdo neměl vidět, když se jeho motiv bude prodávat a kdokoliv si ho bude moci koupit.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru