• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ale nikdo (možná) neuvidí tričko dejme tomu můj návrh, poněvadž mám jen jeden a nemůžu se zúčastnit, takhle to myslím.
 

DeletedUser765

Guest
mohl bych se zeptat jak se vám líbí moje tričko?

samozřejmě, že se můžete ptát na kritiku svého motivu. Od toho tu je diskuze.

U tvého motivu to chce trochu uspořádání. Většinou se dává větší obrázek na záda, logo na hruď - ale není to podmínkou, chce to hlavně dobrý nápad.

jako dobrá motivace může být, když navštívíš svojí skříň s oblečením a podíváš se na potisky triček, jak jsou na nich uspořádány motivy.

Zbývá ještě několik dní do konce soutěže, tak můžete neomezeně upravovat, tvořit a my se budeme hezky kochat nápady a výtvory :-).
 

DeletedUser

Guest
Já už pár dní pracuji na nějakých výtvorech, nejsou sice nic moc, ale docela se mi některé líbí.. až budu doma tak sem nějaké dám, dodělávám další a další :) ;)


a otázečka: takže když dám například 10 návrhů a budou vybrány třeba jenom 3 z nich tak jsem jakoby také vítězem nebo jak to vlastně přesně je? budete vybírat trička (pokud budou dostatečně hezká) od několika lidí? nebo se musí vždy líbit od jednoho člověka všechny? prosím upřesněte to :) díky Ghost1
 

DeletedUser765

Guest
Já už pár dní pracuji na nějakých výtvorech, nejsou sice nic moc, ale docela se mi některé líbí.. až budu doma tak sem nějaké dám, dodělávám další a další :) ;)



Tak to je správný přístup, aspoň to zkusit a hned neházet flintu do žita :-))

a otázečka: takže když dám například 10 návrhů a budou vybrány třeba jenom 3 z nich tak jsem jakoby také vítězem nebo jak to vlastně přesně je? budete vybírat trička (pokud budou dostatečně hezká) od několika lidí? nebo se musí vždy líbit od jednoho člověka všechny? prosím upřesněte to :) díky Ghost1

Vždy při hlasování o nejlepší výtvor se porovnává. Třeba hráč A má hezký obrázek, ale hráč B ho má ještě hezčí.

Hodnotíme pečlivost, celkový vzhled a nápad. Když vybereme třeba 10 hráčů, z kterých budeme muset určit výherce, přikloníme se k těm, kteří mají lepší obrázky a drží se zadání.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak to je správný přístup, aspoň to zkusit a hned neházet flintu do žita :-))



Vždy při hlasování o nejlepší výtvor se porovnává. Třeba hráč A má hezký obrázek, ale hráč B ho má ještě hezčí.

Hodnotíme pečlivost, celkový vzhled a nápad. Když vybereme třeba 10 hráčů, z kterých budeme muset určit výherce, přikloníme se k těm, kteří mají lepší obrázky a drží se zadání.

aha díky moc ;) teď už je to lepší :) možná se do některých pustím i tady na pc u táty :)
 

DeletedUser765

Guest
zmensil sem ty trika tak kritizujte :)

tam máš jednu takovou zásadní chybu, jeden návrh nemáš ve dvou barevných verzích - plnobarevný a černobílý. Okomentuju ti zatím jen první tři.

K prvnímu obrázku: dobrý, jen nápis The west bych zezakřivovala, ale dát ho tam rovně.

K druhému, to stejné jako u prvního s nápisem, místo obrázku indiána nějakou postavu třeba z westu - pozor na rozlišení.

Třetí triko, opět nápis.
 

DeletedUser765

Guest
jen můj názor :) nemusíte mě na 100% poslouchat.

Jen si myslím, že někdy v některých případech znamená méně více :)
 

DeletedUser

Guest
Podle mě to vypadá zakřivený lépe.

jen můj názor :) nemusíte mě na 100% poslouchat.

Jen si myslím, že někdy v některých případech znamená méně více :)

mno víš když jsem se na to tak koukal.. tak by to asi opravdu bylo lepší rovně :) a nebo víš co.. tak nech tady jeden ten obrázek ldyž to bude takhle zakřivené a jednou jak to bude rovně.. přeci jenom budeš alespoň mít více těch obrázků a budou mít na konci soutěže z čeho vybírat ;)
 

DeletedUser

Guest
Ghost1: A jak by vypadal ten obrázek s energií kdyby jsi ho přebarvil na modro jak píšeš?
 

DeletedUser

Guest
Ghost1 líbí se mi jak tam máš na tričku to zdraví a ty práce ty se mi líbí máš to pěkný.
 

DeletedUser

Guest
Ghost1: A jak by vypadal ten obrázek s energií kdyby jsi ho přebarvil na modro jak píšeš?

no když hraješ the west tak ten ukazatel energie je přeci modře vybarven a to mi vůbec nešlo.. vždycky se to vybarvilo takhle šedou :( to prostě nechápu..


Ghost1 líbí se mi jak tam máš na tričku to zdraví a ty práce ty se mi líbí máš to pěkný.

to s těmi prácemi se mi také líbí :) DĚKUJI

:angel: Předem se mooc omlouvám za DOUBLEPOST, ale jinak by si nikdo ničeho nevšiml.. později samozřejmě zeditujte ;)

Musel jsem další obrázky dodatjiž dnes protože si nejsem jistý, že budu následující dny mít dosah k internetu ;)
podívejte se na několik dalších výtvorů a pořádně si mě podejte a vychutnejte v kritizování :::)):: :angel: ;)

Od vyznačeného nápisu EDIT můžete začít shlížet další výtvory, co jsem udělal ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8082

Guest
Ahoj,
nikde jsem to nemohla najít a tak se zeptám...Kdyje vyhlášení vítězů?
Předem díky za odpověd' NINJA444
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru