• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser765

Guest
neni dobre se tesit dopredu protoze to vzdycky dopadne blbe,lepsi je se predem smirit s tim horsim.

je to tak, o to je překvapení lepší, když někdo počítá s tím horším a nakonec se dozví, že vyhrál.

Toto si chceme pořádně promyslet, protože tričko je hodnotnější a neobvyklejší cena, než jen poslat nugety, který můžete vyhrát každý měsíc.
 

DeletedUser8082

Guest
Velice se omlouvám, ale pracujeme na tom. Přiblížný seznam výherců by jsme měli, ale ještě tam máme místa, kde to není zcela jasné.

díky vyřídím kamarádovi...(sice se neučastni ale csadil se ještě s někym že ví kdo bude na1. místě(nebijte ne já:-D))
 

DeletedUser

Guest
Doufám že už to konečně vyhlásíte, jste s tím už hodně pozadu...

Z profilu Ghost1:
18.09.2010 10:48
P3t4: Čau. To vyhlásenie už nejako nespadá do mojich kompetencií, ale malo by sa to už konečne vyhlásiť. Dúfam, že to do troch dní bude.

Tři dny od napsání už to jsou, ale výsledky nikde...
 

Deleted User - 31870

Guest
Výsledek musí vyhlásit vedení. Z důvodů nedodělání hlasování, nemohou zveřejnit jen částečné pořadí vítězů. Mějte prosím trpělivost, vše bude.
 

DeletedUser

Guest
Já taky, jen jste mohli modi napsat, že odměnou budou i nugety. Kdybych to věděl a určitě nejsem sám, tak bych se taky o něco pokusil, jelikož kvůli tričku se mi to všechno nechtělo dělat.
 

DeletedUser4517

Guest
Já taky, jen jste mohli modi napsat, že odměnou budou i nugety. Kdybych to věděl a určitě nejsem sám, tak bych se taky o něco pokusil, jelikož kvůli tričku se mi to všechno nechtělo dělat.

Ja jsem to prave delal k vuli tricku a zklamalo me ze za to budou nuggety a jen prvni ma tricko,protoze jak mas nuggety tak ti nikdo mimo hru neuveri ze jsi vyhal.
 

DeletedUser

Guest
Protože jsem veřejně lynčoval Ty kterých se nějak týkala organizace této soutěže - musím jim tímto poděkovat za odměnu a hlavně za to že to i s problémy dotáhli do nějakého konce.Dík taky těm kdo nám odměny přejí a ostatní ať mi ..........čus -7sup:klubun:
 

DeletedUser

Guest
Tak jsme se to konečně dozvěděli :)
Blahopřeji úplně všem výhercům :hoj:
Hlavně přeji supovi za 1. místo v kat. Barevné
Shatterhandovi za 1. místo v kategorii Černobílé
a .gonzaleZovi za to že je jediný extra talent :)) máš opravdu skvělou fantazii a umíš s ní vynaložit ;)
A děkuji za 4. místo v kategrii barevných triček :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Prozatím se další soutěž neplánuje, až pokud bude otevřený shop, můžeme uspořádat další zajímavou soutěž na stejné/podobné téma.
 

DeletedUser211

Guest
:D ja som ani nevedel ze som vyhral. Mohol mi niekto napisat správu do hry. Tým ze nechodim casto na forum som asi prisiel o výhru 1000 + 1000 nugetu + to tricko co vyhralo :(

skoda no.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
O nuggetky se přihlaš u klubuna, o tričko napiš Wicháhpi. ;)
 

DeletedUser

Guest
Asi na přání neuděláty i pár těch gonzálezovejch co? :D ty byly podle mě nejlepší...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru