• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k soutěži

DeletedUser

Guest
Zdravím...

Jen si upřesním...takže dávat všechny reporty z té doby a nebo jen ten s největší hodnotou? Tak nějak mi to nedochází...ale to bude tím vínečkem :D

Díky Vali
 

DeletedUser

Guest
Cíl soutěže se na přání hráčů změnil: nasbírat co největší počet srdcí z hodinových prací od 12.2.2016 do 21.2.2016.
 
Jen bych upozornil, že se mají sbírat
rose.png
RŮŽE a nikoliv srdíčka :)
 

DeletedUser

Guest
Sbírají se srdíčka z hodinových prací :D

Ale ten bod: - Rovnost bodů
Nastane-li rovnost bodů, lepší místo dostane ten, kdo nasbíral růže rychleji. Toto bude asi překlep.
 

DeletedUser

Guest
Původně to byly růže, ale na přání se změnilo ve sbírání srdíček.
 
aha, takže od noci sbírám růže vlastně zbytečně.
měnit pravidla hry za běhu se nedělá, ale tak co už, nezúčastním se

anebo ještě jinak: Já si přeju sbírat růže, upravte to zpět jak to bylo původně!
přeházel jsem kvůli vyšší nálezce schopky, aktivoval prémka a vy to změníte?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser8423

Guest
Blbej vtip!!! Včera večer jsem přehodil schopky, abych měl body na růže a dneska přijdu a taková rána pod pás.

A kde jsou ty přání hráčů, které by člověka aspoň upozornila na možnou změnu? Nevidím zde v diskuzi k soutěži nic! Ani jedno.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Na rovinu... sbírat růže se zdálo alespoň trochu jako zajímavé, když se teď všichni jak blázni honí za srdíčky. A pak jen taková malá poznámka na okraj, přeji hodně zábavy při sčítání srdíček. Myslím, že kdo to vezme se soutěžením vážně, můžete se těšit na nějakých 600 oznámení a vzhledem k proměnlivosti počtu srdíček to bude docela fuška to sčítat.

Růže by byly mnohem jednodušší, tam je jedna a jen někdy dvě, případně odfiltrovat oznámení, ve kterých není růže žádná.

Předpoklad: nakonec to skončí jako s duelovou soutěží před víc než rokem a každý kdo dodá přes 400 oznámení bude ohodnocen jako vítěz.
 
naprostý souhlas.

ze zajímavé soutěže, kdy hráč musel trochu zapojit hlavu, jste udělali tupou klikačku, kdy stačí zadat několikrát denně hodiny práce a doufat že mi padne hodně srdíček. u těch růží mohl hráč ovlivnit kolik mu jich padne, u srdíček je to čistě o náhodě!
 

DeletedUser

Guest
10 dní, krát max 24 hodinových prací = 240 oznamek maximálně, a to první den max. 15 hodinovek, takže o něco míň. No bude to hóódně těžké ověřování, záleží i kolik hráčů se zapojí.
 

DeletedUser11313

Guest
Šípková Růženka dostala rýmičku a růže už nechce. Co je na tom ?
Hlavně že nemusim sbírat podpisy za její propuštění z pasťáku, kam se jako nezletilá dostala za první místo v soutěži ve sbírání tequily ;-)
 

DeletedUser

Guest
Soutěže jsou nyní dvě. Pro nás opravdu není problém, pokud to jde, vyjít vám vstříc. Užijte si zamilované klikání.
 
Vyhodnocení soutěže již proběhlo a pokud jsi vyhrál, obdržel jsi zprávu o tom, že máš zaslat Ticket - hlásit se zde je zcela zbytečné ;)
 
Nahoru