1. V úterý 6.8. proběhne aktualizace na verzi 2.106. Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení

Diskuze Diskuze k soutěži

Téma v sekci 'Osidlování Wasteland 2 - Tajemství lesní tůně' založené uživatelem Mikosansobi, 15. srp 2019.

1. Acara the Spider

Acara the Spider

Registrace:
    10. led 2012
    Obdržená poděkování:
    94
    nekde ze zacatku u tech prvnich praci, kdy delal kazdej 3 hodiny, tak bylo, ze co trihodinovka to bod... predpokladam, ze tohle bude nejak podobne... a u mapy body psany byly taky

abe888 za toto poděkoval/a.
  2. abe888

abe888

Registrace:
    23. pro 2010
    Obdržená poděkování:
    489
    Body... Předpokládám trestné? :-D

Iruska7, Nikca a dydy79 za toto poděkovali.
  3. jook bobr

jook bobr

Registrace:
    7. úno 2011
    Obdržená poděkování:
    95
    Uznávám, že by to tedy mělo být splněno v ten den - ale zadání dostáváme den dopředu, takže by to pořád neměl být problém.
    A hlavně jak jsem psal výš, pokud jsem si jistý, že to plním správně, tak proč se tu o tom budu dohadovat jestli to tak je? Mě se to prostě líbí, že to není tak jednoznačné.

Albireo G za toto poděkoval/a.
  4. Albireo G

Albireo G

Registrace:
    20. bře 2013
    Obdržená poděkování:
    74
    Když nevím, kolik mám udělat, udělám víc.
    Jsem ve dvou týmech, oba to pochopily stejně: dnes 6 hodin práce. Žádné dohady nebyly.

5. EmperorDonaldTrump

EmperorDonaldTrump

Registrace:
    13. říj 2018
    Obdržená poděkování:
    102

šíříš fake news šnytlíku, Odpověď tu byla, můžeš to plnit jak dlouho chceš akorát v zadaném pořadí.viz:

dydy79 za toto poděkoval/a.
  6. zirafka

zirafka

Registrace:
    15. říj 2008
    Obdržená poděkování:
    38
    Den dopředu o tom by se dalo debatovat :) ale jo máš pravdu, že dnešní zadání nebylo jednoznačný, tak někdo holt bodů bude mít třeba méně.

7. love-or-hate

love-or-hate

Registrace:
    17. srp 2011
    Obdržená poděkování:
    43
    Čas na splnění úkolu se upravoval samotnou miko v pravidlech. Nic nového od ní nepadlo… nicooo se sice snaží radit, ale má špatné informace, bohužel. Aktuální a jediné správné je v pravidlech 3. září:
    https://forum.the-west.cz/index.php?threads/pravidla-soutěže-doplnění-a-zpětná-vazba.31057/
    Takže akceptuje jen jednu práci ukončenou po půlnoci, když to nevyjde. Jasně a stručně. Jiné věci jako „plnit to můžete i týden“ jsou staršího data a ne od miko! Proto se sepsala ta pravidla a upřesnilo se to. Pokud chcete zase měnit pravidla, protože se to někomu hodí do krámu… Tak se z toho stane fraška. Pravidla se mohou upřesňovat, nikoliv zase překrucovat. Proto se to už sepisovalo…

Výcuc z pravidel:
    • Každý den obdržíte úkol - 1 člen = 1 práce. Chybějícího člena nahradí stávající hráči ve skupině. Úkoly, které budou vyžadovat rychlost, budou oznámeny v dostatečném předstihu.
    Budu ráda, když každý úkol splníte v ten jeden daný den. tzn. 4. den bude 4/9. Může se stát, že vám to nevyjde a jedna práce bude ukončena po půlnoci. To akceptuji. Chtěli jste zadání v předstihu, v pořádku. Časová úloha bude oznámena dlouho dopředu, můžete se připravit.

Radanowski, Luntik a Albireo G za toto poděkovali.
  8. Ettlík

Ettlík

Registrace:
    24. čer 2011
    Obdržená poděkování:
    79
    Donalde, ten screen co jsem pořídil je ze dne kdy vyšli pravidla...

9. Ettlík

Ettlík

Registrace:
    24. čer 2011
    Obdržená poděkování:
    79
    Pokud se chceš ohánět něčím co nepsala Miko tak si přečti nejdřív pravidla. Máš tam dvě místa kde by ti to mělo docvaknout. Nejdřív to co psal love a
    • Itermy (potřebné do soutěže) musí být nově nalezeny nebo zakoupeny v den zadání úkolu, veškeré itemy vám zůstávají.
    V den zadání úkolu - jelikož vám budu zadání úkolu dávat o den dříve, změnila bych to na v den, kdy plníte danou úlohu

abe888 a Mikosansobi za toto poděkovali.
  10. EmperorDonaldTrump

EmperorDonaldTrump

Registrace:
    13. říj 2018
    Obdržená poděkování:
    102
    TAK TO ANI NÁHODOU JEDNOU TO SUPPORT NAPSAL TAK TO TAK JE. mám právo být GÉNIUS.

dydy79 a abe888 za toto poděkovali.
  11. Acara the Spider

Acara the Spider

Registrace:
    10. led 2012
    Obdržená poděkování:
    94
    stejne jako mas nepopiratelne pravo ze sebe delat pitomce a je jenom na tobe, ktery vyuzijes :p

12. Lord Capo

Lord Capo

Registrace:
    9. čvc 2011
    Obdržená poděkování:
    61
    Ja by som poprosil do budúcnosti dávať na víkend náročnejšie úlohy než je nejaký plagát. Je pravda, že niektorí z nás si "koušeme" nehty od nudy :D :p

13. abe888

abe888

Registrace:
    23. pro 2010
    Obdržená poděkování:
    489
    Víkend je na odpočinek... :)

Iruska7, Nikca, dydy79 a 3 dalších za toto poděkovali.
  14. Acara the Spider

Acara the Spider

Registrace:
    10. led 2012
    Obdržená poděkování:
    94
    nekdo zije westem a nekdo ma i realnej zivot a o vikendu chce nekam vypadnout a ne sedet u PC

gabor nagy, IGHAS, Mikosansobi a 3 dalších za toto poděkovali.
  15. Mikosansobi

Mikosansobi

Registrace:
    23. čvc 2013
    Obdržená poděkování:
    266
    Jsem také pro odpočinek. Tento víkend mám opravdu nahuštěný a sotva stíhám chodit spát :D

Albireo G za toto poděkoval/a.
  16. Huckleberry Finn

Huckleberry Finn

Registrace:
    24. bře 2012
    Obdržená poděkování:
    49
    Albireo G, Mikosansobi a EmperorDonaldTrump za toto poděkovali.
  17. Mikosansobi

Mikosansobi

Registrace:
    23. čvc 2013
    Obdržená poděkování:
    266
    Dodatečně všem děkuji za zatykače. Jsou úžasné, jedinečné, vtipné a jste všichni fakt skvělí.

Merkel, Lord Capo, Luntik a 1 další osoba za toto poděkovali.
  18. Albireo G

Albireo G

Registrace:
    20. bře 2013
    Obdržená poděkování:
    74
    Chceme výstavku! :D

Morgan.cz, jook bobr, Huckleberry Finn a 2 dalších za toto poděkovali.
  19. IGHAS

IGHAS

Registrace:
    2. lis 2009
    Obdržená poděkování:
    70
    Tak já se tímhle formátem cítím celkem podveden, taky jsem čekal nějakou náročnou klikačku s nějakým bonusem navíc. Ale teď tu máme formát, kdy je třeba denodenně něco naklikat (to vloni fakt nebylo), vůbec mi není jasná zpětná vazba (tu jsem tu taky nijak nezachytil, vloni byly nějaké etapy či jak se to menovalo), takže dělám něco s prominutím jak idiot a vlastně nevím, zda je to dobře a ani to, o oc ještě hraju. A narovinu se přiznám, že tohle mě fakt nebaví a dělám vlastně jen kůli těm 4 dalším lidem, kterým jsem to slíbil a nechci je podrazit.

HIV-, Don Camillo a abe888 za toto poděkovali.
  20. Acara the Spider

Acara the Spider

Registrace:
    10. led 2012
    Obdržená poděkování:
    94
    ja sem teda rada, ze to neni porad to samy dokola... ano, pro nekoho to je na houby, kdyz je to denne, na druhou stranu tam neni nikdy tolik prace, aby obcas nekdo nemohl zaskocit.