1. V úterý 6.8. proběhne aktualizace na verzi 2.106. Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení

Diskuze Diskuze k soutěži

Téma v sekci 'Osidlování Wasteland 2 - Tajemství lesní tůně' založené uživatelem Mikosansobi, 15. srp 2019.

1. Lord Capo

Lord Capo

Registrace:
    9. čvc 2011
    Obdržená poděkování:
    61
    To by aj nás zaujímalo...

2. Mikosansobi

Mikosansobi

Registrace:
    23. čvc 2013
    Obdržená poděkování:
    266

Za každý splněný den dostanete max 5 bodů. Více bodů bude u puzzle a hádankách, některé body obdržíte za rychlost. Informace dodám v předstihu. Pak už bude záležet na vaši šikovnosti.

Naposledy upraveno: 1. zář 2019
  3. kraak

kraak

Registrace:
    12. pro 2010
    Obdržená poděkování:
    24
    Zakládám ticket a nebere mě to jména hráčů: kraak, Morgan.cz, Xochitl, tr4b4nt, SHADOW BULL
    Co dělám špatně?

4. Albireo G

Albireo G

Registrace:
    20. bře 2013
    Obdržená poděkování:
    74
    Já jsem se s tím taky pral, musíš je přidávat jednotlivě. Každého zvlášť.

5. Mikosansobi

Mikosansobi

Registrace:
    23. čvc 2013
    Obdržená poděkování:
    266
    Zadávejte je zvlášť.

kraak za toto poděkoval/a.
  6. Albireo G

Albireo G

Registrace:
    20. bře 2013
    Obdržená poděkování:
    74
    Asi se to už někde řešilo, ale zeptám se pro jistotu: oznamka z prací a sběru produktů musí být nastavena jako veřejná?

7. zirafka

zirafka

Registrace:
    15. říj 2008
    Obdržená poděkování:
    38
    Takže oznámení musí být za všech 5 prací z jednoho dne. Počínaje tedy dneškem 1.9.20109 ?

8. Mikosansobi

Mikosansobi

Registrace:
    23. čvc 2013
    Obdržená poděkování:
    266
    ano z jednoho dne, dnes je výjimka - dnešní uznám i s datem 2.9. jen to připište k postu pod Hotovo, děkuji

9. Acara the Spider

Acara the Spider

Registrace:
    10. led 2012
    Obdržená poděkování:
    94
    dobře - usnadním vám to - zrušila jsem to dokončení do 23:59. Pokud bude v některý den časový limit, dám vědět všem skupinám v dostatečném předstihu

tak ted sem z toho jelen... nedalo by se nekde sepsat cely pravidla, at to tu nemusime hledat po celym foru

Huckleberry Finn, abe888 a Don Camillo za toto poděkovali.
  10. thoriorz87

thoriorz87

Registrace:
    4. kvě 2018
    Obdržená poděkování:
    96
    Kuci a holky, a o co vlastně soutěžíte?Je hezké že už máte první úkol apod ale pořád nevidím o co vlastně hrajete..

Soutěže se neúčastním z jistých důvodů ale tak trošku jsem zvědavý jaké ceny tady jsou ale zatím nikde nic pokud se nepletu..
    Ale možná sem udělal dobře že se neúčastním, denní úkoly, ještě chodit pro seznam co se má dělat na forum, pak ještě psát ticket, to by asi nebylo nic pro mě.No nezávidím vedoucím, tohle skloubit s osobním životem a prací v reálu..
    Každopádně i tak přeji účastníkům hodně štěstí! :)

abe888 a Don Camillo za toto poděkovali.
  11. Mikosansobi

Mikosansobi

Registrace:
    23. čvc 2013
    Obdržená poděkování:
    266

doplnila jsem v zadání soutěže

12. Fisherman

Fisherman

Registrace:
    6. led 2009
    Obdržená poděkování:
    29
    Moc jsem nepochopil, kde mám napsat hotovo. Do toho založeného vlákna nebo na ticket?

Pelina, abe888 a Don Camillo za toto poděkovali.
  13. gabor nagy

gabor nagy

Registrace:
    12. srp 2010
    Obdržená poděkování:
    1.071
    Také to na mě působí hrozně zmateně, nicméně já jsem individualista, takže týmové soutěže jdou mimo mě. :)

Ale ostatním též přeji hodně štěstí, ať vyhraje ten nejlepší.

EDIT: Teď jsem si všiml, že soutěží i Abe, takže hodně štěstí přeji pouze jemu a jeho týmu.

Nikca a abe888 za toto poděkovali.
  14. Albireo G

Albireo G

Registrace:
    20. bře 2013
    Obdržená poděkování:
    74
    Já budu psát do obojího, tak jsem to pochopil.

15. Caleb rozparovač

Caleb rozparovač

Registrace:
    9. srp 2018
    Obdržená poděkování:
    7
    Tak to mi taky hlava nebere ;) Ať hledám jak hledám,nenajdu ani naší skupinu,ani kam to dát... :O

16. Lord Capo

Lord Capo

Registrace:
    9. čvc 2011
    Obdržená poděkování:
    61
    Hotovo sa píše do tiketu. Ja som len nepochopil jedno a to "Zpráva ...přihlašuji svou skupinu do soutěže...". Mám teda svoju skupinu registrovať aj cez support? Alebo to bol len príklad?

17. Acara the Spider

Acara the Spider

Registrace:
    10. led 2012
    Obdržená poděkování:
    94
    ja sem pres support registrovala...

18. Fousatej Kopr

Fousatej Kopr

Registrace:
    3. bře 2012
    Obdržená poděkování:
    6
    Ahoj,
    Dík za zrušení limitu do 23:59. Nevím sice co to teď přesně znamená (maximálně by to mohlo znamenat splnění kdykoliv až do konce soutěže, což tak trochu nepředpokládám), ale dík.
    Pokud by se zadání úkolu objevovalo třeba až někdy před polednem, pak ten limit pro skupiny o méně než 5 lidech by byl dost šibeniční, nebo i pro skupiny, kde se hráč ráno koukne, pak jde do práce a k netu se dostane třeba kolem 17 hodiny, a před půlnocí jde spát protože ráno vstává.

Protože jsem ajťák a od přírody hnidopich, mám další otázky:
    - Když bych měl ve výpisech nějaké práce z minulých dní (ale v rámci soutěže od 1.9.), mohu je použít ? Např. bych měl ve výpisu 3x Chytat kraby z 2.9. a toto zadání by se objevilo až 5.9. ?
    - Pokud by předchozí nešlo, šlo by to v rámci jednoho dne ? Např. já před půlnocí z 5. na 6.9. zadám práci 3x Chytat kraby a dám panďuláka spát (práce se dokončí všechny po půlnoci až 6.9) a někdy přes den 6.9. naskočí úkol 3x hodinu Chytat kraby, lze uznat ? Pokud by byly úkoly zveřejňovány buď ke konci předchozího dne nebo hned po půlnoci daného dne, pak tato otázka pozbývá smysl.
    - Kterou hodinu budou úkoly zveřejňovány ?
    - Pokud bude termín pro splnění úkolu přesahovat přes zadání dalšího denního úkolu, lze je plnit i přeházeně ? Tedy 5.9. bude můj oblíbený úkol 3x Chytat kraby, 6.9. naskočí další sada úkolů, tak lze splnit nejdříve sadu z 6.9. a až pak dodělat zbývající úkol z 5.9. a odeslat ?
    - Šlo by použít už jednou použitý výpis ? Např. pokud by se objevilo zadání 3x hodina Chytat kraby, a za týden by se objevilo třeba 5x hodina Chytat kraby, nebo Získej 3 x krabí klepítka

------

Protože se mezitím než jsem to sepsal objevily doplňující informace zde o kousek výš, asi tím většina těchto otázek padá :)
    - první už je mimo, výpisy musí být ze stejného dne jako je zadání
    - druhá a třetí asi taky, nejspíš se zadání bude objevovat dostatečně včas
    - čtvrtá vlastně taky, úkoly se musí od 2.9. plnit v den, kdy byly zadány
    - no a pátá padá taky :)

Takže ve výsledku se omlouvám za spam :D
    nicméně nechávám pro inspiraci, až bude někdo psát další soutěž s dosud nepoužitými pravidly, tak jaké otázky pak mohou nastat

19. Don Camillo

Don Camillo

Registrace:
    5. říj 2010
    Obdržená poděkování:
    81
    Tak docela zrada je, že se psalo, že to bude podobné jako loni. Tohle není vůbec podobné. Loni se to dalo udělat za pár týdnů a pak byl pokoj a každý v týmu si to mohl mezitím nějak rozvrhnout podle svých možností.
    Jestli tohle celé má opravdu znamenat, že se tu s tím budeme babrat až do Vánoc, nešlo by to zadávání aspoň trochu zpříjemnit, např. že bychom vždy v neděli dostali najednou rozpis na celý příští týden?

HIV-, Huckleberry Finn, zirafka a 1 další osoba za toto poděkovali.
  20. IGHAS

IGHAS

Registrace:
    2. lis 2009
    Obdržená poděkování:
    70
    Takže principem jsou denodenní miniúkoly ?
    Rozsah, délka a hlavně obtížnost není dopředu známa ?
    Ceny to samé ?

Jako nezlobte se na mě, ale já teda jedinou podobnost s loňskem vidím jen v názvu...

HIV- a abe888 za toto poděkovali.