1. V úterý 6.8. proběhne aktualizace na verzi 2.106. Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení

Diskuze Diskuze k soutěži

Téma v sekci 'Osidlování Wasteland 2 - Tajemství lesní tůně' založené uživatelem Mikosansobi, 15. srp 2019.

1. IGHAS

IGHAS

Registrace:
    2. lis 2009
    Obdržená poděkování:
    70
    Tohle je fakt hodně nepovedené, na jedné straně se zadání se tu objeví až se admini vyspí, na druhé straně se čeká, že hráči to splní do půlnoci, to mi přijde takové dost ujeté ...
    Nechcete to na radši pár dní stopnout, ujasnit si pravidla či reakce hráčů a v nějakých jasných mantinelech to spustit znova ?

blambol, abe888 a EmperorDonaldTrump za toto poděkovali.
  2. Albireo G

Albireo G

Registrace:
    20. bře 2013
    Obdržená poděkování:
    72
    Nějaký pevný začátek vyhlašování denních úkolů by to opravdu chtělo... a nejlépe nějakou ranní dobu, ne až před polednem.

Luntik a abe888 za toto poděkovali.
  3. abe888

abe888

Registrace:
    23. pro 2010
    Obdržená poděkování:
    188
    Stopnout ne, ale ujasnit ano..

A to idealne v 6 rano...

dydy79, Luntik, Albireo G a 1 další osoba za toto poděkovali.
  4. Joy Blackcz

Joy Blackcz

Registrace:
    28. lis 2013
    Obdržená poděkování:
    2
    Ti, kteří jsou už v 6 hodin v práci, by spíš uvítali večerní hodinu den předem. :)

kraak za toto poděkoval/a.
  5. abe888

abe888

Registrace:
    23. pro 2010
    Obdržená poděkování:
    188
    No ja prave v 6 rano v praci jsem. Takze me to vyhovuje, doma u westu nesedim. :-D

Samozrejme tydenni rozpis by byl nejidealnejsi.

dydy79 za toto poděkoval/a.
  6. thoriorz87

thoriorz87

Registrace:
    4. kvě 2018
    Obdržená poděkování:
    91
    Spíš si myslím kuci a holky, že asi Miko teď vymýšlí právě jak to vše pozměnit v co nejlepší výsledek, protože zatím to je celkem propadák..
    Tak snad mám pravdu a brzo vám Miko přinese upravenou/změněnou verzi této soutěže a třeba nakonec budete ještě spokojení, čekat a doufat je asi to jediné co vám zbývá že Miko teď vymýšlí pro vás lepší variantu než je teď.
    Tak uvidíte, třeba budete brzo mile překvapeni! :)

HIV- a Don Camillo za toto poděkovali.
  7. Caleb rozparovač

Caleb rozparovač

Registrace:
    9. srp 2018
    Obdržená poděkování:
    7
    Je to z mé strany opakování předešlých připomínek,ale musím taky...včera jsem se s naší kapitánkou o tom bavil,brzo ráno jde do práce a na WEST se dostane odpoledne,tak jsem se zavázal,že dnešní úkol přenesu na svět a co je velký PRD!!!
    Teď zase já zmizím a budu až ve 23 hod...takže ty komanda na úkoly by měli být den předem bo jak se tu psalo týdenní rozvrh...howgh ;)

8. Albireo G

Albireo G

Registrace:
    20. bře 2013
    Obdržená poděkování:
    72
    Já si pořád myslím, že soutěž s každodenně zadávanými neznámými úkoly je fajn. Však jsou týmy vícečlenné, tak mi netvrďte, že se nenajde ani jeden z pěti, který by třeba v 8:00 (6:00, 7:00, 9:00... jak libo) nemohl být nastoupený na značkách a rozhodit úkoly ostatním. Od toho je to tým, aby se lidi mezi sebou domluvili.

A když některý úkol uteče, nekončíte v soutěži, ale jen přijdete o body, které zase naženete jinde. Klídek lidi, ono to půjde.

Chce to "jen" jednoznačně popsat pravidla a stanovit pevné časy (a) vyhlašování úkolů a (b) hlášení splnění. Ovšem pokud se to "jen" ukáže nepřekonatelné, tak pak máme asi vážně problém.

Caleb rozparovač, Luntik a Mikosansobi za toto poděkovali.
  9. danaku

danaku

Registrace:
    2. srp 2011
    Obdržená poděkování:
    37
    A co my chudáčci,co musíme nedej bože v práci pracovat ? :D
    Oficiálně by jsme mobily v práci používat neměli. Občas, když pracovní povinosti dovolí, mohu chvilku mobil sledovat, nakouknout do něj, zadat další hodinovky, ale fakt nemohu XY hodin nakukovat,abych nepropásla zadání.
    Opravdu jsem si nemyslela, že bych se v mém věku měla potají plížit na WC, abych sledovala na mobilu kdy vyjde nové zadání úkolů. A kolikrát takhle můžu na to WC jít ?
    A jsou lidi co prostě v práci opravdu na West nemohou vůbec. V poledne vyjedou z domu na odpolední a vrátí se v noci. Ti mají smůlu protože polední zadání už nestihli. A kdyby i stihli, v noci po návratu domů změní oprávnění,dají vědět vedoucímu že je vše OK. A vedoucí čeká do půlnoci na tohle potvrzení, aby zažádal o kontrolu-přitom sám vstává ve 4 na ranní.
    Kdo mě zná, ví že tyhle soutěže opravdu miluju, ale v podstatě mohu být potrestaná za to, že pracuju . Nebo že pracují ostatní členové skupiny a nesejdeme se každý den v patřičný čas.
    Kdyby tahle skutečnost byla známa předem, jistě by to mělo vliv na složení skupin (jak už tady zaznělo).

Věřím, že Miko už něco vymýšlí,aby bylo reálné tuhle soutěž dokončit. Těšilo se na ni spousta lidí.
    Všechno co jsem napsala už tu zaznělo, ale samým čekáním nemám co jiného na práci - dnes mám volno :p

Caleb rozparovač, HIV- a zirafka za toto poděkovali.
  10. danaku

danaku

Registrace:
    2. srp 2011
    Obdržená poděkování:
    37
    mohu odpracovat obchodovat i za hráče, co se dnes nepřihlásí?

11. nicooo

nicooo

Registrace:
    8. lis 2008
    Obdržená poděkování:
    27
    Ten časovej limit 24 hodin, už neplatí, jak už tady Miko psala. Každej den zadá novej úkol, ale to neznamená, že ho musíte splnit do půlnoci, můžete ho plnit třeba týden. Ohledně dotazu na přeskakování úkolů, tak je potřeba je nahlašovat postupně. Tzn. pokud včerejší úkol nemáte a až Miko hodí dnešní ho splníte dřív, tak ke kontrole do ticketu musíte nejdřív poslat ten včerejší a až potom dnešní. Reporty můžou bejt opačně splněný (dnešní úkol splněnej jako první) snad je to srozumitelný :) Zkusim to napsat líp, včera byl úkol A, dneska bude úkol B (plácnu 10 duelů), uděláte si duely a pak odracujete hodiny z porací z úkolu A, to znamená, že časově splníte úkol B před A (časy v reportech), to nevadí, ale je potřeba je odeslat ke kontrole nejřív úkol A a potom B. Časovej limit 24 hodin už opakuji neplatí, POKUD nebude limit přímo v daným úkolu, ale to se od Miko dozvíme v dostatečným předstihu před zadáním úkolu. Jinak je jedno kdy co splníte, jen reporty musí bejt až ode dne zadání úkolu, to znamená dneska bude úkol na duely, máte duely ze včera, ale nemůžete je použít, musíte mít reporty až ode dne zadání

12. Woojproteus

Woojproteus

Registrace:
    22. srp 2018
    Obdržená poděkování:
    14
    za ostatní nic nedělej, každý to má dělat za sebe

13. danaku

danaku

Registrace:
    2. srp 2011
    Obdržená poděkování:
    37
    ode dne vydání úkolu, nebo i od hodiny?
    co když (příklad) zmiňované duely budu mít v 6 ráno, úkol je zveřejněn v poledne
    datumově to sedí, ale ne hodinama

14. Albireo G

Albireo G

Registrace:
    20. bře 2013
    Obdržená poděkování:
    72
    Přátelé, kamarádi.
    Já jsem opravdu nadprůměrně tolerantní a mám hlubokou úctu k adminům, supům a vůbec všem, kdo se tady něco snaží vymýšlet a dělat servis nám hráčům, protože sám bych se na to mohl vys..... Takže i když mě občas popadne chuť napsat cosi drobet ostřejšího, radši zase rychle zalezu do kouta a šoupu nohama.

Ale krucihergotfix vás opravdu na kolenou snažně prosím, napište tohle všechno v přehledné formě hned na začátek do zadání soutěže, včetně jednoznačně uvedených časových limitů.

Caleb rozparovač, Lord Capo a abe888 za toto poděkovali.
  15. abe888

abe888

Registrace:
    23. pro 2010
    Obdržená poděkování:
    188
    VS:

Jak do ticketu sakra? Tak hlasi se to na forum, nebo pres support system? Vyberte si prosim. Treba dejte kamen-nuzky-papir. Ale uz me netrapte.

dydy79 a gabor nagy za toto poděkovali.
  16. abe888

abe888

Registrace:
    23. pro 2010
    Obdržená poděkování:
    188
    Za dalsi - odmeny mely byt oznameny se zacatkem souteze. Nejak jsem nikde nic nenasel... Asi spatne listuju diskusi?

dydy79 za toto poděkoval/a.
  17. nicooo

nicooo

Registrace:
    8. lis 2008
    Obdržená poděkování:
    27
    Ne do ticketu, omlouvám se moje chyba. Tady na fórum nahlásíte splnění. Do ticketu to už hlásit nemusíte, ten slouží pouze ke komunikaci.
    danaku musí to být až po zadání úkolu. V reportu je i ta hodina, takže je to snadno dohledatelný. Takže úkol se nahodí v 10 a reporty platí až od 10.

abe888 za toto poděkoval/a.
  18. danaku

danaku

Registrace:
    2. srp 2011
    Obdržená poděkování:
    37
    děkuji :)
    jen už si v tom chci udělat jasno
    dotaz tu položil někdo už dříve, ale odpověď jsem nenašla

a ještě - šlo by pevně stanovit čas, kdy budou úkoly zveřejněny?

19. abe888

abe888

Registrace:
    23. pro 2010
    Obdržená poděkování:
    188
    to bude tim, ze veskere vysvetleni k zadani ma byt na jednom miste, a ne utopeno v diskusi...

Caleb rozparovač a dydy79 za toto poděkovali.
  20. nicooo

nicooo

Registrace:
    8. lis 2008
    Obdržená poděkování:
    27
    To bude muset napsat Miko, ale co tak nezávazně padlo při konverzaci, tak by se snad úkoly měly zadávat do půlnoci den předem. Aby, když se přihlásíme novej den do hry, tak aby už byly daný. Plus by měla ještě jednou vysvětlit a upravit ty pravidla, aby to bylo fakt přehledný a jasný

IGHAS a abe888 za toto poděkovali.