• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k srpnové soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser765
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Je strasny jak nekdo vyhraje mesic v kalendari a pritom to vypada strasne. 7sup pekny:klubun:.
 

DeletedUser765

Guest
Musí se účastnit víc hráčů, je škoda, že to aspoň nezkusíte ;-)
 

DeletedUser

Guest
Ale kdyz 7sup ma tak skvely nejlepsi a pak nekde vyhraje uplne strasny tak to me docela nastvalo.
 

DeletedUser7906

Guest
Pécan....za prví.....ještě jsem neviděl , že by vyhrál obrázek který vypadá špatně....
za druhý ..určuje to porota a ne ty a za třetí ...jak říka Monishkah ..kecama nic nevyřešíš ;)
 

DeletedUser

Guest
Proti 7supoj se nedá soutěžit. Připadá mě že to bude kalendář 7supa, a ne zbytku. Až budu doma (zítra a výkend) něco zkusím. Ale stejně nemám šanci. Nebo to zkusím teď? Ještě inspirace.
Aneb, velká nula de zkusit štěstí.
 

DeletedUser7906

Guest
batman19: nepodcenuj se tak...se hecni a uvidíš...

Pécan: říct ho můžeš ale nic tím nevyřešíš ;D
 

DeletedUser

Guest
Proti 7supoj se nedá soutěžit. Připadá mě že to bude kalendář 7supa, a ne zbytku. Až budu doma (zítra a výkend) něco zkusím. Ale stejně nemám šanci. Nebo to zkusím teď? Ještě inspirace.
Aneb, velká nula de zkusit štěstí.

aaaa battman19,můj oblíbený grafik z našeho fan fóra.......
No,asi to zkusím taky aneb dvě velké nuly jdou zkusit štěstí.

EDIT:Asi si to rychle rozmyslím,než jsem psal tento příspěvek,tak jsem se nepodíval na obrázekod supa,jejda!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser765

Guest
Přesně tak. Nugety to jsou skoro zadarmo, 7Sup je moc šikovný, ale to vám nebrání se soutěže zúčastnit. Aspoň to zkusíte, nic za to nedáte. Když budete mít štěstí, tak i vyhrajete.
 

DeletedUser

Guest
aaaa battman19,můj oblíbený grafik z našeho fan fóra.......
No,asi to zkusím taky aneb dvě velké nuly jdou zkusit štěstí.

EDIT:Asi si to rychle rozmyslím,než jsem psal tento příspěvek,tak jsem se nepodíval na obrázekod supa,jejda!
Já taky ne kámo :D
 

DeletedUser7063

Guest
Ale zkuste to kluci, za zkoušku nic nedáte - aspoň bude mít porota z čeho vybírat. Taky uvažuju že se zúčastním.
 

DeletedUser

Guest
Upatláno.


Pokud bude někomu vadit, že jsem použil jeho obrázky ze souteže Kde to je? ať napíše.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru