• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k srpnové soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser765
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Pécan: říct ho můžeš ale nic tím nevyřešíš ;D

A co ty vyřešíš opakováním toho, co už řekla monishkah?:)

->Darling: Bojím se, že editor by v některých případech vyžadoval sakra hodně peněz, ale když to budou psát ve Wordu, tak mají editora zdarma, stačí jen opravit překlepy samotného Wordu, kterých zase tolik není. Ale nevidím důvod proč se zabývat editorem - pokud chci psát, tak tomu musím obětovat čas - a není důvod neobětovat čas i troše opakování pravopisu a mluvnických pravidel.
 

DeletedUser

Guest
Já už to zkusil, a jak jsem poznal, bylo to k ničemu..
Jinak jsou opravdu hezké výtvory :)
Od batman19 je opravdu hezký, akorát že jsi dal Marii a Šibeničnici na obrázek kde je zima a oni jsou jen v tílku.. to tam moc nesedí.. ale je to opravdu hezký nápad ;)

A MaxPayne.cz má také velice hezký obrázek, ale nemusel by tam být ten jak skkáče do té vody.. pokud jsi chtěl jen zaplnit to nebe, tak jsi nemusel, a nebo tam dej pár poletujících racků ;)
 

DeletedUser

Guest
To víš. Jsou otužilí. taky mě to nenapadlo. Apoň by se neopakovala skoro stejná trojice na pár fotkách. Lovec, greeny a cowgirl.
 

DeletedUser

Guest
Už je to dopatláno!
Ještě to asi upravím a předělám ;-)
 

DeletedUser

Guest
James-m: Až na ty ořezy a ten nápis je to hezký. Nápad atd...
 

DeletedUser

Guest
ty ořezy myslíš u toho koně že?To je to,co budu pravovat...

a CO JE S TÍM NÁPISEM?
 

DeletedUser

Guest
že použít jenom hnědou mi připadá divný. Koukni se do grafiky a podle Shuliho návodu zkus udělat nápis.
 

DeletedUser

Guest
dodelal jsem drobne upravy :) skakajiciho cloveka sem smazal, pridal koni jedno oko (mel jenom jedno :::))::) a trochu rozmazal :hoj::klubun:
 

DeletedUser

Guest
myslim si že všichni začínáte dohánět supa a některé nápady se mi líbí víc než jeho
 

DeletedUser

Guest
Ahoj-no vidíte že to jde-nebudu nikomu vyčítat že se mu líbí něco jiného každého věc,-jen si tak trochu rýpnu-kdybych dal postavy na bagr tak asi všichni dělají bagristu,z tohoto pohledu mi přijde nejlepší konkurenční obrázek od Batmana pro jeho nápad udělat pohlednici ze světa.(a to i přesto že on mněl předtím blbých pindů nejvíc) howg 7sup:klubun:
 

DeletedUser

Guest
souhlas se supem já měl namysli spíše nápad a to co udělal batman se mi taky líbilo nejvíc
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru