• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k tématu: Přehled užitečných scriptů pro TW

DeletedUser17923

Guest
Ahojte kde by som našla odkaz na inštaláciu tampermonkey do googlechrome nedá sa mi to nainštalovať. díky
 

DeletedUser18852

Guest
Zdravím.
Aktualizoval se mně Firefox a vzal si s ebou i Greasemonkey scripty, které jsem tam leta měl... Potíž je v tom, že už naprosto netuším, co to bylo zač :-/ Zkusím popsat, co mně teď děsně chybí, třeba ten script někdo poznáte: Ikonka rychlého uložení peněz (pod ikonou denních úkolů - ve městě to rovnou uložilo peníze do banky). V okně trhu položka "Mapa trhu" (vyjelo to mapku s červenými puntíky, kde mám nakoupené věci). V trhu opět - označovalo to věci, co ještě nemám ikonkou "new", a pokud věc vylepšovala stávající staty, vypsalo to i na kterou práci a o kolik... U denních questů to v závorce psalo, kolik ještě mám potřebných předmětů v zásobě... Asi to dělalo ještě pár dalších věcí, zatím dost postrádám zmíněné. Doufal jsem, že to byl script TW Pro, ale ten nějak nereaguje, resp. nedělá to, co jsem myslel... Tak jsem jen stáhnul špatnou verzi, nebo to špatně nainstaloval, nebo to byl úplně jiný script? Už to hraju jen rekreačně, většinu věcí mám splněnou - a pokud bych se s tím měl teď mordovat všude "ručně" patrně bych se na to už vybodnul :-/ Díky za případné tipy...
 

DeletedUser11313

Guest
Zdravím.
Aktualizoval se mně Firefox a vzal si s ebou i Greasemonkey scripty, které jsem tam leta měl... Potíž je v tom, že už naprosto netuším, co to bylo zač :-/ Zkusím popsat, co mně teď děsně chybí, třeba ten script někdo poznáte: Ikonka rychlého uložení peněz (pod ikonou denních úkolů - ve městě to rovnou uložilo peníze do banky). V okně trhu položka "Mapa trhu" (vyjelo to mapku s červenými puntíky, kde mám nakoupené věci). V trhu opět - označovalo to věci, co ještě nemám ikonkou "new", a pokud věc vylepšovala stávající staty, vypsalo to i na kterou práci a o kolik... U denních questů to v závorce psalo, kolik ještě mám potřebných předmětů v zásobě... Asi to dělalo ještě pár dalších věcí, zatím dost postrádám zmíněné. Doufal jsem, že to byl script TW Pro, ale ten nějak nereaguje, resp. nedělá to, co jsem myslel... Tak jsem jen stáhnul špatnou verzi, nebo to špatně nainstaloval, nebo to byl úplně jiný script? Už to hraju jen rekreačně, většinu věcí mám splněnou - a pokud bych se s tím měl teď mordovat všude "ručně" patrně bych se na to už vybodnul :-/ Díky za případné tipy...
Nahraj si betaverzi Greasemonkey 4.1 beta, s tou Ti to začne chodit, jednotlivé skrypty by se "zdejchnout" neměly, jenom je nevidíš. S verzí nižší (4.0 a níž) po update FireFoxu nechoděj.
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/greasemonkey/versions/beta
 

Deleted User - 586785

Guest
Vlakno se jmenuje "Prehled uzitecnych scriptu pro TW"... :p
Ano abe, si v zlom vlákne, toto je vlákno na diskusiu, tak ti odpovedám sem.

Inak, radšej pred spustením skriptu, vypnite greasemonkey/violentmonkey, ak máte nejakú modifikáciu na inventár, nemusí vám ukázať správne tie texty v inventári... Je to užitočné...
 

Deleted User - 586785

Guest
Asi by som mal spomenúť... Áno až teraz... Že ten skript, nemá naozaj predať váš inventár, je to na demonštráciu toho, že je to možné... Ak spustíte nejaký kód, čo nájdete na greasyfork alebo podobnej stránke, alebo od niekoho v hre...
Mohol by som to spraviť, odkedy hrajem TW, ale neláka ma to... Kľudne, za pár sekúnd by bolo možné skriptom predať všetky vaše veci, alebo podľa naprogramovaného filtra, len najnovšie itemy...
Ja si vždy pozerám zbežne zdrojový kód toho, čo inštalujem...
Treba dávať pozor na $.getScript/jQuery.getScript alebo funkciu document.createElement, je bezpečnostné riziko, spúšťať takto skript z iného servera, keď je to iný skript ako bookmarklet, lebo externý obsah sa môže meniť...
Píšem to aj preto, že na toto fórum nechodí teraz asi nikto, kto by dekódoval ten skript, len keď to nebude zašifrované, neoklame to hráčov, čo ten skript spustia... Je to len jednoduchý string, zapísaný trochu inak... Je to celkom jednoduché, keby som chcel, aby sa nikto nedostal k tomu pôvodnému kódu, iné hieroglyfy by som tam popísal...
Neviem, či je niekto v supporte teraz, kto sa vyzná do skriptov... Keď máte pochybnosti, či môžete používať nejaký skript, opýtajte sa radšej tu.

yZFYg0v.png
 

DeletedUser14059

Guest
Není tento pořád zakázaný? (aktuální info teda nemám ale co vím tak přednedávnem bylo jeho používání zakázáno)
Každý skript je ve výchozím stavu zakázán.
Viz pravidla Hráči smějí používat skripty, které byly zveřejněny na oficiálních fórech hry a schváleny herní podporou. Dokud jakýkoliv skript nebyl takto schválen, jeho použití je považováno za porušení pravidel.
A neboť nikde na CZ foru není snadno dohledání seznam schválených skriptů herní podporou, tak jakýkoliv skript je proti pravidlům. Druhá věc je, jakým způsobem jsou a nejsou trestána tato porušení (a jak lze/nelze dohledat ty, co pravidla porušují).
 

Deleted User - 825207

Guest
Každý skript je ve výchozím stavu zakázán.
Viz pravidla Hráči smějí používat skripty, které byly zveřejněny na oficiálních fórech hry a schváleny herní podporou. Dokud jakýkoliv skript nebyl takto schválen, jeho použití je považováno za porušení pravidel.
A neboť nikde na CZ foru není snadno dohledání seznam schválených skriptů herní podporou, tak jakýkoliv skript je proti pravidlům. Druhá věc je, jakým způsobem jsou a nejsou trestána tato porušení (a jak lze/nelze dohledat ty, co pravidla porušují).
To jo, konkrétně však u toho Inventory Reloaded bylo vydáno oficiální prohlášení (a nejen zde) že se nesmí používat, že je zakázán a za používání hrozí trest.
Pokud se zde bavíme všeobecně tak ano, měl by být sestaven nějaký seznam kde je výpis povolených scriptů ale vždy má každý hráč možnost se zde zeptat moderátora že by rád používal ten a ten script tak zda je povolen či ne takže tohle je taky možnost před tím jak někdo začne nějaký script používat.
A ano, další věc je jak píšeš, jak se tyto uživatelé co používají nepovolené scripty hledají, zda je to vůbec reálné ze strany cz týmu zjistit kdo a jaky script používá, nevím, v tom se nevyznám takže nemůžu říct ani "bacha, odhalí tě, oni to umí zjistit, dostaneš ban" ale ani "v pooohoděěěě, to ti nezjistííí, nemají jak" protože nemám páru jak to v tomto směru je.
Takže ano, nějaký seznam by bodl ale stejně tak se na jakýkoli script lze zeptat zde a pokud jde o ten zmiňovaný Inventory Reloaded tak oficiálně je zakázán (pokud se to nezměnilo-ideální by bylo potvrzení @Symphie / @Mikosansobi jak to je aktuálně pro tento script ) a zda ho někdo bude či nebude používat je už na každém a zda ho lze dohledat či ne to netuším. :)
 

Deleted User - 838403

Guest
Achjo, kolegové. Méně kecat a více užívat... Nevím, proč to tu rozmazávat a připomínat. Prostě stáhni a používej... Tady místo toho diskutujete, s prominutím, o h..... xxx hráčů ten script užívá, nikdo za to nikdy nebyl potrestán. Nevím, proč se v tom nimráte. Akorát na to upozorňujete..
 

Symphie

Člen týmu
Script TW Inventory Reloaded je zakázán, jelikož způsoboval problémy. Takže ne, nelze ho používat. Seznam aktuálních a povolených scriptů mám připravený, čekám pouze na jeho schválení.

Je, ale co z toho... ;-)

Nenabádej hráče k porušování pravidel.

A co se týče hlídání porušování pravidel, zda to lze dohledat a jak, to Vám nesdělím, jelikož se jedná o interní záležitosti.
 

Deleted User - 838403

Guest
Já vycházím z odpovědí, které mi support zasílá. Takže pokud zástupce supportu nelže, můžu vycházet z jeho vyjádření. To hovoří o tom, že nelze dohledat nenahlášené zprávy v chatu.
 
Nahoru