• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k tématu: Přehled užitečných scriptů pro TW

Symphie

Člen týmu
Nevím kdo, ani co ti psal, já ti jen sděluji, že neznáš postupy týmu. Takže nesýčkuj a netvrď něco o čem nemáš ani tušení, viz ty scripty. Tohle jsou interní záležitosti a postupy, které se hráčům nesdělují. Konec debaty :-)
 

Symphie

Člen týmu
A? Tohle je klasický postup, jak se urážky mají nahlašovat. Screenshot se dá upravit, změnit. Já se zde bavím o scriptech.
 

Deleted User - 838403

Guest
A já zase reaguji na nahlašování závadného obsahu. Protože se zjevně logy chatů nevedou.
Co se týče scriptů - doporučuji změnit "interní postupy", protože vám nefungují. Neznám hráče, který by TWIR nebo Gold Job Finder script nepoužíval. A neznám hráče, který by za to byl potrestán.
 

DeletedUser14059

Guest
hlavně TWIR odstranil již to, kvůli čemu byl na betě dán do sekce zakázaných. Vyjádření Leonese bylo, že je na čase to tedy překontrolovat znovu, když se jedná o takto významný skript. Ale obecně, že nehodlají kontrolovat každé vydání skriptu, jestli změnil/opravil chování, kvůli kterému byl na černé listině…
Proto můj dotaz musí znít, zda-li se bude seznam ne/povolených skriptů aktualizovat na základě některé z jiných komunit, nebo na základě jen české komunity? Viz případ s TWIR, který již nemá v sobě implementovanou část, kvůli které byl zakázán – byť zatím nebyl opětovně povolen (zkontrolován).
 

Deleted User - 825207

Guest
hlavně TWIR odstranil již to, kvůli čemu byl na betě dán do sekce zakázaných. Vyjádření Leonese bylo, že je na čase to tedy překontrolovat znovu, když se jedná o takto významný skript. Ale obecně, že nehodlají kontrolovat každé vydání skriptu, jestli změnil/opravil chování, kvůli kterému byl na černé listině…
Proto můj dotaz musí znít, zda-li se bude seznam ne/povolených skriptů aktualizovat na základě některé z jiných komunit, nebo na základě jen české komunity? Viz případ s TWIR, který již nemá v sobě implementovanou část, kvůli které byl zakázán – byť zatím nebyl opětovně povolen (zkontrolován).
Můj názor že cz tým musí poslouchat ty nahoře (když to tak řeknu) a dokud nepřijde z německa něco ala "je to ok, může se to používat" tak do ty doby je řazen mezi zakázané i když jak píšeš tu vadnou část již nemá, takže asi vše opět záleží tam někde za vodou v rákosí ala v innu zda to překontrolují a poté jeho používání povolí, protože když by ho zde schválili navzdory tomu že inno by ho bralo pořád jako zakázaný, tak najednou by hráči mohli mít stížnosti, proč ho oni můžou používat a my ne, a to by vrhalo špatné světlo pro inno, takže můj názor že prostě to záleží na inno.Ale jak známe inno a jeho přístup k hře tak kdo ví kdy a zda vůbec ho povolí.Takže prakticky i kdyby byl "nezávadný" ale pořád trval zákaz jeho používání, tak hrozí trest, protože hráč prakticky porušil zákaz jeho používání, je to vtipný když si člověk uvědomí že tím hře již neškodí (jak se píše že je již opraven a vadné prvky odstraněny) ale i tak mu hrozí postih.
Ovšem to je jen můj názor, opět ideální by byla odpověď někoho kompetentního. :)

A já zase reaguji na nahlašování závadného obsahu. Protože se zjevně logy chatů nevedou.
Je to možné že se logy chatu nevedou, ale v tom případě merlinos lhal když říkal na chatu že lze dohledat zprávy z chatu i když nejsou nahlášeny a admin není v tu chvíli v salonu, nejspíš asi na někoho dělal ramena jak se říká..(reagoval tehdy na odpověď hráče že jak ho někdo potrestá za něco když ho za prvé nikdo nenahlásí a za druhé v salone není admin, přesné citace si už nepamatuji ale utkvělo mi to v palici tak nějak)
Jako zdálo se mi to divné že by hra ukládala tolik zpráv se salonu, teď kolik je světů žejo ale říkám si, kdo ví, když to říká admin..Jenže pak je těžké někomu a něčemu věřit a určitě podobné věci nedělají dobré světlo na cz tým jako celek no..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 825207

Guest
Ale zpět ke scruptům.
@Symphie
Našel jsem jeden zajímavý script, nezkoušel jsem ho takže nevím zda vůbec funguje ale rád bych ho vyzkoušel, je tento script povolen?
 

Symphie

Člen týmu
hlavně TWIR odstranil již to, kvůli čemu byl na betě dán do sekce zakázaných. Vyjádření Leonese bylo, že je na čase to tedy překontrolovat znovu, když se jedná o takto významný skript. Ale obecně, že nehodlají kontrolovat každé vydání skriptu, jestli změnil/opravil chování, kvůli kterému byl na černé listině…
Proto můj dotaz musí znít, zda-li se bude seznam ne/povolených skriptů aktualizovat na základě některé z jiných komunit, nebo na základě jen české komunity? Viz případ s TWIR, který již nemá v sobě implementovanou část, kvůli které byl zakázán – byť zatím nebyl opětovně povolen (zkontrolován).

Scripty jsou schvalovány IG pro všechny jazykové mutace. Pravděpodobně nebyla daná žádost o kontrolu tohoto scriptu, nicméně doteď je zakázán. Maximálně se mohu optat, zdali někdo plánuje provést kontrolu opětovně.

Ale zpět ke scruptům.
@Symphie
Našel jsem jeden zajímavý script, nezkoušel jsem ho takže nevím zda vůbec funguje ale rád bych ho vyzkoušel, je tento script povolen?

Script je na německé jazykové mutaci povolen. Jak jsem psala, mám nachystán seznam scriptů, co se bude moci dát používat. Tento script tam je obsažen.
 
Nahoru