• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k updatu 2.03

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Tak jsem si to přečetl celé a podle mě by se to mělo nazývat spíše bugfix 2.03 (víceméně nic to nevylepšuje, jen opravuje), nicméně to neznamená, že se mi to nelíbí. Naopak oceňuji to, že konečně přestali hru tlačit dopředu (a přidávat další chyby) a primárně jen opravují nevyhnutelné (už po půl roce, hurá .. )
 

DeletedUser14966

Guest
Jsem velmi zvědavá, jaký bude výsledek těch oprav.... Až uvidím řádně vše opraveno a fungující, poté zajásám.
 

DeletedUser

Guest
Vi nekdo jakym zpusobem se planuje změny systému odměn za přátelské body ?
 

Deleted User - 31870

Guest
To se zatím neví, tepřive to připravují.. Informace k tomu dodají někdy déle, není ani jisté, jestli ty změny pod červeným označením přidají v tomto updatu, nebo si je ponechají do dalšího.
 

DeletedUser

Guest
já bych měl spíše otazku

vše je hezké, tuto hru hraji již snad od sveta 3 - s ruzne dlouhymi prestavkami

ale porad je to skoro to same - grafika se zlepsila dobre, upraveno mnoho bugu, provedeny hezke upravy, ale stale to stejne dokola. Me tu chybi vice ukolu nebo smer hry k duelum, je to preci jen the WEST - vojaci, duelanti, dobrodruzi atd - ale proste vesmes vse se toci prevazne jen kolem ukolu - tj musim trcet 8 hodin u ukolu abych je mohl splnit, protoze bez vybavy nemuzu na duel, 99% porazka

me chybi trocha zmeny - vetsi nez jen tyto updaty - vse dat smerem k duelum a ukoly spise jako podpora.

jinak i tak jsem rad za tyto updaty

je nebo myslite ze bude takovyto smer nekdy navrzen? zrealizovan?
 

DeletedUser1318

Guest
Co na to říct.
Celkově to hru nikam neposunuje, nové hráče to nezíská, staré neudrží ani nevrátí.
Být se v prsa, že opravím hromadu chyb?
Pokud se mi něco podobného přihodí, snažím se to potichoučku a co nejrychleji opravit, nejlépe tak, aby to ani nikdo nestihl zjistit.
Inno zjevně postupuje jiným stylem.
Totéž lze říct o dalších plánovaných "novinkách" - dle mého mínění, hraní si s dalšími kosmetickými úpravami, které nepřinesou nic potřebného a zásadního.
Žádná odezva na "zpětnou vazbu", žádná snaha o reálné zlepšení.
Jak bylo řečeno jinde, west už je na vedlejší koleji a asi tam i zůstane... škoda.
 

Deleted User - 31870

Guest
wirelless - duely byly přislíbeny, že změní - někdy v tomto roce dle rozhovorů s vývojáři..
 
Za sebe.Několik restů ještě mám,čili i důvod hrát.Ale kdybych měl hotovo? Bitva o pevnost a duel. Motivace nulová. A nějaký další úkolový řady se už asi nedožiju. A schovat to za reskily,protože nikdo bez nich nemohl dělat všechno?
 

DeletedUser

Guest
také sem si to přečetl celé a snad teda všechno opraví co napsali,líbí se mi přidání tlačítka na trh,"vybrat vše",snad se jim to povede a nebudu už muset klikat 50x či 100x,abych vyzvednul šecky předměty.
 

DeletedUser

Guest
wirelless - duely byly přislíbeny, že změní - někdy v tomto roce dle rozhovorů s vývojáři..

dobrá to zní dobře, ale jak už jsem se dočetl, darování účtu je již povoleno atd, je tedy opravdu zřejmé, že chybí nová krev "nový hráči"

je tedy ještě v plánu změnit trochu styl této hry? myslim tim koncept, že změní duely fajne, ale to mi přeci moc neřekne. Možná by to chtělo býti trochu konkrétnější - a u vývojářů se nebát razantních změn :)
 
dobrá to zní dobře, ale jak už jsem se dočetl, darování účtu je již povoleno atd, je tedy opravdu zřejmé, že chybí nová krev "nový hráči"

je tedy ještě v plánu změnit trochu styl této hry? myslim tim koncept, že změní duely fajne, ale to mi přeci moc neřekne. Možná by to chtělo býti trochu konkrétnější - a u vývojářů se nebát razantních změn :)

poslední razantní změna byl W2.0 a myslím, že další razantní změna obdobného charakteru, by už byla konečná ...
 

DeletedUser11063

Guest
Můžete i prosím trochu ujasnit ten trh? Ono se to dá pochopit vícero způsoby

Trh: tlačítko "vyzvedni vše" z aktuálního trhu

Jak přesně to bude fungovat a co je považováno za aktuální trh? Jestli je to celá sekce nákup či prodej a je jedno ve kterém městě se to odehrálo či kde stojím a nebo to bere trhy jako jednotlivá města a sebere to vše z toho daného městského trhu (kde došlo k obchodu) - města na kterém stojím.

Tedy zda seberu najednou všechny předměty z trhu z 20 různých měst bez cestování (budu stát na nějaké práci či pevnosti) (teď je něco podobného za nugety - ale každá věc zvlášť)

nebo

bude sbírat jen ty předměty co jsou na trhu v tom daném městě kde zrovna stojím - takže to sebere třeba pouze 2 věci najednou a pro zbytek se bude dál cestovat do ostatních měst
 

DeletedUser16495

Guest
Zajímá mě ,,Amorův set,, :-)

@Jazzrabbirt
Klidně mužeš být i u sebe ve městě :-) Co jsem pochopil, vyzvednout to jde všude.. (Budeš například u města duchů, a scháníš třeba Aztécký náhrdelník, ten máš nevyzvednutý v například Denvru, místo aby jsi tam šel, klikneš na malé plus, a máš to v inventáři (Krom toho i ostatní věcičky jinde, například v Funebrákův ráj máš Boonovku, tu dostaneš taky) :klubun:
 

DeletedUser

Guest
To rovnou mohli zavést, že po nákupu bude zboží automaticky v inventáři.
 

DeletedUser2892

Guest
Ví někdo ,co se skrývá pod mraky uprostřed pole nebo to má být překvapení s novým updatem ?
 

DeletedUser11063

Guest
Zajímá mě ,,Amorův set,, :-)

@Jazzrabbirt
Klidně mužeš být i u sebe ve městě :-) Co jsem pochopil, vyzvednout to jde všude.. (Budeš například u města duchů, a scháníš třeba Aztécký náhrdelník, ten máš nevyzvednutý v například Denvru, místo aby jsi tam šel, klikneš na malé plus, a máš to v inventáři (Krom toho i ostatní věcičky jinde, například v Funebrákův ráj máš Boonovku, tu dostaneš taky) :klubun:

Proto se ptám zda o tom český tým neví něco víc - nechci nic přesného - jen krátkou odpověd zatím nevíme a nebo tu delší jak to bude pokud to ví :-)Je mi jasné, že inno sedí na infu jako by to byl zlatý poklad, proto se ptám zda ví něco více k tomuto :-)

Přeci jen možnost vyžvednout jakékoliv zboží odkudkoliv je již nyní ale za nugety a po pravdě mi přijde divný, že by funkci která je za nugety a "nutí tak" ke koupi nugetů pro pohldlnější hraní dali zdarma pro všechny. A nechci dělat závěry dokud nebudu vědět více :-)
 

DeletedUser16495

Guest
Určitě to bude jen uleheční, jedna položka stojí 14 nugettů, vyzvednout kdekoliv.

Takže příkladně máš 2 položky z trhu, a bude tě to stát asi 28 Nugettů, jen teorie, vím že jsi se neptal na tohle, jen si tipuji :)
 

DeletedUser

Guest
bude sbírat jen ty předměty co jsou na trhu v tom daném městě kde zrovna stojím - takže to sebere třeba pouze 2 věci najednou a pro zbytek se bude dál cestovat do ostatních měst

Ja osobne bych to pochopil takto.
Za 1) nemuzeme od INNA cekat takovy zazrak, zeby nam to hazeli az pod nos, ikdyz ten predmet je na druhe strane mapy.

za 2) jak jste psali, je to za nugety doposavad, takze toto taky asi neprojde. Leda ze za X nuget stahnou veskere nakoupene veci na vsech trzich do inventu.(to by bylo myslim vitano celkem pozitivne, pokud by suma nebyla prehnana)

za 3) preci jen, kdyz clovek nakoupil v nejakem meste xx predmetu, tak pri jejich vyklikavani do inventu, at chtel ci ne , vesmes vzdy vzdy zahltil server a na par minut se 'vyautoval' :D
 

DeletedUser8423

Guest
Proto se ptám zda o tom český tým neví něco víc - nechci nic přesného - jen krátkou odpověd zatím nevíme a nebo tu delší jak to bude pokud to ví :-)Je mi jasné, že inno sedí na infu jako by to byl zlatý poklad, proto se ptám zda ví něco více k tomuto :-)

Přeci jen možnost vyžvednout jakékoliv zboží odkudkoliv je již nyní ale za nugety a po pravdě mi přijde divný, že by funkci která je za nugety a "nutí tak" ke koupi nugetů pro pohldlnější hraní dali zdarma pro všechny. A nechci dělat závěry dokud nebudu vědět více :-)

Na betě už to tlačítko je a tam zatím funguje tím očekávanějším a pochopitelnějším způsobem. Vyzvednutí všeho koupeného jedním kliknutím na tlačítko odkudkoliv je možno, ale za nugety. Cena v nugetkách tam je počet věcí * 10 (měl jsem na trhu jen pár věcí, nevím jestli pro množství desítek a stovek předmětů nejsou nějaké slevy). Pokud přijdeš k trhu kde máš několik věcí, tak po kliknutí na tlačítko je to vybere všechny naráz a nabídne ti vybrat i ostatní z jiných míst za nugety (to dost otravuje) => tak jak to tam je teď, to funguje stejně jako v současné verzi, jen to ušetří případně klikání při výběru, ale trhy si musíš oběhat stejně. Jako pro všechny infa z bety je nutno to brát z rezervou. Může se změnit.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru