• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k updatu 2.03

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3338

Guest
Tak první problém s updatem, nevím za jaké příčiny sloučily do jedné skupiny všechny opakovatelné úkoly, teď abych těch pár od barmana každej den lovil z dlouhýho seznamu...

Tak na tento problém odpovím stejně jako mi bylo odpovězeno na můj dotaz. Opět je to chybou scriptu. Script ti řadil úkoly do skupin, ale protože není kompatibilní se současnou verzí, tak prostě některé věci nefungují :-).

Jinak k tomu zobrazování ozubeného kolečka. Zkusil jsem script deaktivovat, restartoval jsem prohlížeč, ale stále to kolečko tam není :D. To však za nějaký problém nepovažuju :). Otázkou je, jestli by pohomlo deaktivování scriptu + promazání cookies. To se mi teď nechce zkoušet, protože s mojí rychlostí internetu by to pak trvalo hodně dlouho :D.
 

DeletedUser14862

Guest
Vencju - určitě. Chyba přece není v updatu, ale v nás, hráčích, protože jsme si nevymazali veškerá nastavení a nepřeinstalovali prohlížeče a případně celý systém.
S ozubeným kolečkem mám stejný problém, ani po deaktivaci skriptu a restartu nevidím, ale ještě jsem nevymazala všechno možné.... To bude ta chyba asi, že?

Jinak k novinkám - nejčastější reakce hráčů, se kterými jsem se o tom bavila - "A dá se to někde vypnout?" Asi tak...

A musím souhlasit, že by nás opravdu potěšilo vidět hodnosti v pevnostním chatu. Ono opakovat pořád dokola lidem, že se musí kouknout na mapu, jestli mají rekrut, opravdu zábavné není.
 

DeletedUser16495

Guest
Update se mi líbí :)
Ikdyž, nemyslím si že mi přátelé na sociálních sítí (V tomto případu Facebook) budou mít zájem, vidět jak jsem porazil NPC 100x slabšího s Rezavým pepperboxem.
Vlaječky jsou taky bezva, a ukazatel stavu práce se mi líbí.. a Nevím čím to, ale TW se mi po 2.03 vůbec neseká... Místnosti jsou taky komicky přejmenovány na Všeobecné x.... :D

A kritizace...

Nová práce:
Vyhnat Zlodejíčky
Možnost zakoupení produktu s nálezní hodnotou 100%
Cena produktu: 5 Zlatých Nugettů, to si mohou strčit do.... Ehm, za klobouk :angel:
 

DeletedUser

Guest
Vencju - určitě. Chyba přece není v updatu, ale v nás, hráčích, protože jsme si nevymazali veškerá nastavení a nepřeinstalovali prohlížeče a případně celý systém.
S ozubeným kolečkem mám stejný problém, ani po deaktivaci skriptu a restartu nevidím, ale ještě jsem nevymazala všechno možné.... To bude ta chyba asi, že?

Jinak k novinkám - nejčastější reakce hráčů, se kterými jsem se o tom bavila - "A dá se to někde vypnout?" Asi tak...

A musím souhlasit, že by nás opravdu potěšilo vidět hodnosti v pevnostním chatu. Ono opakovat pořád dokola lidem, že se musí kouknout na mapu, jestli mají rekrut, opravdu zábavné není.

K tomu vám mohu říci pouze jediné. Měl jsem ten samý problém na S1 co popisujete - stačilo pouze vymazat mezipamět a cookies a kolečko se mi tam objevilo. Je to otázka pár vteřin. Pokud někdo neví jak to udělat, na wiki je návod. Kdo to nenajde ani tam, může mi klidně napsat.
 

DeletedUser14966

Guest
K tomu vám mohu říci pouze jediné. Měl jsem ten samý problém na S1 co popisujete - stačilo pouze vymazat mezipamět a cookies a kolečko se mi tam objevilo. Je to otázka pár vteřin. Pokud někdo neví jak to udělat, na wiki je návod. Kdo to nenajde ani tam, může mi klidně napsat.

Rozhodně promazáním cookies to nebylo, protože jsem učinila ihned a nic, a až po něklikátém F5 najednou kolečko je k nalezení...
 

DeletedUser13017

Guest
Vencju - určitě. Chyba přece není v updatu, ale v nás, hráčích, protože jsme si nevymazali veškerá nastavení a nepřeinstalovali prohlížeče a případně celý systém.
S ozubeným kolečkem mám stejný problém, ani po deaktivaci skriptu a restartu nevidím, ale ještě jsem nevymazala všechno možné.... To bude ta chyba asi, že?

Jinak k novinkám - nejčastější reakce hráčů, se kterými jsem se o tom bavila - "A dá se to někde vypnout?" Asi tak...

A musím souhlasit, že by nás opravdu potěšilo vidět hodnosti v pevnostním chatu. Ono opakovat pořád dokola lidem, že se musí kouknout na mapu, jestli mají rekrut, opravdu zábavné není.

Chyba s hodnostmi na pevnostním chatu už je zřejmě vyřešena
Pro jistotu tam nejsou už vůbec žádné....

P.S. kolečko pro nastavení chatu se po vymazání mezipaměti skutečně ukázalo, nicméně další (podle mne) zbytečná složitost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10258

Guest
No ale to nutne zavirani okna s vyberem hodnosti pote co nekomu tuto hodnost dam.. za to bych nekoho zastrelil!
 
Proč proboha zase překopali systém zadávaní denních úkolů, teď je to +- stejně dobré jako předtím, jen já mám chuť někoho nakopat dopr... , protože už jsem jsi zvykl na ten starý ...
 
K tomu vám mohu říci pouze jediné. Měl jsem ten samý problém na S1 co popisujete - stačilo pouze vymazat mezipamět a cookies a kolečko se mi tam objevilo. Je to otázka pár vteřin. Pokud někdo neví jak to udělat, na wiki je návod. Kdo to nenajde ani tam, může mi klidně napsat.
K tomu mohu říci pouze jediné. To, že se program takhle chová, je chybou vývojářů. V dnešní době se od softwaru očkává, že je maximálně "user-friendly" a vývojář na to musí pamatovat a ne očekávat, že každý si jeho chyby sám opraví.
Ve startovacím okně je nově napsáno, že TW má 17 milionu registrovaných uživatelů. Takže místo toho, aby vývojář udělal vše pořádně, musí si 17 milionu registrovaných uživatelů promazávat cache všech prohlížečů na všech počítačích, kde TW hrají. Někomu to trvá pár sekund, protože se vyzná, pro dost hráčů je to ale něco zcela neznámého.
Pokud si jedna desetina ze 17 milionu registrovaných uživatelů bude promazávat cache a zabere jim to průměrně 20 sekund, je to dohromady 393 člověkodnů ztraceného času!

A pokud už ten problém vznikne, tak máte sami dát všem hráčům do startovacího okna informaci: "Vážení hráči, vznikl problém.... Vymažte si cache prohlížeče, návod zde".
 

DeletedUser12110

Guest
Ikdyz mi sdileni duelu prostrednictvim FB prijde jako zbytecnost, musim uznat ze vypada pekne:
japl.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9350

Guest
Děkuji za update. Alespoň můžu pracovat a nekecat na chatu díky se nefunkčnosti chatu na Opera Mobile :D. Ps. před update fungoval. Jen tak dále, třeba dojde k tomu, že nepůjde na mobilu už vůbec nic.
 

DeletedUser

Guest
citácia jedného hráča z sk fóra :

"Nikdy nemôže byť taký zlý update, aby Innogames nevymyslelo ešte horší..."

a toto sedí na 110% :D
 

DeletedUser16543

Guest
update je pěknej, ale když dam v práci Hledat vhodné oblečení , tak se tam nepočítají bonusy sad :(
 

DeletedUser11063

Guest
Budou taky do budoucna opravovat tuto chybu, aby si člověk nemusel denně promazavat historii a mezipamět, jenom kvůli tomu aby mu west fungoval jak má? V dnešní době je to s prominutím známka amatérství - zvláště když jiné online hry mohou fungovat bez promazávání - a takto fungoval dříve i west
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru