• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k updatu 2.03

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
V tombole sa dali získať nejaké nové mokasíny?? pochybujem, že McBracey po 3 mesiacoch zistil, že bola vianočná tombola s oblečením...myslel asi niečo iné...
A jo, už vím co myslíš. Předtím mě to nějak netrklo... :lovec: Všiml jsem si toho už dříve, ale dál to nijak neřešil, ale teď se na to asi zaměřím.

A vůbec, co tohle bylo za update, dyk tam nic nebylo. akorát se mi objevila nějaká pitomá vlaječka, dejte tam příště něco pořádného, nové práce, výrobky, úkoly, hadry, zbraně...
Tohle byl hlavně opravný update a přidávali se spíše drobnosti, jestli se plánují nějaké nové věci tak to nám nezbývá jen čekat až přijdou...
 

DeletedUser1318

Guest
Tohle byl hlavně opravný update a přidávali se spíše drobnosti, jestli se plánují nějaké nové věci tak to nám nezbývá jen čekat až přijdou...
Ono by nevadilo, že jsou přidané "jen" drobnosti, pokud by byly k něčemu pozitivnímu dobré i pro hráče a potažmo West jako takový.
Smutným faktem je, že trpělivě čekajících na onen zmiňovaný "zázrak, co oživí hru a přiláká spoustu nováčků" je čím dál tím méně.
Někteří rýpalové se dokonce domnívají, že to zmíněné "NĚCO", po čem si narazíme kostrče a vypadnou nám oči z důlků prostě současný realizační tým není schopen vymyslet a uvést na svět.
 

DeletedUser11063

Guest
tak s tím něco vymyslet problém mít určitě nemůžou - námětů od hráčů musí mít určitě tisíce - jen si vybrat a i oni sami vymýšlejí nové věci - že to jsou zbytečné blbosti - to je věc jiná :-D
Já bych spíše řekl že mají problém s realizací
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru