• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k Wild West loterii

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Deleted User - 31870

Guest
Vážení hráči,

zde nám prosím zanechte své názory k této akci. Těšíme se na Vaše ohlasy!
 

DeletedUser16557

Guest
Už to vidím,soutěž pro nuggeťáky,každopádně 1 kolo nezkusím,protože na Dakotu se asi kašle...
 

Deleted User - 31870

Guest
Tedy nevím, kde jsi vzal, že je to akce pro nuggetové hráče, když investuješ 5.000 $ za jeden lístek za vlak a zadaří-li se ti, můžeš vyhrát třeba 2.000.000 $ do hry. Lístků je aktutálně na s1 v nabídce 1000 ks.

Tato akce je místo velikonočních soutěží.
 

DeletedUser3338

Guest
To číslo, které zvolí administrátorka, bude vybráno podle jakého kritéria? Do jaké míry bude o tom čísle rozhodovat náhoda (mám na mysli například čistě náhodné losování z pytlíku)?
 

Deleted User - 31870

Guest
Pokud to bude možné, rádi bychom uskutečnili losování. Pokud nebude možné tah rukou administrátorky natočit na video, bude muset náhodné číslo vybrat tím, že jej určí.
 

DeletedUser3338

Guest
Mohla by si pořídit losovací zařízení jako mají třeba při losování ve sportce :)

Akce se zdá být dobrá, jsem zvědavý, jak se bude dařit prodeji lístků.
 

Deleted User - 31870

Guest
Obávám se, že kouzlit neumíme a pořizovat takový přístroj se týmu nevyplatí :) ..
 

DeletedUser

Guest
Muzu mit otazecku, kdyz koupim najednou 6 losu dejme tomu a pak chci dalsich 19, tak mam pro ten zbytek vlozit novy prispevek? :)
 

DeletedUser13182

Guest
hele a kde máme nejakú istotu že si tie peníze nenecháte !!
 

Deleted User - 31870

Guest
Muzu mit otazecku, kdyz koupim najednou 6 losu dejme tomu a pak chci dalsich 19, tak mam pro ten zbytek vlozit novy prispevek? :)

Založ nový a pak požádej o sloučení některého z moderátorů. Nebo pokud víš jak, uprav si konkrétní příspěvek. Na konci akce před vyhlášením daného čísla budou témata uzavřena, aby se zabránilo editacím jednotlivých tipů.

hele a kde máme nejakú istotu že si tie peníze nenecháte !!

Jako tým garantujeme, že budou peníze výhercům vyplaceny. Zde si můžeš přečíst statistiku vyplacených odměn za loňský rok - http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=26509 - myslím, že to je dostatečná záruka. Eventulně bych v archivu dohledala i statistiku za předloňský rok. Tým pořádá soutěže pro hráče a za veškeré akce a rozeslání odměn ručí. Zde si můžeš prohlédnout již uspořádané a ukončené soutěže - http://forum.the-west.cz/forumdisplay.php?f=222 a akce http://forum.the-west.cz/forumdisplay.php?f=342 .
 

DeletedUser14907

Guest
myslím že na internetu by se dalo najít něco na náhodnou generaci čísel
 

DeletedUser13653

Guest
Mohli byste mi prosím poslat do zpráv poslat kam ten odkaz mám dávat moc jsme to nepochopil.
 

DeletedUser

Guest
  • 10 nejrychleji tipujících hráčů správné číslo si mezi sebe rozdělí odměnu.
Odměny
  • ..1. místo - 40% z banku
Není to moc dobrý nápad. Stačí aby se našli dva rychlí hráči, jeden s čísly 1-25, druhý 26-50 a dost naivů, kteří jim tam pak nasypou peníze (stačí dalších 75 tipů) a mají krásný důl na peníze.


Jak budete určovat, kdo byl první?

Podle času v oznámení reportu? (problém, že v přihláškách nejsou přiřazeny k jednotlivým reportům konrétní čísla)
Podle pořadí přihlášky? (problěm s editací příspěvků)

"Zakup si lístek na vlak od správce loterie za 5.000 $.
A zúčastni se akce až o 2.000.000 $ !
"
On je omezen celkový počet lístků, že je omezen bank?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Problém s pořadím nebude.

U needitovaného příspěvku se bude brát čas jeho založení. U editovaného příspěvku hráčem se bude brát čas editace za založení příspěvku. U editace moderátorem se bude brát čas založení příspěvku (pokud se bude jednat pouze o sloučení příspěvku). Moderátoři vidí, jaké byly v příspěvku provedeny změny. Nutno podotknout že i jedinec, který si zakoupil jediný lístek má šanci na hlavní výhru, pokud bude mít štěstí při výběru čísla a rychlou ruku v psaní na fóru. Ani nákup poloviny lístků dotyčným nezaručuje, že se do daného čísla trefí, pouze si zvýšili onu šanci na výhru zakoupením více možnosti tipování.

Pokud si vítěz smaže reporty, nedostane odměnu a přechází nárok na dalšího v pořadí.

V současné době je v banku 1000 lístků. Pokud bude zájem vyšší, je možné do hry přidat více lístků. Nicméně výše odměn závisí na počtu zakoupených lístků, a to i od těch, kteří se špatně zaregistrují do akce zde na fóru. Při malé účasti bude odměna malá, při velké bude velká.
 

DeletedUser2076

Guest
Velice hezký nápad :-) Na podobném principu jsem vymýšlel tombolu pro alianci jen s tím rozdílem, že by se do ali tomboly sehnaly různé předměty, oblečení zbraně atd poukázky na peníze od hráčů apod. každá odměna by dostala číslo. Jen jsem nevěděl, jestli všechna čísla udělat výherní nebo taky některá bez výhry a hráči by poslali peníze přes banku a jako VS by uvedli tipovaná čísla. Potom jsem měl v plánu udělat něco jako sportku, hráči by vsázeli tipované kombinace čísel (samozřejmě by se udělalo míň čísel, aby bylo víc výherních kombinací nebo by se tipovalo třeba 1 číslo z 5 ( aby moje konto jako sázková kancelář taky vydělávala jak je to doopravdy :-) Jen nejsem moc na matematiku, tak jsem nevěděl, jak výhru rozdělit mezi výherce. Ve druhém případě losování 1 čísla z 5-ti by to bylo celkem jednoduché, jak tu výhru rozdělit, ale třeba kdyby se tipovalo 5 čísel z 30 a někdo uhodl třeba 3 nevím jak bych tu výhru rozděloval... Ani nevím, jestli bych tím neporušoval nějaká práva :-) Ale tak třeba moderátoři by mohli udělat podobnou "sportku". Třeba už jen z důvodu důvěryhodnosti. Např. tu verzi jedno číslo z pěti, peníze by se posílaly převodem na určitou postavu ve VS by se udalo tipované číslo a celková částka by se rozdělila mezi správné tipující. Jen s tou organizací toho všeho kolem by byl asi problém :-)
 

Deleted User - 31870

Guest
Posílání tipů do hry je složitější na kontrolu, přehlednější je mít tipy na fóru, původně jsem nad tou variantou uvažovala, ale raději jsem to zamítla. Ve hře je totiž správce Sherman s jedním n, ale existuje tam i hráč se dvěma n. Pokud by se hráči spletli, posílali by prašule a tipy na špatný účet..

oprava:
Shermann se dvěma n je správce
hráč je Sherman s jedním n
 
Nahoru